Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nnivan


nnivan
tag

Király!

(#2) csiga997


csiga997
őstag

Középkategória? EDGE nélkül? :Y :U

(#3) _seth_ válasza csiga997 (#2) üzenetére


_seth_
veterán

Miért? Edge nélkül még közép sem lehet? A drága 70-100 ezres telók küzül mennyi is támogatja az EDGE-t? :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4) Pompi válasza csiga997 (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is ez, vagyis az EDGE hiánya a szívfájdalmam! :(

Feel Good Inc.

(#5) AS


AS
félisten

Jó ez telo de teszt már nem anyira.
Kicsit elfogult.
Igen a L7-nek kelet volna egy 1.3 kamera. 40 mb beső memoria! EGGE,
Kb igy..

Ez telo a v360 mása ugyna azt tudja....
LIVE menyü megint hányás. (hülye voda)
Feketében meg szebb szerintem.

de az ára egész jó függetlenül. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) csiga997 válasza _seth_ (#3) üzenetére


csiga997
őstag

A 100e-sek közül? Szinte mindegyik.

6170, 6230(i), 6260, 6630, 6680, 6681 és ezek csak a nokiák.

(#7) Pompi válasza csiga997 (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha a 6260 tudná akkor nem akarnék váltani... de a többi stimmel. Sőt ami vicces, hogy még alsóbb kategóriásokban is van EDGE már pl. 6020, 6021, 6101, 6103.

Feel Good Inc.

(#8) _seth_ válasza csiga997 (#6) üzenetére


_seth_
veterán

A nokiák igen, de más gyártó nem igazán használja, (samsung d600, se d750i, a nokián kíviül nem szeretik :) )
Mindenki a 3G-re hajt:)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9) nnivan


nnivan
tag

Bocs de én pest határától 2 azaz kettő kilóméterre lakok és pannonons vagyok.
MI az az EDGE?

(#10) AS válasza _seth_ (#8) üzenetére


AS
félisten

Samsung d600-ba van edge ha uj szoft van rajta.)
Igen és az uj samsungok x700 d800 d820 e770 ezek jönnek mindbe van edge

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) _seth_ válasza AS (#10) üzenetére


_seth_
veterán

Na ja, de nem úgy adják el :) Az én telcsimben meg hőmérő is van pedig nem úgy árulták :)

Ugyanakkor minek az EDGE amikor itt a 3G?

Szerk: fáradt vok, írni sem tudok...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12) Pompi válasza _seth_ (#11) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért mert az EDGE lefedettség jelenleg lényegesen nagyobb, mint a 3G lefedettsége. Kérdés, hogy ez milyen ütemben változik. Most a 3G csak Budapest belvárosában használható. EDGE viszont az egész városban, sőt az összes nagyobb városban (pl Pannon lefedettésg megtekinthető a www.mobilszelessav.hu oldalon).
Ja és az EDGE is már jóval gyorsabb, mint a GPRS, 20-25kb/sec DL vs. 4-5kb/sec DL.

Feel Good Inc.

(#13) csiga997 válasza Pompi (#7) üzenetére


csiga997
őstag

sőt: 3220...

A 6260-at benéztem. Mentségemre legyen mondva, innen néztem: [link]

(#14) Den


Den
veterán

Végre nem egy valóságtól elrugaszkodott cikk, Marcello reálisan közelítette meg a telefont. jó cikk. a teló is tetszik

www.simson4t.hu

(#15) nnivan válasza Den (#14) üzenetére


nnivan
tag

Mondjuk azt a megjegyzést nem értem, hogy a fotók mesterségesnek tünnek, persze, hogy a beépített ''fotók'' , sztem inkább képek, mesterségesek, hát nem is a kamerával csinálták!
És azt sem értem, hogy szerencsére az MP3 lejátszó fut a háttérben, mert a motonál ez természetes és azt sem értem, miért csoda, hogy a card cseréhez nem kell kivenni az aksit. Jó, a 398 ban aszem ki kellett, de az már a múlt!

[Szerkesztve]

(#16) divot válasza Den (#14) üzenetére


divot
veterán

Nekem is tetszik, de a T-mobile-nál egyelőre csak a béna L6 kapható. Pedig most állok készülékváltás előtt, de tartok tőle, hogy egyelőre nem lesz kapható. :(

(#17) nnivan válasza divot (#16) üzenetére


nnivan
tag

Igen az L6 az nagyon béna. :C :Y :DD A T nél is a biztosra mennek a nokiára a guruknak, csak egy két hozzánemértőnek árulják az L6-ot!
Pedig ennek is lehet sikere a V3-at tekintve!, nem?


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#18) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Legjobb tudásom szerint a Motorola nem nagyon favorizálja az EDGE-átvitelt. A másik, h. a Vodánál sincs ez a szolgáltatás, tehát duplán indokolt e funkció hiánya...
Tetszik a készenlét kitárgyalásakor a megfogalmazás... A két nap helyett visszafogottabb használattal bírhatja 2 és fél napig is. Éljen!!! 25%-kal több készenlét!!! ;] (Én ezt utáltam a V525-ömben, h. ha ''mertem'' használni, minden este tölthettem.)

Samsung Galaxy A54

(#19) nnivan válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


nnivan
tag

Ezt nem akarom elhinni, de mind1!
Valóban a V525 egy lehető legrosszabb választás volt ilyen szempontból is sokak számára, köztük nekem is 2 hónapig!

(#20) nnivan válasza nnivan (#19) üzenetére


nnivan
tag

Pontosabban az az érzésem, hogy ott is itt is a vodka szoft lehet a hibás az akku idő témában! De... :R

[Szerkesztve]

(#21) nnivan


nnivan
tag

Csak érdekességképpen tudja valaki, hogy ezeken van billentyűzár, vagy kell rá egyáltalán?

(#22) Viktor0610 válasza nnivan (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint a * # kombinációval hozható elő, mint a régi Motorolákban.
Majd a cikkíró megerősít/megcáfol...

Samsung Galaxy A54

(#23) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tévedtem... A menü - csillag kombináció használható erre a célra.

Samsung Galaxy A54

(#24) nnivan


nnivan
tag

Ha valakit komolyabban érdekel!

http://mobile-review.com/review/motorola-l7-en.shtml

(#25) zopet


zopet
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy mikortól lesz kapható a Vodánál?
kösz

(#26) Bog válasza zopet (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Miután tőlük kaptuk a tesztkészüléket, ezért nyilván a ''hamarosan'' a legjobb kifejezés erre:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) bolondember válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

furcsa, nekem a kiütött e550esem SOK (értsd simán 2 óra) beszélgetéssel is simán bírta a 4 napokat...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) Viktor0610 válasza bolondember (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint nem a Voda hálózatát használod...

Samsung Galaxy A54

(#29) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A Mennyiért? kérdés sokkal jobban izgatna... ;)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#30) bolondember válasza Viktor0610 (#28) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak lassan 4 éve...
ezért mondtam, h kiütött...
van a családban egy Rokkendroll plusz meg nekem duett - ezért a sok beszélgetés...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31) AS válasza Bog (#26) üzenetére


AS
félisten

W900
V3x
Stb is hamarosan jön?
Persze nem kell válaszolni mert én tudom hogy igen :D

L7-re viszatérve fügetlenül 60-ért nagyon megéri :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) _seth_ válasza Pompi (#12) üzenetére


_seth_
veterán

Tévedsz: 3G már debrecenben is van (3g.hu)
Az edge szerintem akkor is halálra van ítálve a 3G miatt és én nem is fejleszteném ez biztos. GPRS-el is lehet 12K-val is tölteni (igen volt, szal nem mástól hallottam (tmobile)).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33) Peat;)


Peat;)
veterán

Nekem tetszene a telefon, mp3 lejátszója hozza pl az e398 szintjét vajon? Egy sima bolti fülhallgatót hogy lehet rácsatlakoztatni?
Mekkora kártya megy bele max? Gyors a software, pl mp3 alatt is lehet vele smst írkálni gond nélkül? Mo-n vajon csak a vodánál lesz? Izé engem ezek a kérdések érdekelnek, ha vki tudja nyugodtan írja be köszi :)

[Szerkesztve]

(#34) AS válasza Peat;) (#33) üzenetére


AS
félisten

Én csak azt tudom hogy itt kapható:
http://gsmline.studioseven.hu/list.php?main=7#
53 ezer nagyon jó ár! ja ez fekete!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) nnivan válasza Peat;) (#33) üzenetére


nnivan
tag

Neked az E2 kell! Nem?

Az SD most emelte meg a micro tf kapacitását 1 Gigára, sztem egy pár hónap múlva itt is lehet kapni és sztem a szoftba nincs korlát ilyen téren!

(#36) Peat;) válasza nnivan (#35) üzenetére


Peat;)
veterán

Az kell amivel lehet mp3-at is hallgatni tűrhetően(nem kell ipod minőség de ne is legyen szar) és az ami 40-50 k vagy még ez belefér. E2 szerintem minimum 70k lesz nem?

Kösz a linket elmentve, nem rossz ár :) sőt mpx220 is milyen olcsó viszonylag..pedig más tellák árából ítélve bruttó árak, fura

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#37) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Király!Jó volt a teszt!Feketébekn viszont sztem joval szebb, de még igy is gyönyörű tella!
nekem aztán nem kell megapixeles kamera!amire én a kamerát használom arra bővven elég a VGA is!viszont memóriakártya nálam alapkritérium!És egy nagyon szép teló!!!!
Én külföldi tesztekben mintha ugy olvastam volna h van benne edge v már ebből is kivette a moto?mert régebben olvastamh az uj telóiba nem akar edge-t!bár nekem nem oszt nem szoroz mert nekem se edge se 3g lefedettség nincs aközelben:D:D

(#38) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Juhééé!
[kép]
[link]

[Szerkesztve]

(#39) csanee


csanee
tag

A voda januári előfizetéses tájékoztató füzetecskéjében már benne van az L7. Ára nincs benne és az sms-es ''árhívó'' szerint még nem forgalmazzák. De szerintem 1-2 héten belül kapható lesz, ha már benne van a prospektusban.

(#40) Pompi válasza _seth_ (#32) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Tévedsz: 3G már debrecenben is van (3g.hu)''

Hu. Tényleg nagyot tévedtem. Tehát akkor BP belváros és Debrecen (egy része).
De azon nem fogunk össze veszni, hogy ez EDGE lefedettség lényegesen nagyobb és azt 2003 óta építik, a 3G meg 2005 óta van. Remélem hamar utoléri.

''GPRS-el is lehet 12K-val is tölteni (igen volt, szal nem mástól hallottam (tmobile)).''

Ezt milyen készülékkel sikerült? Mert én jópár készülékkel GPRS neteztem, többek között jópár ipari eszközzel is és egyikkel se ment 4-5K fölé, a feltöltés meg 1-2k. És ez harmatos az EDGE tapasztalataimhoz képest.

Szerk: utána néztem kicsit és egyre jobban érdekel, hogy hogyan sikerült neked GPRS-szel 12 kbyte/sec letöltés produkálnod, amikor a GPRS legnagyobb elméleti letöltési sebessége 48kbps/sec [link]

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#41) blueMerle válasza Pompi (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

csak egy idézet az általad belinkelt oldalról:

''typically 32 - 48 kbps''

na ez szerinted akkor a maximum???? lefordítsam mi az hogy typically? :))

Igaz, nekem sose volt gprs netem, minek az, arra van sok jó alternatíva: városokban DSL /én ezt használom/, faluhelyeken mikro, utazáskor pedig elég egy hotspot valahol vagy esetleg egy netkávézó, igényesebb helyeken pedig van EDGE. (igénytelen helyre meg ne járjunk :D )

EDGE viszont jó dolog, szlovákiában nagyobb gondom sose volt az EDGE lefedettséggel, eddig bárhol jártam, mindenhol volt...

(#42) HERR Z válasza rOwLeY (#38) üzenetére


HERR Z
veterán

annyira nem fox örülni mikor meglátod mellette a 30k+ árat...a 128-as 4k a 258-os 8 az 512-es 16 ez akkor logikusan 32 körül lesz
úgyhogy annyira nem júhééé olcsóbb kártyával is bővíthetnék...
nameg a kamera...53rugóért vga...hmm...ezen azért elgondolkodhattak volna..mert így nekem pl felejtős lenne

(#43) I. Richard


I. Richard
senior tag

Szép telefon, de semmivel sem tud többet, mint az e398-am, ezért nem lesz csere!:)
A LIVE! menüért ne sírjatok, kb. 20 mp átnyomni a telóra új skineket, és volt voda-nincs voda...:D
amúgy az L7 miben különbözik a V8-hoz képest?

(#44) _seth_ válasza Pompi (#40) üzenetére


_seth_
veterán

Kecskeméten Motorola E398-al volt kb 1-2 héz amikor ennyin ment az átlag az a 7-8K volt de akkor ment gyorsabban is, a hogyanra nincs válaszom (motorla a925-el 7K volt). (12.8K-ról még van is vhol screenshot, majd megkeresem ha még meg van). Egyébként több mint fél évig gprs netem volt albiban tehát nem 1 hónapig próbáltam csak ki.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#45) _seth_ válasza _seth_ (#44) üzenetére


_seth_
veterán

[link]
Ez volt a csúcs, ezért készült róla kép :) (Motorola E398 + usb + T-Mobile GPRS Net 200 MB)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#46) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

No, emberek, a hazai GPRS hálózatok CS2 kódolásúak, ami azt jelenti, hogy egyszerre, egy telefonnak 5 időrést tudnak biztosítani. Egy időrés 13,4 kbps. A legtöbb telefon 4 időréssel tölt lefelé, és egy, illetve két időréssel felfelé. Magyarán az elérhető legnagyobb letöltési sebesség 13,4 x 4 = 53,6 kbps.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) _seth_ válasza Bog (#46) üzenetére


_seth_
veterán

Az akkor max 6.7 kb/sec körül lenne, de akkor mi volt nálam egy rövid ideig? 2004 augusztus végén rendeltem meg a szolgáltatást és tavaly márc végéig volt káb de csak szeptemberben volt ilyen gyors :F Utána a 7K-t hozta ami még elméletileg lehetséges...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48) Jégkokó válasza Bog (#46) üzenetére


Jégkokó
veterán

és akkor az EDGE nek tudomásom szerint olyan 170 kbit a maximális sebessége.Bár azt nem tudom, hogy az én telefonom hány időrést tud egyszerre használni, de véleményem szerint a maximumot, mert a gprs ből is a legmagasabb osztályzatba tartozik

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#49) Bog válasza _seth_ (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bármi lehetett. Mérési hiba, cache, hülye windows, de biztos nem a hálózat :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) _seth_ válasza Bog (#49) üzenetére


_seth_
veterán

Nem tudom, nem csak a letöltés de az oldalak is hamarabb bejöttek akkor mint a későbbi hónapokban.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.