Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Külsőre tényleg hasonlít a Walkman-ra de belsőleg nem annyira.

(#2) kaller1


kaller1
veterán

A teszt alapján nekem csalódás a készülék...Az SE honlapjáról: ''A zenei élményt a Radio DJ, a közvetlen elérést biztosító zene gombok, a telefon zenelejátszója, a Disc2Phone szoftver, egy USB kábel, és a Bluetooth™ A2DP sztereó headset biztosítják.'' Ezek szerint tudja a sztereo BT hangátvitelt....Kár,hogy a rádió is kimaradt a telóból...

.::> <::.

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

már bocsánat, de itt a tesztben végig arról megy a duma, hogy hígul a walkman széria, na igen de a narancs feket szin összeállításon kívül miköze van ennek a telkonak a walkmanhez, hiszen nincs rajta sehol ilyen felirat????
ha meg nincs rajta walkman jelzés akkor nem walkman mobil tehát ne várjunk tőle walkman fülest, és walkman szoftvert...
:U

(#4) Bog válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A válasz az előző hozzászólásban van: ''a közvetlen elérést biztosító zene gombok, a telefon zenelejátszója, a Disc2Phone szoftver, egy USB kábel''

Ergo zenei modellként próbálják nyomni, dedikált gombokkal, tényleg csak a Walkman felirat hiányzik róla. Annak idején úgy harangozták be a készüléket, hogy Walkman a Vodafone részére. Pláne érdekes a pozícionálás, ha a vodánál megjelenik a K610i is, mert akkor bizony ez a ''zeneibb'' telefon.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Bog válasza kaller1 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazad van. A készülékspecifikációk között nem szerepel, az összehasonlító táblázatoknál sem, viszont az ügyfélszolgálat egyértelműen megerősítette, ogy van sztereó BT. Mindjárt korrigálom is, thx.

A RadioDJ viszont nem rádió, hanem egy ilyen buta kis zeneszerkesztő alkalmazás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Sajtli


Sajtli
tag

Hát a teszt alapján nekem is csalódás a telefon. Ha választanom kellene, biztosan k750i-re voksolnék. Tegnap egyébként én is fogtam a kezemben v630-at tényleg nagyon pici az a navi gomb, pedig nekem is ''manó kezem van'' :) A voda liveos menü egyébként témákkal nagyon jól eltüntethető, ami tegnap nálam volt, azon egyáltalán nem látszott semmiféle live-os szarság a menüben. Csalódás a xar fényképező (k750hez képest), no rádió, no infra (néha azt is szoktam használni). Persze ha mindez benne lenne, még egy 20assal drágább lenne.

Kezd egyébként elegem lenni a piros szolgáltató hülyeségeiből, ezek a demo játékok, meg h állandóan azt a rohadt live-ot erőltetik, minden onnan töltsünk le kemény pénzekért, sajnos van egy nagyon jo előfizetésem, ami miatt még náluk vagyok... Meg h igazi waklman telok sincsenek, mert h az SE nem engedi live-osítani őket... pff.

(#7) Max Powell válasza Bog (#5) üzenetére


Max Powell
csendes tag

Hali
nekem van egy ilyen keszulekem, valoban eleg nehez megszokni a navigaciot, de nem lehetetlen:) nekem mar nem okoz sok problemat halistennek.
Amit a leirasban nem lattam, az a blog alkalmazas emlitese, automatikusan letrehoz egy blogot ha eloszor hasznalod(csak a blogspot.com -on mukodik), vagy ha elotte beregelsz akkor kivalaszthatod h mobilrol kuldhetsz fel cuccokat. Eleg egyszeru, es jol mukodik.
Az RSS tenyleg kiraly benne.
A walkmanos temat en sem vagom, tenyleg nem is volt emlites, hogy ez ilyen telfon lenne, bar a szineiben hajaz ra valoban.
A headszet engem is zavar, jobb fullhalgato es egy iranyito nem artott volna, ilyen kiegeszito talan a majd megjeleno: HPM-82 sztereó hordozható headset lesz.
Osszesegeben hasznalhato keszulek :)

(#8) Max Powell válasza Max Powell (#7) üzenetére


Max Powell
csendes tag

Ja es a k750i kicsitjobb kepeket keszit, ezt osszehasonlitottuk. Ejszakai kepek eseten meg nagysagrendekkel jobbakat

(#9) kaller1 válasza Max Powell (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Ez látszik a tesztben lévő képekből is...Sajnálatos dolog,hogy az SE a marketing szempontokat jóval előbbre helyezi a felhasználók megelégedettségétől... :(((

.::> <::.

(#10) bobace


bobace
őstag

Ha nem is százas mindenben a kinézet azért üt :P Bár a rádió...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#11) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Lehet, hogy hülyeség amit mondok, de az nem állhat fent, hogy a Voda kérte meg a SE-t ennek a telónak a megépítésére? Gondolom ezért lett ilyen ez a Vodás Walkman teló, ami mégsem Walkman. Régebben olvastam valahol, hogy a SE nem akarja a Walkman szériát Live-osítani. Ez pont jó példa rá. A Vodának kellett egy zenélő SE, a SE meg gyártott neki egy nem Walkman, zenélő SE-t.

Amúgy a telefon nekem sem tetszik, pedig nálam csak olyan telefonmárka létezik, hogy... SE :))

///

(#12) HERR Z válasza Frenky87 (#11) üzenetére


HERR Z
veterán

1: volt w900 vodánál live-al, igaz nem itthon
2: ha only voda lenne akkor nem jelentették volna be a független verzióját(amihez egyébként lehet lesz jobb füles W szoftver...)
amúgy k750 még mindig(ha wókmen kell akkor a megflelő szofttal), ezt pedig bukás.

(#13) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a tel. nagyon kira.
De ér ez többet mint a k750i???
Amugy szerintem tiszta w810i feeling.
Ilyen szép képeket még tel.től nem láttam.Lehet csak a fotós jó? :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) Dr.Anonymus válasza dragonfx (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

örülünk, hogy tetszik, de szerintem maradj a k750-nél, ha nem kell a 3G, mert annak viszont jobb a zenelejátszója, és autofókuszos a kamera... :DDD

(#16) dragonfx válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


dragonfx
veterán

Nincs k750i-m.
De annyi jó SE telo van nemtom melyiket válasszam főképp a nagy dilemma meg e ér annyi különbözeteket persze felfelé amiket tud a telefon.
k310i, k510i, k600i, v630, k610i w810i, d750i, k750i, w700 ezek nálam mind játszanak, és akkor még melléveszem a v3i-t, nokia 5500, 6131.
Annyi telefon gözöm nincs mi alapján döntsek.Mondjuk fizuig van még idő :D ..max. ár alapján tudok, már ár/teljesítmény alapján sem tudok :( .mp3 kell meg pixeles kamera ebből indultam ki.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17) Max Powell válasza Kalandor (#15) üzenetére


Max Powell
csendes tag

Nem, nem vilagit folyamatosan, az eros lenne, gondolom arra erti h kikapcsolhatatlan, hogy ha hasznalod (nyomkodod, stb) akkor vilagit es nincs ra mod hogy ne vilagitson.
Amennyiben nem birizgalod a telot, 30 mp mulva bealszik a feny is.

(#18) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Lehet kicsit meglepően fog hangzani, de esküszöm hogy az én bénább K510i-m 1,3-as kamerája szebb képet csinál nappal, ha összehasonlítom azokkal a képekkel amiket felraktatok. Nekem azon úgy tűnik, főleg a Lánchídason mintha ilyen olajfestmény lenne és el lenne mosódva. Az én telóm ami oké hogy télleg sokkal bénább, de akkor sem csinál elmosódott képeket. Amúgy meg nem kellene nekem ez a telefon, utálom ezt az idegesítő erőltetett lájvosítást.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) Njördli


Njördli
tag

Kicsit olyan a teló,mintha indentitás-zavarral küzködne, nem? :) Mert se nem walkman, se nem sima SE,ráadásul ez a live!-osítás teljesen összekutyulja a design-t,olyan összevissza az egész...Narancs gombok meg voda logó és live!,na ez az ami nem megy együtt :) Főleg hogy k750-hez képest sincs sehol a teló,ha a 3G-t nem nézzük,naon nem jön be...

OFF:Sztem se hatalmas hibát követ el ha már a walkman-szériából is kijön a light-változat,hamarosan lesz cybershot light is?Mondjuk k310 egy 3MP-es kamzival,de ugyanolyan kijelző meg minden :DDD

(#20) opr


opr
veterán

Hát... enyhén szólva csalódás... olyan nokia-s, sokbőrt lehúzós, nulla innovációs teló ráadásul live menüvel :(

mod: és elég szánalmas h még mindíg ott tartunk h a k750/w800 széria butítgatásait adják ki 3g-vel mint új modellt :U

[Szerkesztve]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21) Dr.Anonymus válasza opr (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ahogy mondod... tavaly nagyot dobott a piacra az SE, de idén csak átdesignol és butit... :(

(#22) Dr.Anonymus válasza dragonfx (#16) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

''Nincs k750i-m.''
itt az ideje, hogy legyen...:DD
szerintem azzal jársz a legjobban
vagy esetleg a w810 még jobb az edge a walkman szoftver miatt, meg hát a memo kártya
én most valószínüleg az utóbbit választanám, ha az ár nem számít
ha igen akkor meg a k750i-t, mert ár érték arányban az nagyon nagyon király

(#23) dragonfx válasza Dr.Anonymus (#22) üzenetére


dragonfx
veterán

a k750ibe is lehet memo kártyát tenni nem??? :U
30e a vodánál előfizetésben.
Szinte tökéletes. :R
Az lesz :C

Lenne egy láma kérdésem, nincs kedvem 20 percet pofázni meg hüly emenük közt xarozni a 1270en:
ha van egy vitamax uno pkuszos simem de a számom meg akaorm tartani lehet ezta kártyát előfizetésíteni???vagy ezzela számmal legyen az előfizetés???
gondolom csak lehet és akkor az újjat eladom :B
Ja és aki jártas vodába:
Nem egyértelmű mert hülyén fogalmaznak, a voda 50 előfizetésnél 50 percet ingyen beszélhetsz vagy azt is kötelezően 35ft/percért kiszámlázzák mindig???

Mert pannonál ahogy láttam az 1750es előfizuba az 50 perc ingyenes, feltételezem akkor a vodánál is, vagy mégse? :U :F

A számhordozás kártyás csomaggal is lehet avgy csak előfizetéssel? :U

thx thx

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24) Peat;)


Peat;)
veterán

Azért ez igen, az idő előre haladtával a sony ericcson visszafejleszti a telefonokat :DDD , nekem d750-em van, fényképben jobb, zenében ua gondolom ha a gyárit nézzük(w800fülessel szerintem minden sony telefon ugyanúgy szólhat, de lehet azt is butították :D ), navigombja jobb...talán az az igazság hogy az új designra nagyobb a kereslet mint az új tudásra, ami gáz :(

(#25) Sajtli


Sajtli
tag

Én már ott tartok, hogy elgondolkodtam a d600-on, pedig nagy SE fan vagyok. Azt hálisten nem live-osította a voda. Vagy esetleg megvárom a k800-at. Lehet esetleg sejtés, h mikor érkezik pl. vodához? Egyáltalán lesz e? Ja igen és úgy hallottam a k750 le fog kerülni a listáról, sajnos nagyon sok helyen már nincs is. Isten nyugosztalja, pedig ahogy nézegetem az egyes telókhoz tartozó fórumokat, szinte mindenhol az az etalon, ahhoz hasonlítja mindenki az egyes telok képeit.

(#26) dragonfx


dragonfx
veterán

mi ez a liveosítás mondja már el valaki? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27) Thommyboj


Thommyboj
aktív tag

de ez a liveosítás nagyon gagyi, egyik srácnak a k700 asán live volt eleinte csak annyi volt hogy nem tudott berakni mp3 at csengőhangnak aztán jöttek a többi zavarok, először is elkezdett befagyogatni a menü aztán egy idő után be se jött a menü
aztán nagy nehezen citromba harapott pofával a vodások leszedték a live menüt és felrakták az alap szofvert rögtön stabil volt a k700.
De mondtak nekem sok telora, hogy a livetól fagyott a telo de nagyon, meg láttam is milyen aranyos a live ehhh

(#28) lancika


lancika
tag

Nekem ennek a cikknek negatív kicsengése volt. De annyira beleszerettem ebbe a telóba!!!!! :B
És nincs is olyan 3G-s SE telefon a Vodafone-nál, ami jobb lenne. A többi márkát meg nem igazán szeretem.
Vagy tud valaki ajánlani valamit?

(#29) Thommyboj


Thommyboj
aktív tag

SE a király, igaz a joystickes telefonok joystickjai az egyetlen gyenge pont a vállalatnak nekem is a k700 asba garanciába jövö héten fogja a srác kicserélni a joysticket mert néha nehezen reagál de nincs más negatívum, a nokiában meg azért meg lehet nézni hogy néztem múltkor is 30 ért egy telot, se infra, se bluetooth benne egy alap vga kamera van benne és mindössze 6 mb memória, 30 ért meg SE ben kapok minimum 12 mb tárhelyes és minimum infrával megáldott mobilt.

(#30) kaller1 válasza dragonfx (#13) üzenetére


kaller1
veterán

''Ilyen szép képeket még tel.től nem láttam.'' Ez volt a nap vicce... :DDD

.::> <::.

(#31) lancika válasza kaller1 (#30) üzenetére


lancika
tag

Miért nagyon szarok?? :F

(#32) kaller1 válasza lancika (#31) üzenetére


kaller1
veterán

A K750-hez viszonyítva igen...Nekem is nagyon tetszett a teló,de mikor megláttam a tesztképeket,letettem róla...Inkább tették volna bele a K750 kam. modulját,és kerülne mondjuk 10k-val többe,de nem...Az SE nem fog egy ilyen húzással aláverni a sikermodelljeinek.... :((

.::> <::.

(#33) dragonfx válasza kaller1 (#30) üzenetére


dragonfx
veterán

megnéztem az itteni és a mobilgurus tezstet is és mindkét k750i fényképeihez viszonyítva szerintme ezek szebbek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34) twollah


twollah
nagyúr

Vodefone-Walkman?!?

Nem Vodafone?

(#35) twollah


twollah
nagyúr

''telengyártók''

Ez a szo mit takar?

(#36) Thommyboj válasza twollah (#35) üzenetére


Thommyboj
aktív tag

én gondolom telefongyártók akart lenni

(#38) Max Powell válasza lancika (#28) üzenetére


Max Powell
csendes tag

van egy par 3g-s telo mar, nezd meg a voda oldalan, mondjuk 3g-s SE csak a 630i
(3g-s sharp eleg olcso)

leszogezem h a 750 csak a fenykep teren tud tobbet, masban nem
amennyiben vkinek ez a legfontosabb, nyilvan ez lesz a viszonyitas alapja
a 3G-s alkalmazasokrol annyit, h probaltam a videotelefonalast, es meg a 3g-s teruleten sem muxik mindig, es mokas amikor mukodik akkor is :)
egyebkent valoban lehet szepnek nevezni a 630-at, izles kerdese, nekem pl bejon
aki vodas es nem akar 630, az varja ki a k800-at, ami fene tudja mikor lesz a vodanal, viszont joggal lehet ra mondani h etalon

(#39) Max Powell válasza Thommyboj (#27) üzenetére


Max Powell
csendes tag

a live-al nekem sosem volt problemam....nemtom lehet h szerencses csillagzat alatt szulettem ebbol a szempontbol :)
viszont a v630 elvileg lejatszik egy par video formatumot, gyakorlatilag valszeg konvertalni kellene a videokat h lejatsza, mert most egyaltalan nem hajlando,( ha atmasolok ra vmit, nem akarja jatszani)
ebben a temaban tud vki segiteni?

(#40) lancika válasza Max Powell (#38) üzenetére


lancika
tag

Mindegy, köszi!
De szerintem marad ez, ha nem fed fel valaki valamilyen égbekiáltó hibát! :B
Tudom, hogy a K750- az etalon, de nem csak auto fókuszos kamerájú telók léteznek, persze az lenne az elvárható, hogy a következőkben inkább olyan telók jelenjenek meg, de azért ma még a legtöbb fix fókuszos.
De egy másik 2 MP-eshez képest milyenek a képei?

(#41) Max Powell válasza lancika (#40) üzenetére


Max Powell
csendes tag

egbekialto hibat meg nem talaltam hal istennek, sot effektiv hibat sem
hacsak mashoz nem viszonyitod a tulajdonasagait, az meg nem hiba :)
masik 2megashoz a k750en kivul nem hasonlitottam, igy nem tok erre mit mondani...
nappal elfogadhato kepeket csinal
de ha a kepek minosege a fontos, olyan telot vegyel ami megfelel neked kepileg (750, k800)

(#42) lancika válasza Max Powell (#41) üzenetére


lancika
tag

Köszi, ez megynyugtató! :DD
Volt Motorola v3x-em és az jó képeket csinált auto fókusz nélkül is, azért kérdeztem. Olyan hű de nagyon jó fényképezős meg nem igazán kell, csak jó, ha a zsebemben van. ;)

(#43) kaller1 válasza Max Powell (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Nero recode-dal csinálj mp4-es videókat, 176x144 vagy 352x288 pixben,más felbontást ne használj,mert nem fogja lejátszani...Itt egy kis tutorial hozzá:
[link]

.::> <::.

(#44) Max Powell válasza kaller1 (#43) üzenetére


Max Powell
csendes tag

a thx!

(#45) Picicicus


Picicicus
aktív tag

De a Z520 óta be lehet tenni az mp3-at csengőhangnak!
Amugy valóban nem csinál tul jó képeket,mintha nem lennének elég élénkek a színek!

(#46) extraktor válasza Max Powell (#7) üzenetére


extraktor
tag

Helló!

Az akksi nálad mennyit bír?

(#47) Max Powell válasza extraktor (#46) üzenetére


Max Powell
csendes tag

hali, nem tudom megmondani, alt toltore teszem melohelyen igy mindig fitt

(#48) Viktor0610 válasza Max Powell (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudod, h. bár a telefon Li-akkumulátoros, tehát mindegy, mikor töltöd, azért az a legjobb, ha mindig megtartod a majdnem lemerít-teljesen feltölt ciklusokat?

Samsung Galaxy A54

(#49) Bog válasza Viktor0610 (#48) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocsánat, ezzel vitatkoznék. [link]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) Viktor0610 válasza Bog (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs kedvem mégegyszer végigírni... :D
Ezért [link]elnék egy hsz.-t, nézd meg az előzményeit -ezért írtam.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.