Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thom!


Thom!
veterán

hangszórója milyen?

(#52) Dr.Anonymus válasza Integra (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

''lánchíd rádió, mióta nagy rádió?''
még lehet az... ;]

azt szeretném a cikk írótól megkérdezni, hogy a törlés hogy műxik sms-írásnál?
mert itt egyben van a c- és a kilép gomb, vagy nem?
(D900 alatt nekem a c-gomb is nagyon szarul müködik, smsnél ha hosszan nyomom, egyszerre az egész sms-t kitörli, semmi fokozatos törlés nélkül... :O )

és még egy kérdés: kezeli azt hogy bár mind a sim kártyán mind a telefon memórián rajta legyenek a számok lementve, de mégis csak az egyiket jelenítse meg a névjegyzék?
(D900 alatt ez sem volt megoldva, és szívtam vele rendesen, mert meg lehet tenni ha nem akarom két példányba nézni a névjegyzéket hogy törlöm a simről, csak hát ha egyszer eltörik a telefon akkor többe kerül megjavítatni hogy hozzáférjek a névjegyzékemhez, mint egy újat venni, így jó lenne ha mind a sim-en mind a telefon memon tárolva lennének a számok anélkül hogy mind2t megjelenítené a névjegyzék... :W )

harmadik kérdés: még mindig rákérdez a szoftver minden háttérkép beállítására külön? :DD

thanks előre is...

(#53) Rolly


Rolly
veterán

háááát kb ennyiben össze lehetne foglalni a telcsiről a véleményemet. A fekete konzervatív desigba nálam nem nagyon fér bele a félkör alakú navis cuccos kiemelkedős valami. Illetve a készített képek se szebbek egy 2 megapixeles telcsinél. Lehet hogy több részlet van rajta, de azt elnyeli a soksok zaj.

szóval szerintem ennél többet is ki lehetett volna hozni a telcsiből. Amúgy remélem, hogy a samsungra jellemző módon a szoftver javítgatásaival a fényképezés színvonala ismét javulni fog, mert azért ráfér

(#54) joshua7


joshua7
veterán

Hmm, nekem tetszik.

Semper Fi

(#55) Athos07


Athos07
senior tag

Szerintem ha szép Samsung csúszka, akkor egyértelműen E840. Ott meg tudták oldani, hogy az eddig Samsungok gyermekbetegsége, az alsó rész gyámoltalansága ne legyen olyan feltűnő (mint a d900-nál, de még az u600-nál is).

Amúgy jó teszt, jó teló - a Különösen Ajánlott meg.. hát végülis tényleg nagyon vékony ;]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#56) joey04


joey04
titán

most aztán teljesen elbizonytalanodtam... három teló közül nem tudok választani.U600 U700 N95.
ami fontos h legyen benne WiFi 3G Rádió nézzen ki jól és jó kamera.ezek alapján az u600 esik ki a legelején(de ez nagyon olcsó lenne a többihez képest).viszont az U700 gondolom ezzel megegyező kamerát kap.tehát akkor fotó téren jobb mint az N95 videóban viszont gyengébb.WiFi az nemtom van-e U700ban de mintha úgy emlékeznék h nincs.rádió az elvileg ugye van benne?összeszerelés,anyagminőség alapján megint a Samsung nyer és a kijelző is szebb de viszont kisebb.az N95ben ott a Symbian ami nálam nagy előny...a Samsung I520 nem jó mert ''csak'' 2 Mpx a kamera és nincs benne se rádió se WiFi ha jól tudom...egy későbbi szofttal vajon az N95 képes lesz legalább ilyen képekre?megkockáztassam?
ja és akksi szempontból is a samsung nyer... mi legyen?
(elfogult Samsungosok és Nokiások ne írjanak ha lehet, az N95 istenítő társaság meg pláne ne!!)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) Apollyon válasza joey04 (#56) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nos, hogy megnyugtassalak, én utálom a nokiát mint a $zart!! :DDD
Én SE fan vagyok, és azt mondanám vegyél P990-t vagy K810-et...
Samsungot ne vegyél, ők nem telefont gyártanak hanem kijelzőt, meg tv-t. (Elnézést a Samsung fanoktól, de ebben a telefonban most nagyot csalódtam)
És most el kell ismerjem, az N95 tényleg ott van és bár lehet hogy iszonyat drága, ha megteheted vedd meg! Szerintem nem fogsz csalódni!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#58) IstexI válasza csab2 (#32) üzenetére


IstexI
tag

Corry de nem volt időm végigolvasni és ezt a funkciót nem szokták lecsekkolni csak a sima diktafont ezért úgy gondoltam itt sem tértek ki rá...

1ébként számomra érthetetlen, hogy 1ik samu-ba van másikba nincs... Pl E valahány tudja, D900 nem tudja de X820 tudja... Ha valami jogi macera van a háttérben akkor 1iknek sem kellen tudnia, technikailag nem hinném, hogy megterhelő lenne belerakni... De nokiánál is ez a helyzet bár ott több készülék tudja...

majd 1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#59) AS


AS
félisten

Ha van pénzed akkor N95
Ha minöség kell gyors szoftver jo áron szuper kamerra akkor u600 ha vársz U700. enyi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#60) joey04


joey04
titán

ha lemondok pár dologról és meghúzom magam akkor következő fizu alkalmával meg tudnám venni de nem fogok 180000ft-ot kiadni egy bétás telefonért... akkor várok 1-2 hónapot meglátom mit alkotnak szoftveresen.(és addigra még esik is az ára)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#61) Dr.Anonymus válasza Apollyon (#57) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

''Én SE fan vagyok, és azt mondanám vegyél P990-t vagy K810-et...''
p990 és a jó kinézet... hmmm :F

''(Elnézést a Samsung fanoktól, de ebben a telefonban most nagyot csalódtam)''
konkrétabban? min akadtál ki?
(ezt csak azért kérdem, mert én mint samsung tulaj tudom min lehet kiakadni egy samsungtól, de azok a problémák használat során derülnek ki, és egy teszt nem világít rá...)

''És most el kell ismerjem, az N95 tényleg ott van és bár lehet hogy iszonyat drága, ha megteheted vedd meg! Szerintem nem fogsz csalódni!''

- én olvastam a mobilarenás tesztet az n95-ről, és az alapján csalódni fog ha azt veszi...
pl. leáll a telefon beszélgetés közben és újra indul.... :C
egyszerűen még nem kiforott a szoftvere az n95nek arról nem is beszélve, hogy designra, és anyag minőségre kb. egy kínai piacos ''tetris+100game'' szintjén van... :(


(#62) AS


AS
félisten

Mikor lesz javitva a u700 as baki?

Majd elöhozátok májusban amikor tesztelitek u700-at :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#63) Bog válasza AS (#62) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#64) Redchili


Redchili
tag

Tényleg meglepően jó. A billentyűzetnél meg Moto L7 használók előnyben :P :D . Egyébként a fényképei tényleg nagyon szépek, le a kalappal előtte. Mondjuk mikor teszteltétek a 3,2 MP gépeket ott is a D900 jól szerepelt.

Nem megmondtam?!

(#65) nemma


nemma
addikt

Nagyon rendben van a telcsi, egy valami viszont nem tetszik. Ne mondja már meg nekem a telefon, hogy mikor merüljön le. Ha én azt akarom, hogy merüljön, akkor ne tegye magát takarékra, és had használjam pl a kamerát. Kár, hogy ezt nem lehet kikapcsolni :(

(#66) erdoke válasza AS (#43) üzenetére


erdoke
titán

Hát persze, azért netezek mobilon, mert van a zsebemben egy TV. Akkor már inkább laptopot tennék zsebre. :D

A legjobb aláírás a héten

(#67) blueMerle válasza Redchili (#64) üzenetére


blueMerle
veterán

Bocs, de köszönöviszonyban sincs ez a fajta bill. a Motorola L7-esen látottal. Onnan tudom hogy az elöbb említett modellt közel fél évig használtam, az U600-ast pedig a mai napon sikerult röpke 10 percre megnyomorgatnom.

(#68) erdoke válasza (Kolombusz) (#46) üzenetére


erdoke
titán

Nem is fogok.

A legjobb aláírás a héten

(#69) AMD Power válasza joey04 (#60) üzenetére


AMD Power
titán

N95-t most még se vennék a helyedben!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70) Thom! válasza blueMerle (#67) üzenetére


Thom!
veterán

és melyik milyen, mert nekem most L7-em van?

(#71) Apollyon válasza Dr.Anonymus (#61) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A P990-et azért írtam mert lehet hogy ronda, de finom :DDD
Legalábbis tudása alapján a többihez képest... Bár ma már nem olyan erős az a kamera – mindegy.
Ami nem tetszik ebben a Samsungban (sem) az a kinézete. A P990 se szép de az legalább nem olyan ''szemüveges'' mint ez. Fehér gombvilágítás, hmm.. Kissé olyan mint a 40-es 50-es években a csöves rádiók háttér lámpája, hogy lásd melyik frekire tekerted az adást..
A legkiemelkedőbb gomb a céltábla közepén a wapra meg netre (?) visz fel. :( Hát kösz, sztem ez nem sokaknak kell, akiknek meg igen, nem ilyen telefont vesznek.
Még mindig nem lehet a telefonálást felvenni... de mért nem? Már a ma mankósnak számító fogyatékos SE T300-asom is fel tudta venni a beszélgetéseket a kemény 400 KB memóriájába. 60 perc diktafon. Ehhez külön kódolást kellett írni a teló firmware-jébe, hogy ne lehessen a memóriát kihasználni? Nem azért mert nekem több is kellene, de mért kell ilyeneken fáradni?
FM rádió van, de nincs RDS. Oké. De ha már arra vették a fáradságot hogy megnézzék melyik frekin van melyik adó, akkor az a filléres RDS sem lenne bele nagy lux.
Nah jó oké, mondjunk akkor pozitívumot is.
240x320-as tft. Nem mai darab, de elmegy. Videó szintén oké.
Rezeg meg csörög egyszerre! OH YEAH! :C
Ezt már az ütőfegyvernek minősülő tolószékes T10-esem is tudta. Béke poraira.

Egyébként semmi bajom a telefonnal.

N95: Egyelőre ugye mint azt már láthattuk, bétás cucc, mint – gondolom – ez is. Én sem rajongok a Nokiáért, de ha kb 3 hónap múlva megveszi a fórumtárs, csak nem lesz már bétás sw. Amúgy ha lenne rá pénzem sem vennék N95-öt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#72) AS válasza nemma (#65) üzenetére


AS
félisten

ilyenkor már nem sok idö van kb tudsz még telefonálni egy picit és lemerül.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#73) nemma válasza AS (#72) üzenetére


nemma
addikt

Az mondjuk pozitívum, hogy ilyenkor még nem kell vele fél órát szenvedni, de szerintem ostobaság akkor is ;)

(#74) AS


AS
félisten

Szerintem meg jó mert akkár életeket is menthet hogy csak telefonálni enged... szerintem érdemes ezen elgondolkozni...... ;)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#75) Apollyon válasza AS (#74) üzenetére


Apollyon
Korrektor

És ha látok pl. egy UFO-t akkor felhívom? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76) AS válasza Apollyon (#75) üzenetére


AS
félisten

Tölem aztán :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#77) Thom!


Thom!
veterán

USB kábelen keresztül sajnos áramot nem vesz fel a telefon

hát ez elég égő Motorola L7 is tudja :W

(#78) legiaap válasza Apollyon (#71) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az hogy kinek mi tetszik az relatív dolog.
És már megen betévedt egy SE-s.
Most erre had ne mondjak csúnya szavakat.
Ha kötekedni akarsz,akkor kinn a grundon oké?
Ha meg értelmes akarsz lenni akkor hozzászólni kell,nem pedíg fikázni.
Bocs az offért,de már elegem van,hogy mindenütt ez megy.Valami Moderátor ide is tévedhetne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79) AS válasza Thom! (#77) üzenetére


AS
félisten

Meg a Régi D600-om.
E900 am már nem D830 sem, D900 megint tudja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#80) Kari1


Kari1
aktív tag

Én most akarok venni ilyen telót és egy csomó kérdésem lenne:
1 ha már kezd a teló lemerülni akkor csak leveszi a világítás és nem enged fényképezni, vagy állandóan csipogni és rezegni fog nekem? (mint a régi siemensek vagy anyám philipse amitől a hajam tépem)
2. azt tudom hogy képet lehet menteni mem karira de videót is lehet?
3. a java alkalmazások telepítésem még mindig olyan körülményes mint D900-ra?
4. csak és kizárólag fekvő helyzetben lehet fényképezni?
5. mp3 lejátszónál lehet lejátszási listákat látrehozni (vagy pl ha a mem karira az albumokat külön mappába teszem akkor meglehet azt oldani hogy csak azt a mappát játsza folyamatosan?)
6. lehet hozzá jack átalakítót venni?
7. ill. ilyen asztali törtőt amibe a telefont belelehet ''ültetni'' és közben tölti is?

egyelőre ennyi ha valam eszembe jut majd kérdezek

(#81) Dr.Anonymus válasza Kari1 (#80) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Kari1:
amire tudok válaszolni:

1. leveszi 50%ra a világítást és kikapcsolja az összes áram zabáló funkciót, de csipogni nem fog, csak némán jelezni néha, rezgés nélkül

4. a samsungokkal általában pont nem fekve hanem állva lehet fényképezni.. :))

5. vannak lejátszási listák

''egyelőre ennyi ha valam eszembe jut majd kérdezek''
- csak legyen aki válaszolni tud, mert az előbbi válaszokat is a D900 alapján írtam...;)
de ezek 99% hogy az u600-ban is így vannak

szóval még nincs sok sokat tapasztalt U600 tulaj a fórumon, sőt talán ha veszel egy ilyen telkot akkor inkább mi fogunk Téged kérdezni... :DD

Iscariah:
hát igen a szépségre szerintem az emberek 99%-nak más a véleménye mint Neked
de a szoftveres sz*rságokat elismerem, tényleg idegesítő némelyik... :O :(

(#82) blueMerle válasza Thom! (#70) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem sokkal jobban kezelhetö az L7-es, bár annak a tudása ehhez képest semmi. Most ami felkeltette az érdeklödésem, az az L9. Lehet hogy a K800i-m társa lesz :D

(#83) Thom! válasza AS (#79) üzenetére


Thom!
veterán

fákkom a samuba :F

(#84) Thom! válasza blueMerle (#82) üzenetére


Thom!
veterán

én megvárom máj 8-at, oszt meglátjuk, N95 biztos nem, drága mint az állat, max Sofia, netán F700, de az se holnap jelentik be..

legalább a billentyű lenne olyan, mint L7-en esetleg U700-on

(#85) AS válasza Dr.Anonymus (#81) üzenetére


AS
félisten

Ezel pont fektetve kell fényképezni nézd meg a videot:
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#86) Apollyon válasza legiaap (#78) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kérdezte sztem mi a gáz a telóval én meg megmondtam. Sztem senkinek nem esett bántódása. Te is szoktál fikázni ha már itt tartunk ;) Ez van, ez egy ilyen világ. Nem rosszindulatból fikáztam, gondolom Te sem, és végülis nem fikáztam mert dícsértem is :D
Amúgy meg az U700 már azért jobb :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87) Bog válasza Kari1 (#80) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Ha némán van, akkor nem kukorékol
2. Lehet
3. Sanszos
4. Lehet állóban is, de akkor majd forgasd el fotosopban a képet :)
5. Lehet
6. Erről nincs infóm, majd valami Samsung-fan
7. detto

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#88) AS válasza Kari1 (#80) üzenetére


AS
félisten

6 igen lehet: gigatel.hu nem is drága. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#89) Jóska Pista


Jóska Pista
csendes tag

szerintetek az ára hogy fogja tartani magát? így se valami túl drága szal nem hinném hogy olyan 2 hét alatt sokat menne lenntebb az ára. szerintetek? ha azt mondjátok hogy beáll erre a kb 80ra akkor nem várok ballagásig hanem a héten beújjítok egy ilyet :DD

(#90) AS


AS
félisten

Ilyen GSM boltokban 80 körül van EU san,

De majd pl Eletrowordben vagy Mediamartban több is lehet.

GSm boltokban hamar 70 lesz számitásaim szerint.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#91) Jóska Pista


Jóska Pista
csendes tag

akkor ebből kivárás lesz úgy látom, az a kis idő nem ér meg ennyit. nah meg addig remélem már a felhasználói vélemények is szivárognak, meg tok tanulni érettségire és nem a telóval leszek elfoglalva...

[Szerkesztve]

(#92) EQMontoya válasza AS (#90) üzenetére


EQMontoya
veterán

d900 fél év alatt esett 10k-t... ne reménykedj :D

Same rules apply!

(#93) blueMerle válasza EQMontoya (#92) üzenetére


blueMerle
veterán

Khm, mégis hol? Nálam 65 000 Ft egy új, és hidd el nem ennyi volt a nyitó ára. :U

(#94) AS válasza EQMontoya (#92) üzenetére


AS
félisten

Na majd meglátjuk :)
A lényeg hogy olcson kell megszreznem... Késöbb 2007 végefelé legyen F700ra is.. jaj :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#95) Kari1 válasza Bog (#87) üzenetére


Kari1
aktív tag

Akkor ergo ha a telefon nincs lenémítva akkor bizonyos időegység alatt nekem állandóan rezegni ill csiripelni fog :S mert ez nekem sajnos nem lenne mind1 egyrész mert szerintem idegesítő másrész ha órám ill pont akkor kezd nekem dalolni mikor valami fontos dolgom van az néha kínos lehet...

(kicsit lassú felfogású)

(#96) AS válasza Kari1 (#95) üzenetére


AS
félisten

Akkor kapcsold ki mert ugyis csak pár perc energiája maradt ha aktivan használod utána... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#97) hansx


hansx
csendes tag

Előre leszögezném, nem vagyok semmilyen fan!
Volt már sokféle telefonom…
A tesztet olvasván viszont majd kiszúrták a szemem U600-as eszméletlenül zajos képei!
(Arról nem is beszélve, hogy egy kicsit sötétek a képek) Még 50%-os méretnél is jól láthatóan szemcsés a kép! Mit ér a 3.2MP ha élvezhetetlenül rossz a végeredmény??? Érdemes összehasonlítani más telefonokkal! Ezt leszámítva biztos egy kiváló készülék! De azért nem annyira mint amennyire a mobilaréna „objektív” tesztjében beállítják!

(#98) AS válasza hansx (#97) üzenetére


AS
félisten

Nézd meg ezt_:

[link]
[link]
Tanács tesztböl ne itélj ha telefonkamerárol van szo hanem várd meg a felhasználok által készült képeket.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#99) EQMontoya válasza hansx (#97) üzenetére


EQMontoya
veterán

mobilarénás tesztképekkel miaszar bajod van? szerintem elég jók lettek... hogy ha vki nem tud fozótni, att meg sajnáljuk, de attól még nem a teló szar... :U

Same rules apply!

(#100) Takashi válasza (Kolombusz) (#24) üzenetére


Takashi
aktív tag

''Viszont a fényképek nagyon jók. N95 semmi ehhez képest.''

Ugyan már! Nem értem, miről beszélsz. Van egyáltalán saját tapasztalatod, készítettél vele saját képet - vagy csak az itteni teszt alapján ítélkezel? Küldjek neked N95-el készült képeket? Simán hozza ezt a minőséget! Nem értem, miért divat szidni az N95-öt néhány béta-szoftos kép alapján. Ha nem hiszel nekem, adj egy e-mail címet, küldök pár képet és utána szidd. :U

七転八起

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.