Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

én igazából minden telefonba igényelném... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a D-pad nem tetszik.

I humbly and respectfully decline™

(#3) 2T


2T
tag

Hát ezt fontos volt kiemelni, hogy a 7710 milyen csúfosat bukott
Ezt azért lehetett volna tárgyilagosabban is. Mondjuk hogy a készülék jópár évvel megelőzte korát, és kijelzőjének felbontása sokszorosa volt a most piacra kerülő Omnia-nal, de még a iphonnál is.
A felhasználói felület is elég kellemesre sikerült.

A lassú processzor miatt nem lett sikeres a készülék..

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#4) invidia


invidia
tag

mindig P800 at emlegetik mint első symbian érintős telót, pedig ott az R380, bár ez még ericsson és zárt platformú.

Amúgy hajrá nokia, (nagyon) ideje volt már ennek a lépésnek

invidia

(#5) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

kiváncsi vaok rá

(#6) joey04


joey04
titán

mikor bemutatkozott az S60 Touch már akkor lehetett ilyen kommunikátor féle koncepciókat látni a demo videókban, azóta várok már egy ilyenre. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Lasi válasza 2T (#3) üzenetére


Lasi
tag

Igen. Ezt a kihangsúlyozást én is fájlalom. Mai napig használom. Amit a kijelzőről írtál azt nem értem. (320x240...) De nem volt kifforrva még a technológia az igaz. :U

A Nokiának meg mindig lassan esett le a tantusz, mit is kéne csinálni egy új technológiával. Végre kezdhetnének valamit ezzel az érintőképernyővel és a frissen készített oprendszerrel.

És nagyon remélem, hogy ezúttal rájönnek, hogy nem csak félmegoldásokat kéne csinálni. Ilyen volt még a 770, a 800 és a 810. Mindből hiányzott valami, amitől jobb lett volna, vagy megelőzhette volna a versenytársakat. :K

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#8) 2T válasza Lasi (#7) üzenetére


2T
tag

A 7710-nek 640x320 volt a felbontása emlékeim szerint..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#9) arcos válasza 2T (#8) üzenetére


arcos
tag

Szerintem is. A varázslat ezen a procin bukott meg sajnos:
RM-12 32-bit RISC CPU ARM-9 150 MHz

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#10) máyköl


máyköl
veterán

Jó lesz majd ez a teló érintőképernyővel... :DD

(#11) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Már ideje volt. :D
Az érintőkijelző nagyon hiányzott, mikor a kezembe került akármilyen kommunikátoruk. ;)

Samsung Galaxy A54

(#12) kisninja


kisninja
őstag

Nekem az első érintős telom a mostani P990i közel 1 éve használom nagy megelégedésemre. Nekem csak érintős mobil kel.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#13) 2T


2T
tag

Ehhez a 7710 témához még annyit, hogy a P900hoz képest is benga mérete sem segítette az elterjedést..: A kijelző meg kicsi volt ahhoz képest:

De az ui nagyon ott volt szerintem:

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#14) arcos válasza 2T (#13) üzenetére


arcos
tag

Mivel nincs nokia 7710-es topic itt vetem fel, hogy egy hasonlo design-nal, modern belsövel egesz jo erintöképernyös N-Gage-et futtato, GPS-chip-es multimedia coputer adhatna ki a Nokia. Olyan a külsöje mint a regi jatekgépeknek, a telefon már szinte mellékes lenne benne :)

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.