Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Az a radiátor jól néz ki:)

(#2) CriticalHit válasza gorlin (#1) üzenetére


CriticalHit
őstag

Jó is, bár hüen a Zalman-hoz túlzó az ára.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#3) Gtxtt


Gtxtt
tag

Az 5 garancia az több,mint elég.Viszont az AGP-s 7600 GS OC 512 MB 46 000 forint?Akkor már inkább az AGP-s Leadtek 7600 GT 256 MB.

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#4) #96302336


#96302336
törölt tag

Huh. Az a bőrnoti ott van.

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

nem egészen értem mire fel pakolják tele ezeket a lapokat pci-e 4 meg 8szoros slotokkal (talán van kisebb is):F
a vga 16szorosban megy, mit lehet tenni a msik kettőbe :F

ez a rengeteg sata is kihasználatlan a legtöbbször (nem csak a átvitele)

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Nemrossz az a vízhűtés. Határozottan szép is, de az ára... :( Azért sok az 1 kiló érte :(

Notik viszont szépek :)

(#7) Raymond válasza lorcsi (#5) üzenetére


Raymond
félisten

''... mire fel pakolják tele ezeket a lapokat pci-e 4 meg 8szoros slotokkal (talán van kisebb is)?''

Ohhh... PCIe 1x ? :) Egyebkent ez van a cikkben bemutatott lapokon is. 4x vagy 8x slotot nem latok rajtuk.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

''...43 000 forintos 965P-DS3 után egy egyszerűbb és valamivel olcsóbb Intel 965 chipkészletes alaplappal rukkolt elő. A 965P-S3 valamivel gyengébb felszereltségű...''
elég lett volna annyit írni hogy hagyományos kondik vannak rajta :P

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#9) Male


Male
nagyúr

Az ASUS P5N SLI-nél ''Adattárolókat egy IDE (két meghajtó) és négy SATA csatornára köthetünk'', viszont a képen én két IDE csatornát látok, nem egyet... vagy a kép, vagy a szöveg nem jó...

(#10) lorcsi válasza Raymond (#7) üzenetére


lorcsi
veterán

ok-ok, de a lényegen nem változtat. mit lehet belájük tenni?

(#11) Dassler válasza lorcsi (#10) üzenetére


Dassler
őstag

tv tuner, sata vezérlő, firewire vezérlő, hálókártya pl

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#12) Daweee válasza Dassler (#11) üzenetére


Daweee
őstag

És hol lehet ilyeneket kapni? Mert én még nem láttam semmit ami ezekbe belemegy...

(#13) lorcsi válasza Dassler (#11) üzenetére


lorcsi
veterán

biztos ne annyira elterjedtek de még ezeket nem láttam ilyen slotokhoz -persze ez az én hibám is lehet, de akár az is lehet ,hogy mind megtalálható sima pci slotokba is és ezeket nem veszik annyira, sőt....

sata vezérlót nem tudom miért tesznek ilyen slotba :F, legtőbb laphoz -aki mostanság vesz, és itt is az új lapokat vizslatjuk- már min. 2 de inkább 4-6 sata csati van alapba, hová csatol még tübbet az ember ? erőltetik ezt a hülyeséget a gyártók :(
Fw is van már az újakban alapba, háló kari periga legalapabba is van

(#14) Thommyboj


Thommyboj
aktív tag

Az új Mystique 632 eleje is nagyon extravagáns, már láttam régebben is képeket róla, de most végre árát is tudni, igaz most nem kell mégegy jó ház, de azért jól néz ki, pláne a kényelem is hogy tetején van a power meg a reset is.

(#15) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

''Az Asus nagyon komolyan veszi Európát.''

Kár, hogy mobiltelefon ügyben nem igazán. Egyébként is mérges vagyok rájuk, tavaly majd' 500ezer forintot leszurkoltam egyik notijukért, addig nem volt igazán szokásban, hogy adnak oprendszert a gép mellé, végülis ennyi pénzén tényleg ezen kell spórolni. Így vehet a vevő külön.

Most meg már a 200ezer forintos alapnotijai mellé is rak. Pusztuljon el.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16) rudi válasza bLaCkDoGoNe (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez az oprendszeres dolog nem az Asus, hanem az adott forgalamazó sara. Az Asus hivatalosan csak oprendszerrel forgalmaz gépet, de egyesek kispórolják...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) orbano válasza bLaCkDoGoNe (#15) üzenetére


orbano
félisten

de ki is fizettetik veled ugyanúgy

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) bLaCkDoGoNe válasza rudi (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A forgalmazóé?
Nekem a SOWAH-tól volt a gépem, és bizony a dobozán a paraméterei mellett egy matricán ott volt, hogy No OS. Akárhol néztem anno, a W3N-H0042-t sehol nem találtam nálunk oprendszerrel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) Male válasza rudi (#16) üzenetére


Male
nagyúr

#9?

(#20) Barton válasza rudi (#16) üzenetére


Barton
senior tag

Na ez nem igaz !!! :C:F

(#21) Dassler válasza Daweee (#12) üzenetére


Dassler
őstag

Itthon Lycom meg St-Lab kareszokat kapsz. Előbbit a kellytech forgalmazza, utóbbit nemtom :)) Tv tunere pl a Pinnacle-nek meg a Terratec-nek is van.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#22) Dassler válasza lorcsi (#13) üzenetére


Dassler
őstag

Engem annyira nem zavarnak annyira a csatik, legalább bővíthető, ha elsőre nincs pénzem 4 vinyóra. Amúgy gyanítom, a Raid lehetőség miatt pakolnak rá annyi csatit, mivel minden chip tud újabban R10-et meg 5-töt, és azokhoz nem árt mondjuk négy vinyó, bár házi használatra tök fölösleges szvsz, de a mai vinyóárak mellett már nem lehetetlen. Most abba ne menjünk bele, hogy egy külön vezérlő mennyivel jobb meg stb...
Jelen állás szerint meg valszeg a jövő a satáé, rövid távon biztosan, azért szép lassan majd becsorognak a sata optikai meghajtók is, és akkor már nem is olyan sok az a 4-5 csati.


[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) t-shirt


t-shirt
veterán

Ez a reserator úgy néz ki mint egy olaj radiátor :D

A 100k kicsit soknak tünik, persze ez egy teljes rendszer nem csak egy radi de akkor is vastagon árazták.

(#24) Dassler válasza t-shirt (#23) üzenetére


Dassler
őstag

Hát Zalmantól már megszokhattuk az ilyen árfekvést az utóbbi 1-2 hónapban. Szerencsére nem kötelező megvenni :DDD de azért az már valami, hogy vízhűtés témában azt lehet mondani egy cuccra, hogy drágább, mint az Innovatek...

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#25) rudi válasza Barton (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

No, az ilyen jellegű beírások azok, amik semmit nem érnek. Esetleg van ezzel kapcsolatban pontosabb infód? Nekem az Asus hazai képviselője írta, hogy katalógusukban csak oprendszeres gépek vannak, de a disztrik sokszor az oprendszer nélküliséget preferálják.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) rudi válasza Male (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

A szöveg volt a hibás.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Az Asus P5N SLI egész jónak tűnik. :U Semmi csicsa csak ami kell. Csak ne a szokás biosa lenne! :(
A Zalman igazi radiátor nem is kell másik a szobába ;]

Az a bőrnoti meg nagyon ütős darab meg is nézem gyors a lottószelvényemet. :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.