Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

Ennyiért egy ilyen? Life's good:D

szerk: Ha valaki csak 3.1-ben használ egy 5.1-est már úgyis elég szép térhangzás jön létre és szétfúrni se kell a lakást:) Lehet xarrá veri ezt a valamit a HT3600-om ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) imibogyo


imibogyo
veterán

"már régóta szerettünk már volna kipróbálni"

Ezt talán át lehetne egy picit fogalmazni.

Amúgy meg ennyi pénzért elég pofás dolgot össze lehet rakni 2.1-ben, szintén BR lejátszóval, és azt is el lehet szépen helyezni fúrás-faragás nélkül, esztétikusan. Ráadásul, mondjuk egy Onkyo THX-es 2.1 rendszer földbe döngöli hangzásban az ilyen soundbarokat.

Mondjuk ezt a típust konkrétan nem hallottam, de amiket igen, hát azok elég gyengék voltak.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

De régóta szeretnék 1 ilyet :B :K
40 kis hangszórós Yamaha cucc az nagyon tetszik régóta..

Volt szerencsém meghallgatni ilyen hangprojektorokat élőben is,
azt felejtse el mindenki, hogy 1 szobába beteszi, ahol mindenféle
polc és szekrény megtöri a hang terjedését, ezek kifejezetten
házimozi szobákba valók, ahol nincs semmi bútor csak a Tv/Projektor,
fotelek, meg a hangrendszer, mert így visszhangzik a szoba 1 picit
és sokkal jobb lesz tőle a hang terjedése..

Egyszer volt szerencsém 1 rendezvényen egy ipari hang projektort is meg hallgatni,
több száz négyzetméteres teremben volt 1 sarokba beállítva és azt hittem beszarok
mikor megszólalt, hogy milyen hangja van, az előadás is jó volt, meg utána a buli is..

Szerk:
imibogyo Látom különböző tapasztalataink vannak :B

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#4) elefant válasza imibogyo (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szia!

köszi!

(#5) elefant válasza Sicilian (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ha valakinek van egy házimozi szobája, az nem fog ilyen dolgokkal szórakozni. hanem behangfalazza meg bekábelezi az egészet, és nem imádkozik, hogy összejöjjön a virtuális térhangzás.

(#6) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi a tesztet!

érdekelnek ezek a rendszerek, de ez egy kicsit csalódás. számítottam rá hogy az jön ki a tesztből hogy térhatás nincs, de legalább szólna jól.

mondjuk ebben a virtuális térhatásban talán egyedül a Yamaha tud valamit a YSP sorozattal, de az egészen más.

ilyen jellegű tesztet nem terveztek? :)

Aurea mediocritas

(#7) Sicilian válasza elefant (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

Na ja az is igaz, bár, ha lenne pénzem külön házimozi szobára, akkor sem
csinálnék olyat, minta ami nyugaton divat :B
Nekem a házimozi szoba = azzal, hogy van 1 szoba külön ahol Tv-zek és oda
bőven elég lenne :DDD
És 1 ilyen helyen halottam már, hogy szól és az igényeimet teljesen kielégítette..

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#8) elefant válasza AXisBOLD (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem rajtam múlik.....

már jó rég írtam a yamaha disztribútorának, ismerem is őket személyesen, és akkor az volt a válaszuk, hogy jelenleg nem tudnak eszközt biztosítani, de amint lesz, szólnak.

énis a YSP sorozat egyik tagját hallottam először, igaz azt egy speckó szobában, és hát lerobbantotta az agyamat, meg a fülemet. nagyon tetszett, tényleg. megdöbbentő volt az élmény, azért is érdekelt, hogy mit tudhat egy hasonló kialakítású eszköz.

(#9) M107


M107
addikt

Mi ez a hülyeség

A temető meg üres 170 ropi + Lg is miért nem bomlik már fel ez a silány termékeket gyártó cég.
Környezetemben annyi Lg terméket láttam tönkre menni 0-300 ezer ropig 1-2 éven belül de volt ami 1-2 hónapot ment. E Hulladék az egész cég
Ha jót akartok lg-t soha

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10) elefant válasza M107 (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Sziu!

Hát kipróbáltuk, hogy milyen!

már az is baj?

(#11) _Atesz


_Atesz
addikt

Jól néz ki a cucc, ez nem vitás, de ezek a tudásbeli hiányosságok azért idegesítőek.
Egy sima szobában is jó lett volna kipróbálnotok a rendszert, ezt elég komolyan hiányolom a tesztből.
Az sem derült ki, hogy frissíthető-e a firmware verziója, bár mivel nem írtátok, gondolom nem.
Egy tuti, kis hazánkban nem sokan fognak ilyen köcöléket' venni :)

(#12) _Atesz válasza M107 (#9) üzenetére


_Atesz
addikt

Ennyire talán nem rossz az LG :DDD
Mondjuk én se vennék LG terméket, inkább a Samsung a nyerő nálam, megfizethető, jó és még szépek is. :R

[ Szerkesztve ]

(#13) #09634560


#09634560
törölt tag

Ez egy korrekt és részletes teszt. Köszönet érte a cikkírónak! Ilyent kelene mindig!
Az már más kérdés hogy az LG leszerepelt mind térhangzásban,mind funkciókban mind hangerőben,nem is beszélve az ár-értékarányról... Egyébként ugyanenyibe kerül két középkategóriás Yamaha soundbar is,az egyik épp 40 hangszórós. Vagy egy nagyob teljesitményű Onkyo HTiB de ennyiért BD játszós egybeszettet is kapni már. Akinek van pénze külön moziszobára,annak már nem nehéz 7.1-es rendszert összegyüjtenie. Ahol ez a hangrendszer megállná a helyét, (csupasz falak,egyik oldalon pl teljes üveg) oda nem is való normál házimozi.Ez a mélynyomó részemről vicc kategória. A médialejátszás pedig rémálom lehet "két perc után közli hogy hibák lehetnek a lejátszással". Előre sajnálom aki bedől és megveszi. Hallottam 1-2 soundbart de eddig egyedül a legnagyobb Yamaha volt életképes.Amelyet vidáman legyőzött a saját negyedannyiba kerülő erősitő+hangfal kombinációs szettjük.
Tehát le a kalappal a cikkíró előtt! Tényleg részletes és mindenre kiterjedő tesztet hozott össze! Ráadásul és a meghallgatást is megejtette.

(#14) Sicilian válasza M107 (#9) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez is hülyeség, amit írsz..
Másnak meg más márkába ment már tönkre sok cucca,
ennyi erővel bezárhatna minden gyártó..

nothing is true everything is permitted..

(#15) #09634560 válasza _Atesz (#11) üzenetére


#09634560
törölt tag

"Egyáltalán nem mondhatjuk, hogy ideális körülmények között teszteltük: nem volt tökéletesen téglalap alakú a szoba, könyvespolcok voltak a falakon, sőt bútorokat is elhelyeztünk a helyiségben. "
Ilyen szobál találhatók a lakások 99.999...9% ban szerintem is ilyenben kellene teljesitenie. Sima szobában meg minek ha normál szobában nem ált hely?
Többi feltevésed helytálló. Szerintem.

(#16) elefant válasza M107 (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ma már igen komoly minőségi teszteken kell átmenniük az ilyen jellegű termékeknek. Az LG pedig túl nagy név ahhoz, hogy megengedje magának azt amiről beszélsz. Nem hiszem, hogy a többi nagy gyártónál megbízhatatlanabbak lennének a cuccaik. Egy barátom többek között az én ajánlásomra vette meg egy nagy japán gyártó jó plazmáját és két nap után vitte is a szervízbe. Ez van, ez benne van a pakliban sajnos.

(#17) Borisz76


Borisz76
veterán

Drága és sz@rul szól.

Erről nincs értelme többet írni.

Pláne az itthoni ár/fizetés mutatók alapján egy ilyen árérzékeny népnek mint mi.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#18) Chaser válasza elefant (#16) üzenetére


Chaser
titán

Ami elromolhat az el is romlik...csak a 2 állapot közti idő nem mind1:) Tömegtermelés van, nem tudom mért csodálkoznak sokan hogy sok száz k-s cuccok is bedöglenek..teljesen mind1 hogy melyik gyártótól. Nyilván ha valami népszerű mint az lg akkor többet adnak el és több is hal be, vagy csak én látom rosszul:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) AXisBOLD válasza M107 (#9) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem kell idejönni trollkodni.

sok értelmeset nem írtál, úgyhogy told el a biciklit ezzel a stílussal.

Chaser: jól látod

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#20) AXisBOLD válasza elefant (#8) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akkor remélem hamarosan tesztelhetsz egyet :K

Aurea mediocritas

(#21) zazahoho


zazahoho
őstag

170 k azért nem aprópénz :U ,de élőben azért meghallgatnám .

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#22) _Atesz válasza #09634560 (#15) üzenetére


_Atesz
addikt

Fejlettebb országokban divat (nem is új divat) külön mozi szobát kialakítani. Azok alighanem egyszerű, sima szobák, középen egy kanapéval, oszt' annyi. :)
Hazánkban mivel ez nem jellemző, így ez a termék nem is lesz életképes.

(#23) Palika71 válasza AXisBOLD (#19) üzenetére


Palika71
őstag

Igazából ez nem trollkodás, csak sarkos vélemény nyilvánítás.
Az volt inkább a trollság, hogy minden Lg szar.
Ellenben szvsz kevés embernek áll közel szívéhez ez a márka, én sem szívesen venném. Hogy pontosan az mitől van, nem tudom.
Az viszont tény, hogy ennek a kütyünek cirka 100e -rel kellene olcsóbbnak lennie, hogy kívánatos legyen, mivel csak BR lejátszónak jó 100% -osan.
A wi-fi -s sub viszont tetszik.
De ott is csak a technika, mert a gatyádat nem tolja le, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#24) imibogyo válasza Sicilian (#3) üzenetére


imibogyo
veterán

Hangsúlyozom, hogy én profi soundbart még nem hallgattam, csak a kommerszek közül párat.

Akinek csak a dizájn a fontos (a pénz, vagy ár/érték arány nem), az nem jár velük rosszul, de minden más esetben inkább külön hangszórós/hangfalas rendszerben gondolkodnék.

De most komolyan ki az aki olyan nappalival rendelkezik (mármint annyira dizájnossal), ahol nem tud elrejteni két madzagot, mondjuk egy profibb sztereó vagy 2.1-es rendszer esetében. Én egyedül ilyen promo helyeken, vagy bemutatókon látom életképesnek ezeket a rendszereket.

És mint fentebb is írták, ha már valakinek van pénze házi-mozi szobára (mert a jó hangzáshoz a soundbarok állítólag megkövetelik), akkor legyen már arra is ereje/pénze, hogy egy komolyabb - ráadásul árban akár ugyanennyibe kerülő - rendszer minőségi elhelyezését megoldja.

(#25) Lotusomega válasza M107 (#9) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Több mint 3 éve van meg az LG lcd tvm és soha semmi baja nem volt, elelnben rokonom samsungja 1 év után kuka lett, szomszéd braviaja meg leégett :K

(#26) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jók ezek a cuccok, volt alkalmam hallani a Yamaha megoldását, be nem rendezett üzletben, ahol TV-k voltak mindenfelé, a térhangzása meggyőzött, valamint az elért hangnyomás meg mellbevágó volt.

Szasza888:
Ismerősöm feladata a gyárban, ahol a samuk készültek annyi volt, hogy a gyárilag rossz helyre fúrt lukakat !!!szigetelő szalaggal!!! beragassza a Samu tv-ken, higy ne világítsanak hátrafelé. Persze ettől még ne vonjunk le messzemenő következtetéseket. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27) elefant válasza Lotusomega (#25) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hogyhoyg leégett? RÉSZLETEKET!! lehet kéne írni egy ilyen cikket, ahol az olvasók oszthatnák meg ilyen irányú tapasztalataikat a többiekkel. "porrá égett a tévé, felrobbant a notebook, szétolvadt a hangfal, megrázta a füles stb. " biztos ütne!

(#28) Lotusomega válasza CPT.Pirk (#26) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Pff az igen :DDD Nekem is dolgozott ismerősöm jászfényszarun ahol mesélte hogy kissebb focimeccseket rendeztek a tv-k dobozaivl, a gond csak az volt hogy benne votl a tv is :D tehát a megfelelő termékkezelés megvolt :C

(#29) Lotusomega válasza elefant (#27) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:DDD Erre van a fogyasztóvédelmi blog, meg a főfelügyelőség ugye, pontos részleteket nem tudok, csak hogy ugye a tvk is füsttel működnek, ha az kiszáll belőlük akkor már nem mennek tovább, na ebből kiszállt :DD

(#30) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Ezaz, osszátok egymást :D Még nem hallottam olyan cégről, (legfőképp mostanság) amit ne köpködnének a netes fórumokon. Más kérdés hogy a negatív-pozitív felhasználók aránya hogy viszonyul egymáshoz. Magyarul egy önfeledten vigyorgóra hány anyázó jut. :)

Viszont el kell ismernem ez az lg padlóra tett. Ennyi pénzért ne kapjak semmit? Haverom 140 ezerből összeválogatott yamaha + jamo cucca körbehu.gyozza. Az enyémet csak azért nem írom, mert az cirka ennek a hétszeresébe került.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#31) Duree


Duree
veterán

Hát ennyi pénzért veszek egy jobb hangrendszert és egy médialejátszót,ami korrektúl szól,nem úgy mint a bemutatott darab.Ennyi pénzt elkérni érte pofátlanság

duree54

(#32) aram01


aram01
nagyúr

Jó nem jó,azért meghallgatnám élőben

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33) Jeanne d'Arc

Jó lenne egy ilyen otthonra!:)))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#34) jooker82 válasza Lotusomega (#25) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem meg, 8 éves az lg hifim az egyik házimozim 6,a másik 1 éves..Az lcd tv-m is 1 éves...a harmadik lg érintős mobilom van...mi van még???ja a porszivót nemrég vettem...
nagyából ennyi
és úgy néz ki,h a nagynevű wörpúúl mosógépet is lg-re cseréljük ugyanis már többször volt szétszedve mint egybe...
Egyedül az lg az ami bevált.....egyedül a hifimnek volt kissebb baja,de az is erősen az én hibám,mivel kézzel tuszkoltam be minden alkalommal a cd tárat és elszakadt benne pár év után valami....de megcsinálták és azóta is jó...

Erről a ketyeréról meg annyit,h azért adják ilyen drágán mert még kevés ilyen létezik a piacon...Tuti,h nem ér ennyit,de mivel egyedi és divatcucc,ezért kérik el érte a pénzt...erre csak élő példa egy óratelefon....akinek megéri és megtetszik,az úgyis megveszi...

Ja még visszatérve az előzőhöz,az egyik munkatársaméknak 4 házimozijuk van jvc, philips ,lg meg nemtudom mi...és az irott cd-ket csak az lg játszotta...ezt ő mesélte....
Ugyh tényleg szar márka az lg...utálom,h tényleg mindent támogat és h olyan jó ár érték arányban értékesitenek... ;]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#35) jooker82 válasza M107 (#9) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt a hulladékot élőben látni,nem mindennapi látvány...valami gyönyörű termék....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36) Chaser válasza elefant (#27) üzenetére


Chaser
titán

Nálunk is leégett egy samu tv, igaz az már 10 éves elmúlt..na jó le nem égett, mert azonnal áramtalanítva lett, de amúgy égett volna ;] :U 1x az egyik FSP tápom is megtréfált, mint utóbb kiderült a szállítók labdának nézték, olyan szépen füstölt öröm volt nézni..60W-os konfig beizzította..az is áramtalanítva lett:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) elefant válasza aram01 (#32) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

perszehogy! nyilván kikell.

(#38) elefant válasza jooker82 (#35) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ez a híres pezsgőspohár design ugye? milyen élőben?

(#39) Boxi88


Boxi88
őstag

Hát nem ragadott magával, bár mostanában az LG-ért amúgy sem vagyok oda, az ára meg horror! :(((

(#40) jooker82 válasza elefant (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen ez az. Létezik bordó szinben is ,az 4 állóhangfalas,de az nem blueray lejátszós...és mindkettő nagyon szép tetszetős....igazi előkelő lakásba való...n a médiába láttam mindkettőt,és a többi házimozi elbújhat mellette..ez a kék 150 körül volt,a bordó 119..és 1000 w-os mindkettő...
ezeket is érdemes lenne teszt alá vonni :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#41) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Imádom ezeket a környezettudatos, jó hatásfokú mai berendezéseket.
Ami max 106 wattot fogyaszt, de azért 430-at lead a kimenetein. Hiába, csak fejlődik a technika... :W

További kedvenceim a porszívók, amik 10-12 éve 800 vagy 1000W-osak voltak, de határozottan jobban szívták a port, mint a mai 2000W-os csodák. Vasaló dettó: egy gőzölős vasaló 1000-1200W-os volt, és lényegesen jobb, mint a mai 2kW-os példányok...
(És nem csak azért, mert az idő megszépíti a dolgokat, itthon megvannak a tizenéves cuccok is, látom a különbséget...)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#42) BloodRay válasza elefant (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Egy szoftverfrissítést nem akartatok esetleg megejteni rajta? Csak mert feltűnően gyengéskedett ahogy olvastam a média lejátszó funkciója. Jobban mint kellett volna és volt már olyan LG termék nálam aminél egy szoftverfrissítés simán megoldotta az ilyen gondokat. ;)
A Philips-nek a hangprojektorát is kipróbálhatnátok és akkor lenne viszonyítási alapom, hogy mit neveztek szarnak/jónak. Csak mert utóbbit már hallottam. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#43) _Atesz válasza jooker82 (#34) üzenetére


_Atesz
addikt

Nekem úgy tűnik M107-el ellentétben Te vagy a másik véglet.
Az ugyan nem vitás, hogy újdonság a készülék, ezért ilyen "drága", de hogy miért játszik ilyen kevés formátumot, valamint a többi szoftveres hiányosság is olyan érzést kelt, mintha gagyi lenne.
Ráadásul ha igaz, hogy nem lehet firmware-t frissíteni, akkor tényleg el kel gondolkodni a vásárlásán nyugati embertársainknak is, ugyanis már most szinte csak egy dísz lesz.
Jönnek az újabbnál-újabb hang és videó formátumok.

Szóval lenne még mit csiszolni ezen a terméken. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) kpal


kpal
veterán

Én láttam élőben ezt a ketyerét nem rossz de ez is inkább azokonak jó akik nme tudják hova tenni a pénzüket . És a márkával semmi bajom a TV a házimozi is LG kb 3éve hüségesen szolgál.

Jó teszt tetszik :R

(#45) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

"Az ember csak kikapja a dobozból, bedugja a hagfalat és a mélysugárzót, betolja a Motörheadet, feltekeri a hangerőt, kinyit egy sört, és várja a szomszédot."

ez volt a legjobb rész a tesztben! :R

Öntörvényű Sünmalac

(#46) BloodRay válasza _Atesz (#43) üzenetére


BloodRay
veterán

Ott van az első oldalon a tulajdonságoknál: "Hálózati szoftverfrissítés"...
Könnyen el tudom képzelni, ha ez meg is lett volna ejtve máris javult volna a médialejátszó.
Találkoztam olyan blu-ray lejátszóval amit hoztak hozzám, hogy szar LG kiakad, nem játszik le dolgokat, le lett töltve hivatalos oldalról a szoftverfrissítés és tökéletes lett...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#47) jooker82 válasza kpal (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

Láttam már én is a médiába,de ott nem volt 170...szirintem egy 10 essel olcsóbb volt..

Nekem egyébként házimozi jellegű szobám van..ugyanis az ágyon kivül nemigazán van butor,csak két kis polcjellegű valami az ágy mellett.
És,ha az állóhangfalas házimozimat átváltom virtual hangzásmódra,akkor a két első hangszóróból szinte szétszórja a hangokat a szobában,ezt úgy értem,hogy amely hangnak hátulról kell érkeznie,az úgyis érkezik...nemcsak a filmnél,de egy jobb minőségű zenénél is,a vokál hang erőteljesebb és tényleg olyan mintha mind az 5 hangszóró szólna...
A 6 éves házimozimon ugyanezt 3D sorrundnak hivták...az is jó volt...
Szóval szerintem számit,hogy üres legyen a szoba....és nemutolsósorba egy adott hangerő is kell,hogy igazán érvényesüljön a 3D térhatás,alacsony hangerőnél 2 hangszórón nem érvényesül...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) Vidala


Vidala
senior tag

Köszönet a tesztért, elég jó lett, mondjuk nagy meglepetést nem okozott.
Mindenki levonhatja a következtetést, hogy akar-e venni egy ilyesmit, én levontam, hogy nem.
Én ugyan messziről kerülöm a dizájnházimozikat is, de akkor már inkább egy olyan. A vezetékeket meg nem lehetetlen eltűntetni. Be lehet rakni a parketta, vagy a szőnyeg szegőlécbe. Amúgy meg inkább egy tisztességes 2.0 vagy 2.1 és valami virtuális térhangzás (bár utóbbit sem erőltetném feltétlen).

Az üres szoba, megfelelő hangelnyelő/szigetelő borítás nélkül a legrosszabbak közé tartozik, amit csak el tudok képzelni hangzás szemponjából. Tehát megintcsak jó a teszt.

(#45) {Zodiac} idézte rész nekem is nagyon bejött!!! :)

Remélem nem csapongtam nagyon, igazából azt akarnám kihozni, hogy ennyi pénzből sok egyéb jobb dolgot is ki lehet hozni, ami még szól is valahogy.

u.i. Remélem lesz még hasonló (mármint HM hangrendszer) teszt a jövőben! :C

[ Szerkesztve ]

CoVboy Forever!

(#49) _Atesz válasza BloodRay (#46) üzenetére


_Atesz
addikt

Kívánom, hogy legyen így, mert amúgy nagyon pofás darab és szeretem az újdonságokat. :)

(#50) Ghosti válasza _Atesz (#49) üzenetére


Ghosti
aktív tag

Köszönjük szépen a tesztet.

De lg-t ennyiért?...

Márkásabb hangfalakat gyártó cég termékét meg lehet venni ennyiért, ami sokkal jobb minőségű.

[ Szerkesztve ]

:/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.