Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Alpi


Alpi
tag

Sikerült a kihangosítás! Volt egy olyan, hogy ''hangszóró be''!
Eszement szépen szól! :)

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#152) Csitti


Csitti
csendes tag

A telefon tetején van a bekapcsológomb, ez nem csinál semmit ezen a funkción kívül...

Ezen kívül még összecsukott állapotban a billentyűzárat lehet vele feloldani, illetve bekapcsolni.

(#153) marx


marx
csendes tag

Sziasztok

Egyetlen kérdésem lenne az U600-al kapcsolatban. Megoldható valahogy saját füllhalgató (jack dugó), csatlakoztatása a telóhoz, pl átalakítóval.
THX a segítséget előre is.

(#154) Gubro válasza marx (#153) üzenetére


Gubro
senior tag

Az E740-hez már olyan fülest csomagolnak.

(#155) legiaap válasza marx (#153) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze,hogy megoldható:[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#156) marx válasza legiaap (#155) üzenetére


marx
csendes tag

Ezer köszönet a válaszokért

:DD :DD

(#157) Integrale


Integrale
veterán

Heló! Az U600 memóriája meddig bővíthető lassulás nélkül? sürgős lenne!
Válaszotokat előrre is köszönöm

"Bad reklám is reklám too"

(#158) legiaap válasza Integrale (#157) üzenetére


legiaap
nagyúr

Állítólag 2 Gigáig,de én amondó vagyok,hogy elég az 1 is mert azt is lassan kezeli.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#159) AMD Power válasza legiaap (#158) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg lassú ''benne'' az 1GB memó kari? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#160) lemmikki válasza AMD Power (#159) üzenetére


lemmikki
csendes tag

Nekem 2 van benne, főként zenével van tele, és úgy 5 mp alatt tölt be egy számot

(#161) Viktor0610 válasza lemmikki (#160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyi szünet van minden szám között, mikor zenét hallgatunk? :Y

Samsung Galaxy A54

(#162) legiaap válasza Viktor0610 (#161) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát igen kb ennyi.

És tényleg lassú már 1 gigás karival is.
Ez van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#163) Viktor0610 válasza legiaap (#162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor én örülhetek, h. csak akkor akad meg a zenelejátszás 1 gigás kártyával a Sharpomon, ha bemegyek az üznetek közé? :)
Ekkora szünet az én telefonomon nincs a számok között... ;]

Samsung Galaxy A54

(#164) erdoke válasza Viktor0610 (#163) üzenetére


erdoke
titán

U700-nál sincs (és persze i600-nál se, de az más tészta), sajna az U600 még a D900 kissé idejétmúlt CPU-ját kapta. Ugyanez okozza a fényképezéskor tapasztalható időbeli csúszást is, tehát nem a memóriakártyák kezelésével van gond, mint a 6300-ák nagy részénél.

A legjobb aláírás a héten

(#165) AS


AS
félisten

Én u600 am nál nem tapasztaltam lasulást, pedig ez kártya már d600 ota megvan 1 gb os mikroSD.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#166) Viktor0610 válasza AS (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom AS, a te Samsungjaid mindig szuperek!!! ;]

Samsung Galaxy A54

(#167) AS


AS
félisten

Nekem mindig szerencsém van :C
Igaz u600 am lötyög tehát ezt nem usztam meg ,de más gond nincs vele.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#168) AMD Power válasza legiaap (#162) üzenetére


AMD Power
titán

Az kemény egy újabb rossz pont az U600-nak. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#169) EQMontoya válasza erdoke (#164) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát nemtom, d900-nál ilyen pobléma 1g-s karival nem nagyon jelentkezett.

Same rules apply!

(#170) erdoke válasza EQMontoya (#169) üzenetére


erdoke
titán

Nekem egy 256-os van, és eltelik pár másodperc a trackek között.

A legjobb aláírás a héten

(#171) EQMontoya válasza erdoke (#170) üzenetére


EQMontoya
veterán

512es karim van, kb fullon, megnéztem most, kb 1 mp van, amig átlép 1ik számról a másikra.

Same rules apply!

(#172) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Üdv emberek!
Lejárt a D500-am előfizetése így most le tudom cserélni elég jó áron a westelnél, mert pontom is van egy pár ezer. Egy U600 ra gondoltam. Tudtok valami elrettentőt mondani a készülékről? Mert itt is meg más tesztekben is főleg jókat írtak... Hogyhogy nem mutatja az elmulasztott eseményeket? Ha hosszan nyomja az ember a hangerőgombot akkor se? (mert úgytom h a D600 már csak így mutatja az órát is meg az eseményeket is ha össze van csukva, a D500 még haloványan mutatta)

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#173) ToRR3nt3 válasza ToRR3nt3 (#172) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Végülis nem gatyáztam sokat, megvettem a közeli témobil üzletben és buktam is 120 perc ingyen beszélgetést, ugyanis ez az ajándék csak webshopos rendeléshez jár... :((

A negatív tapasztalatok, úgy a samsungról általában: röhely h a legújabb PC szoftver nem kompatibilis a régebbi D500-zal. Fordítva se de ez általában így szokott lenni. Bluetooth-szal meg csak 1enként lehet átvinni a telszámokat meg a többit, ami fontos lehet a régi telefonról.

Az új érintőgombokat nagyon nem érzem, de majd biztos hozzászokom. A telefon oldalán a fényképező gyorsgombja meg a hangerőgombok vsz nagyon bénára sikeredtek, a régi telefonomon lévők sokkal jobbak és igényesebbek...

Így elsőre elég vegyesek az érzelmek.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#174) EQMontoya válasza ToRR3nt3 (#173) üzenetére


EQMontoya
veterán

minek a blútúsz, ha van adatkábel? mazochizmus, h minél lasabban mennyen át a cucc?

Same rules apply!

(#175) ToRR3nt3 válasza EQMontoya (#174) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Nincs olyan adatkábelem ami egy D500-at meg egy U600-at összeköt.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#176) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Jegyzeteket hoválehet írni? Sehol se találok ilyen menüpontot... Kezd +tetszeni a telefon, az mp3 lejátszója meg a rádió elég jó. A kamera is ok. Hosszas kísérletezgetés után még arra is rájöttem h kell megszakítani a hívást összecsukás nélkül.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#177) legiaap válasza ToRR3nt3 (#176) üzenetére


legiaap
nagyúr

Alkalmazások--->Emlékeztetők.
Ide tusz írni 1000 karakteres jegyzetet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#178) ToRR3nt3 válasza legiaap (#177) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Köszi! Jó elvan dugva!

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#179) ToRR3nt3 válasza ToRR3nt3 (#178) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Jó kis telefon ez, csak +kell szokni az érintőgombokat. sajnos elég soxor hívok föl embereket tök véletlenül mer a hüvelykujjam arra, a hívásindító gomb körül kolbászol. Szal vsz a híváskezdő meg lerakó gomb lehetett volna hagyományos is.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#180) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Olvastam egy másik fórumon, h az U600-hoz nem passzolnak a Kingston sd kártyák. Létezhet ilyen? Én mikor megvettem a telefont akkor rendeltem hozzá pont Kingston 1 gigás kártyát és lehet h le kell mondanom...

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#181) ToRR3nt3 válasza ToRR3nt3 (#180) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Hülyeség volt. Jó hozzá!

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#182) Jenő válasza ToRR3nt3 (#181) üzenetére


Jenő
aktív tag

Majd ha már tesztelted, légyszi, a sebességéről írj már egy pár szót. (mármint, hogy a memóriakártyán lévő dolgokat hogy kezeli..)

(#183) ToRR3nt3 válasza Jenő (#182) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Van másik U600 topik ott pörög az infó 1000L [link]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#184) nathy válasza ToRR3nt3 (#183) üzenetére


nathy
csendes tag

Sziasztok!

Nem olvastam teljesen át a hozzászólásokat (csak a felét) de a zenelejátszóról lenne egy kérdésem.
A teszt szerint fut a háttérben, nekem az lenne a nagy kérdésem, hogy a fenébe?
Nekem még nem sikerült összehoznom...

Egyébként szerintem jó kis kütyü, igaz, vannak hiányosságai, de tökéletes mobil szerintem nincs... :)

[ Szerkesztve ]

(#185) legiaap válasza nathy (#184) üzenetére


legiaap
nagyúr

A telóval zenét kétféleképp hallgathatsz.Vagy a teló memóriájába pakolod,ami nem túl nagy és így hallgatod, vagy kariról.
A lényeg,hogy felnyomod a karira a zenéket.Arra ügyelj,hogy a zenék címe ne legyen túl hosszú,mert különben nem fog a háttérben szólni.
Beteszed a zenéket a lejátszsái listába és beállítod,hogy zenelejátszó az összes többi hang felett (zenelejátszó menüjében van ez)és menni fog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#186) nathy válasza legiaap (#185) üzenetére


nathy
csendes tag

Köszi szépen!
:DD

(#187) sztyui2


sztyui2
őstag

Egy haveromnak U600-a van. Az a gondja, hogy nem tud rajta semmilyen java alkalmazást futtatni, pedig tuti van java rajta. A memória kártyára tette őket. Tőlem kérdezte de én nemtom mit kéne tenni. Így hát megkérdezlek titeket, hátha ti tudjátok. Lehet, hogy az a baj, hogy a mem karira tette őket, nem a teló memóriájára?(mondjuk ennek nem sok esélyt jósolok)

(#188) legiaap válasza sztyui2 (#187) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak a teló saját memóriája "tudja kezelni" a java-t és azt is csak szűkösen (5 mega)
A kártyára feleslegesen tette

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#189) energon


energon
tag

Hali!
Én is a zenelejátszó részéről kérdeznék, mert gyakran használnám és (sajnos) ragaszkodom valamiféle szilikonos/agybadugós megoldáshoz. szóval engem is az érdekelne hogy létezik-e hozzá ilyenfajta fülhallgató vagy adapter, mert amit korábban belinkeltetek az nagyon gagyi. nekem ugyanolyanom volt csak sony-sba és két hónapig sem bírta. made in china sajnos, abból is a legroszabb, nem pedig eredeti termék. :( szóval továbbra is érdekelne, hogy milyen megoldások jöhetnek szóba olyannál aki nem elégszik meg az eredeti fülhallgatóval és nincs 15-20 ezre bluetooth-os vacakra amivel mellesleg sokkal több a macera és jobban szívja az akksit... számomra tényleg fontos lenne a dolog. köszönök előre is minden segítséget !

(#190) legiaap válasza energon (#189) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lehet hozzá átalakítót venni és azzal olyan fülest raksz rá amilyet akarsz.
De ami hátrány a lejátszóban:
- nincs gyors tekerés a számokban
- lassan kezeli a kártyát ezért lassan is vált a számok közt
- nem jegyzi meg, hogy hol állítottuk meg a zenét

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#191) energon válasza legiaap (#190) üzenetére


energon
tag

köszönöm a választ, valami ilyesmiben reménykedtem, de ami átalakítót te belinkeltél és a többi is amiket találtam mind "utángyártott" amivel anno ráfáztam. annyi volt vele a probléma hogy zsebben hordtam ugyan, de kíméltem és mégis eltört a kábel burkolata az illetszésnél, mert nem ment be a "jack fejbe", hanem csak hozzá volt olvasztva. magyarán gányolva volt. nagyon kínai volt. ezekben sem nagyon bízom mert van amelyik már a képen látszik hogy asszimmetrikus. gyanítom hogy a samsung nem is gyárt ilyet, de akkor legalább gyártana sok-sok fül/fejhallgatót ! de nem találok semmit !

[ Szerkesztve ]

(#192) legiaap válasza energon (#191) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az U szériához csak utángyártott átalakítók vannak.
Csak után gyártottak, de ami az U széria után jönnek Samsungok azokhoz javarészt olyan fülest adnak, aminek 3,5 jack átalakítós része is van.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#193) energon válasza legiaap (#192) üzenetére


energon
tag

úristen, eléggé nem vagyok képben, ráadásul a samsungnak van vagy 150 készüléke, merre felé keresgéljek ?

(#194) Nokia......


Nokia......
tag

Húú...vazze ez kurva jó kis teló :C :C :C :C :C :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R Mennyi kártyafügiben?

BakkerMan xD

(#195) AMD Power válasza Nokia...... (#194) üzenetére


AMD Power
titán

Ez neked jó telefon? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#196) nemma válasza Nokia...... (#194) üzenetére


nemma
addikt

Olvasd át a topikot, kiderül, hogy talán mégsem annyira, valamint három írást is publikáltak a Logouton róla, keress rá.
A kártyafügi mit jelent? Függő, vagy független?

(#197) Nokia......


Nokia......
tag

Kártyafüggetlenre gondoltam.....ízlések és pofonok.....nekem tetszik nektek nem....... :K most mit tegyek...bejön...teépjem ki az agyamat hogy csak a nokia rész maradjon benne :DDD XD

BakkerMan xD

(#198) nemma válasza Nokia...... (#197) üzenetére


nemma
addikt

Olyan 40k körül kapható már kártyafüggetlenül. Én nem a külsőről beszéltem, az nekem is tetszik, a hülyeségeitől viszont megőrültem. Írtam róla a logouton, olvasd el, ha gondolod...

(#199) Nokia...... válasza nemma (#198) üzenetére


Nokia......
tag

hát vannak benne hibák és újdonságok :K ...majd elolvasom a blogodat és az ára is kedvező :)) ...ilyen különösen ajánlott plecsnit még nem láttam de tetszik..a plecsni :(((

BakkerMan xD

(#200) Nokia......


Nokia......
tag

hát olvastam a blogodat és....... :O szomorú..hehehe britney spears :C :C :C gratula xD nem nem de télleg kivág 5mp a számból?? nemá

BakkerMan xD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.