Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) barnam_ válasza Gzolo (#900) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ismerem ezt az oldalt, szedtem le innen sima témákat.
A flash témák csak akkor mennek, ha W660 szoftvert teszek fel, igaz?

(#902) Gzolo válasza barnam_ (#901) üzenetére


Gzolo
senior tag

Pontosan

(#903) #31757056 válasza katonéni (#899) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szia! Ha az otthoni hivatalos szoftverfrissítés (Sony Ericsson Frissítési Szolgáltatás) nem oldja meg akkor szervíz, amennyiben a telefonod még garanciás. Ez a kettő lehetőséged van.

(#904) katonéni válasza #31757056 (#903) üzenetére


katonéni
csendes tag

Szia! Köszönöm a válaszod. Én már megpróbáltam a szoftverfrissítést is. De úgyaz ez lett a gond ismét. Vagy valamitt a szoftverfrissítésen elhíbáztam. A Sony Ericsson oldalról töltőtem le a frissítést.

(#905) Ramos_ válasza greeneye166 (#897) üzenetére


Ramos_
tag

Kösz a tippet greeneye :DD

meg is vettem, a gyerek azt mondta már az utolsókat rúgja a készlet

(#906) greeneye166 válasza Ramos_ (#905) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szívesen! Örömmel hallom, használd egészséggel! :)

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#907) #31757056 válasza katonéni (#904) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem hinném, hogy elrontottad, mert annyira egyértelműen vezet végig rajta, hogy gyakorlatilag ha kihagysz egy lépést, végig sem fut. Menet közben meg gondolom nem húztad le a kábelt :)

(#908) katonéni válasza #31757056 (#907) üzenetére


katonéni
csendes tag

Szia! Nem huztam le a kábelt.

(#909) Ramos_


Ramos_
tag

tud valaki értelmes normális ingyenes játékoldalt ahonnan lehet pár jót lehuzni?
rég töltöttem és az összes amit ismertem már szar

az se-portal.hu játékletöltésre kattintva a lap nem megjelenithető
a myv630.lasyk-on nagyon gagyik vannak
a seria.hu-n nem találok letölthető játékokat csak teszteket

bárhol máshol kerestem FREE játékra mind sms-es fizetős szaratós
aki tud küldjön már pár linket akár privátba is :R

[ Szerkesztve ]

(#910) ddddd4


ddddd4
tag

Nem rossz teló. Zenében is jó, de nem szól úgy mint egy Nokia.

Vodafone

(#911) greeneye166 válasza ddddd4 (#910) üzenetére


greeneye166
aktív tag

LOL (és nem is esik szét magától, mint egy...)

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#912) ddddd4 válasza greeneye166 (#911) üzenetére


ddddd4
tag

Honnan veszed, hogy szétesnek a Nokiák?

Vodafone

(#913) greeneye166 válasza ddddd4 (#912) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Honnan veszed, hogy a Nokia jobban szól?

Nem lehet egy NSeriest összehasonlítani egy alsóközépkategóriás SE Walkman-Live hibriddel. Vesd össze egy W910i-vel és ha még mindig ezen a véleményen vagy akkor hiszek neked (elfogadom). :)
Szerintem ezt így kijelenteni merész és elfogult.

[OFF][OFF](A Nokiába nem folynék bele. Nem szétesnek, de az anyagminőség, bagatel szériahibák..Prrr. Ez a "Nokia az über" olyan már mint azt állítani, hogy a "T-mobile-nak a legjobb a térereje, meg a legminőségibb szolgáltató és inkább fizetek 2X annyit nekik, mert így is megéri annyira király".)[/OFF][/OFF]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#914) ddddd4 válasza greeneye166 (#913) üzenetére


ddddd4
tag

Kihangosítva szól úgy a 6234, mint a w910.

Vodafone

(#915) greeneye166 válasza ddddd4 (#914) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Ám legyen. A kihangosító hangszóró tényleg nem erősségük. Anno az N-gage-em (classic) valóban bika volt . Én mondjuk nem kihangosítva hallgatok zenét, arra ott a HIFI. ;)

(Egyébként nm vagyok 100% Nokia ellenes. A 6500 Classic például kifejezetten masszív, ugyanakkor az N80 csúszkája borzalom. A W850-es dummy (kirakati makett) telefonomnak szebben jár mint neki :C A Nokiának is vannak jólsikerült telefonjai, de bizony vannak borzalmasak is (Ez igaz a SEre is), ezért nem lehet kijelenteni, hogy a Nokia, mint olyan jobban szól nála csak azt, hogy egyes Nokiák. Ezt akartam korrigáltatni)

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#916) Gzolo válasza Ramos_ (#909) üzenetére


Gzolo
senior tag

(#917) ensium


ensium
csendes tag

"Fast port

Az Ön HPM-65 sztereó hordozható headset készüléke a mobil élet hatékonyságát növelő tartozékokhoz készített, speciális rendszercsatlakozóval teremt kapcsolatot Sony Ericsson mobiltelefonjával."

Épp ez a baj! A mobil élet hatékonyságát növelő.... Jaja, muszáj a zsebedben tartani a kezedet és odafogni a telefonhoz a Fas*t portot, mert egyébként kiugrik.... Azt nem tudjátok, hogy mindegyik füles csatalkozója kiugrik? A gyárival használom/tam, de annak már lőttek. Mondjuk ha a csatlakozóból a kábelt nem oldalt, hanem középen vezetnék ki, úgy mint az adatkábelen, lehet hogy nem lenne ezzel probléma...

[ Szerkesztve ]

(#918) Viktor0610 válasza ensium (#917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell kézzel helyén tartanod, jó egy befőttesgumi is erre a célra... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#919) D@ni88


D@ni88
addikt

Hali, mennyire jó telefon ez? Kedden próbálak majd egy ilyet venni :)
Izé valaki nem tudja hogy akksi hibás telókat is bevesz a voda 10000ért :D mert a k300i-nél tönkrement az akku és gondoltam beújítok :D

(#920) kaller1 válasza ensium (#917) üzenetére


kaller1
veterán

Az enyémből is kiugrált a füles csatija állandóan.

.::> <::.

(#921) greeneye166


greeneye166
aktív tag

A csatlakozókat garanciálisan cserélik. Ez típushiba és sok V630i produkálja. Egyébként korrekt készülék.

Hibás telókat is bevesz a Voda, a Pannon pedig állítólag makett (dummy) telókat is.
Ramos_ is így vett V630i-t. Ő is valami tropa telót vitt be. Töltőt nem kell vinni, elég a teló+akksi és nem lehet lopott, mert ellenőrzik az IMEI számát!

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#922) Apollyon válasza greeneye166 (#921) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Hibás telókat is bevesz a Voda, a Pannon pedig állítólag makett (dummy) telókat is."
Tessék? Tehát ha kiviszik egy boltból a dummyt és bevisszük a pannonhoz akkor kapok érte telefont vagy mi? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#923) Viktor0610 válasza Apollyon (#922) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem veszünk be dummy telefonokat. Ugyanis ezeknek értelemszerűen nincs IMEI-számuk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#924) greeneye166 válasza Apollyon (#922) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Nem vagyok hülye, de gondolj amit akarsz. :C
Nekem mondta egy srác Msn-en, hogy látott a gyüjtőben dummykat. Én azt írtam állítólag. Személy szerint a pannont nagy ívben elkerülöm a T-vel együtt.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#925) Viktor0610 válasza greeneye166 (#924) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyűjtőbe azért teszünk dummykat, mert azokat is ellopják, a leadott készülékekkel pedig darabra el kell számolnunk...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#926) greeneye166 válasza Viktor0610 (#925) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Ez jó :)
Nehezen akartam elhinni, de így már érthető! Azért fura, hogy hogyan tudják ellopni belőle feltűnésmentesen.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#927) Viktor0610 válasza greeneye166 (#926) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor sokan vannak, simán megtörténhet... :U

Samsung Galaxy A54

(#928) D@ni88 válasza Viktor0610 (#923) üzenetére


D@ni88
addikt

de akkor strapa akksisakat is bevesztek? mert nálam az a gond be se kapcsol... mert az aku az szar, de ha töltőre dugom, akkor világít a led h akksi hibás :)
jah és akkor mit kell vinni? teló papírokat töltő vagy valami?

(#929) Viktor0610 válasza D@ni88 (#928) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell semmilyen papír v. egyéb tulajdonjogot igazoló irat, mint ahogy az sem lényeges, h. működjön a telefon. Egyben legyen, illetve az IMEI-száma olvasható legyen.

Samsung Galaxy A54

(#930) ensium válasza greeneye166 (#921) üzenetére


ensium
csendes tag

A befőttes gumi jó ötlet :D

A garanciális cserére gondoltam én is. De kicserélik a fülhallgatót, ugyanúgy ki fog ugrálni belőle az új is idővel. Nemhiszem, hogy a telefoncsatlakozója lenne hibás, mert semmi más nem ugrik ki belőle.

(#931) AMD Power válasza Viktor0610 (#929) üzenetére


AMD Power
titán

Mi a helyzet akkor ha a én általam kinézet telefon (Pl Vodafone 226) olcsóbb mint 10K? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#932) Viktor0610 válasza AMD Power (#931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben jól értem a Vodafone oldalát, nulla forintért veheted meg a 10 e Ft alatti készülékeket.
(Kérdés, h. találsz-e bárhol az említett készülékből... :U )

Samsung Galaxy A54

(#933) Ramos_ válasza Viktor0610 (#932) üzenetére


Ramos_
tag

nem mert a leírásban külön kiemelik hogy ez az akció kizárólag a brutto 10e Ft feletti telefonokra vonatkozik

(#934) Viktor0610 válasza Ramos_ (#933) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad van, de ez esetben ez és ez az oldal ellentmond egymásnak... :U

Egyik azt írja: "Akár 0 Ft-ért elvihető készülékek VitaMAX előfizetéssel! Ismerd meg legfrissebb VitaMAX akcióinkat!", a másik pedig ezt: "Az Akcióban azok az aktuális készülék árlistán szereplő készülékek vesznek részt, melyek bruttó vételára meghaladja a bruttó 10.000 Ft-ot."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#935) D@ni88 válasza Viktor0610 (#934) üzenetére


D@ni88
addikt

a számhordozás hogy működik? mert szeretném vinni a 20as számom ;)

(#936) Viktor0610 válasza D@ni88 (#935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Röviden.
Amennyiben a te neveden van a szám, kikéred azt bármelyik bemutatóteremben/partnerüzletben, majd a hordozási engedélyt postán küldjük meg, ami 10 (14?) napig érvényes, ezzel mehetsz az átvevő szolgáltatóhoz.

(Hosszabban: privátban, ha v.mi még nem tiszta.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#937) vitaly


vitaly
csendes tag

cső! nekem v630am van és teljesen meg vagyok vele elégedve, amúgy meg d750re cseréltem, de ti vegyetek nyugodtan azt és majd fél év múlva dobjátok a kukába mert addigra kb annyit fog érni. Ja amúgy d/k 750....annyit róla hogy ismerősi körben kb 5db van a legrégebbi is másfél éves és egyiknek se megy a joystick-ja, csak ha heti rendszerességgel tisztítják, ami teljes szétszedést jelent. Amúgy meg a v630 tökéletes telefon, attól hogy nincs benne minden ilyen menü meg olyan oprendszer...azért 1 dolog van a d750be ami hiányzik: a fotófény... Az a csávó meg aki azt írta hogy a k510-e jobb képet csinál az vegyen szemüveget/kontaklencsét vagy menjen el szemdokihoz

(#938) D@ni88


D@ni88
addikt

na megvan nekem is a teló :)) ezeket is érdemes 16órás formázás alá vetni?:) vagy már nem kell?

(#939) KISDUCK válasza D@ni88 (#938) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hy!

tök jó hogy mindenki kérdez és senki se olvas! / kivéve a kivételek!

[ezt olvasd el! ez a cikk hasznos az askikról!] jah és a 2. oldalán van a lithiumos rész, jó olvasást!

/mellesleg ez az oldal 2. cikkje!!!!

[ Szerkesztve ]

(#940) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha rádobok a telóra vmi letöltött K610 témát, akkor azok a béna live ikonok a menüből eltűnnek?
Mert kicsit fázom ettől a W660 szoft rányomástól, de a béna live menü eléggé zavar.
Esetleg tudtok vmi oldalt, ahonnan faja témákat lehet leszedni a telóhoz?

Előre is köszi!

Narancs

Beauty is pain

(#941) mrlujoak válasza Narancs (#940) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Sajnos téma felrakással nem tudod a live! ikonokat száműzni, még akkor sem, ha amúgy másik - független - telefonnál az a téma megváltoztatja az ikonokat.
Ezt csak szofibuherálással tudod megoldani.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#942) Narancs válasza mrlujoak (#941) üzenetére


Narancs
őstag

basszus énis ettől féltem :(

Beauty is pain

(#943) greeneye166 válasza Narancs (#942) üzenetére


greeneye166
aktív tag

A menücsere is garvesztős, de közel nem olyan bonyolult és rizikós, mint a szoftozás.
Ha nem kell a gar és csak a Live menü zavar, akkor azt javaslom neked.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#944) Narancs válasza greeneye166 (#943) üzenetére


Narancs
őstag

Szia!
Köszönöm a tippet!
Tudnál esetleg segíteni, hogy hogyan kell megejteni ezt a menücserés dolgot?
Amúgy ha később elromlik a teló, de visszateszem rá az eredeti menüt, akkor is észreveszik a buhert?
Amúgy szokott gond lenni a ezekkel a telókkal? Van valami tipushíba?
Én például tegnap arra lettem figyelmes, hogy egy óra beszélgetés után eléggé meleg lett a hátlap. Mintha az akku fűtene. Ez normális vajon? Még csak egyszer volt feltöltve...

Beauty is pain

(#945) greeneye166 válasza Narancs (#944) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Elvileg észreveszik, hogy belenyúltál, de nem feltétlenül. Számíts arra, hogy bebukod a gart és ha mégse, akkor max. örülsz.

A menücserét az XS++al itt írtam le: [link]

Csináltam menüt is V630ihez ill ebben a hszben megtalálod a szükséges XS++ verziót is: [link]

A linkelt topic első oldalán még találsz infókat, leírást. A Linkelt hszeket Alfa159spd nicken írtam, azokat keresd.

Menücsere lényege röviden: A gyári menu.ml egy Html formátumú fájl ami megmondja, hogy a menüben levő ikonok hol legyenek és milyen képekkel jelenjenek meg. Alapesetben a menu.ml a szoftverben levő LIVE ikonokat kéri be a menübe. Amikor saját menüt teszel fel akkor felmásolsz egy átírt menu.ml-t és a hozzá tartozó új ikonokat melléje. Ez az új menu.ml már nem a szoftverben keresi a megfelelő ikonokat, hanem maga mellett. Ha jól van megírva és a saját ikonokat is felmásoltad, akkor a te ikonjaidat fogja beolvasni a gyáriak helyett és azokat fogod látni.

A gyári menu.ml-fájlt kell visszaírni a telóba ha vissza akarod kapni a gyári LIVE ikonokat. A gyári lementése egy TotalCommander szerű un. FAR Managerrel lehetséges (menücsere előtt), de nekem nem jött össze.
Én simán felülírtam a gyárit az enyémmel, így az elveszett. Gyári menu.ml fájlt kérhetsz fórumon, ha nem sikerült lementened és kell. Lehet, hogy van aki el tudja küldeni az ő gyári menu.ml-jét.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#946) D@ni88


D@ni88
addikt

azt meg lehet csinálni, hogy ha zenét hallgatok és elmegyek jtszani vagy fényképezek, menjen tovább a zene? mert ilyenkor alaphelyzetben megszakad... majd ha kilépek ezekből akkor folytatódik.

(#947) Narancs válasza greeneye166 (#945) üzenetére


Narancs
őstag

nagyon köszönöm :R

Beauty is pain

(#948) ancsma válasza D@ni88 (#946) üzenetére


ancsma
aktív tag

Ha a médialejátszóval hallgatod, akkor nem áll meg,de ha a kamera "kattanására gondolsz,azt nem tudod kikapcsolni,játéknál meg kitudod kapcsolni a hangot.

(#949) ensium válasza Narancs (#944) üzenetére


ensium
csendes tag

Típushiba : a hozzá adott fülhallgató "vezetékes" oldala egy idő után kiugrál..

Egy óra beszélgetés után meg ne csodálkozz, ha meleg lesz a telefon :D

(#950) Viktor0610 válasza Narancs (#944) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 3G-készülékek beszélgetés és 3G-használat közben melegednek.
Ez normál jelenség.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.