Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kefete


kefete
tag

Mint spiritualitás iránt erősen érdeklődő ember, kíváncsian olvastam a bejegyzésedet, és nagyon tetszett.
A leírás alapján hatalmas tudással született a gyerek, úgy látszik hozott magával tudást előző életekből is, nem felejtett el mindent.

A lényeg hogy fogadjátok el olyannak amilyen, és mindenben támogassátok, ami a szíve vágya. Ahogy látom ezzel nincs is gond nálatok. :)

Kívánok az egész családnak csodálatos életet! :C

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#2) ijjájom válasza kefete (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi, igyekszünk!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#3) st4rlight


st4rlight
tag

wow cikk

//developer

(#4) atom87


atom87
aktív tag

Most kellene készülődnöm már egy barátom lakodalmára, de ezt még elolvastam! Nagyon érdekes volt, főleg az a rész, amikor a mondókát folytatta.
Esetleg ha van még hasonló élményed, azt összefoglalhatnád. :K

Szép napot! :R

Kawasaki z1000

(#5) kzoard


kzoard
csendes tag

Lehet, hogy most ez a hozzászólás nem fog tetszeni, de meg tudom indokolni.
Ha saját gyermekkoromhoz kéne hasonlítani, akkor azt mondom, hogy teljesen átlagosak ezek a dolgok, amik történtek, semmi extra nincs benne.

(#6) pschio


pschio
őstag

-

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) ijjájom válasza kzoard (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Miért ne tetszene a hozzászólásod? Mivel mi is természetesen fogjuk fel a dolgokat, nem vártam azt, hogy helyeselj. Azt írtam, hogy vannak érdekes, megmagyarázhatatlan dolgai, mivel gyakorló anya vagyok, előtte pedig már négy gyerekem volt, így tudtam különbséget tenni. Nem kinyilatkoztam, csak leírtam, mint érdekességet és próbáltam, próbálok magyarázatot találni.
Ha pedig Te is ilyen /normál?!/ gyerek voltál, akkor örülj neki! Lehet, hogy Te is "kiválasztott" vagy!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) st4rlight válasza ijjájom (#7) üzenetére


st4rlight
tag

És mitől lesz valaki jó anya? Mert anyának lenni önmagában ugye kevés...

//developer

(#9) ijjájom válasza st4rlight (#8) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Nem azt írtam, hogy jó anya vagyok! Azt csak remélem, de ha az előző írásaimat elolvasod/olvastad, akkor némi-nemű következtetést levonhatsz belőle!
Lényeg, hogy igyekszem az lenni, mert a "rossz anyát" a saját bőrömön tapasztaltam meg!

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#10) kzoard válasza ijjájom (#7) üzenetére


kzoard
csendes tag

Hát, én az édesanyámmal ha 4 évente egyszer találkoztam, sokat mondok. Ő viszont 9 fiút szült magának, de tőle is hallottam ezt a kijelentést. Nem szeretem, ha ezt mondják, pedig sajnos eléggé tetten érhető. Például tavaly előttről egy eset. Voltunk gyúrni pár sráccal és amikor is az egyik gépnél elszakadt a sodrony. Előtte 5 perccel szóltam nekik, hogy óvatosan, mert le fog szakadni. Akkor csak a vállukat vonták meg, de utána egy pár percig néma csönd volt.
Gyermekkoromban állítólag tudtam az összes csillagjegyet, hogy mettől meddig van, milyen tulajdonságai vannak egy adott csillagzatnak, stb… Erre én nem emlékszem, de az idősebbek mind mondták. A számokat sem kellett tanítani. Járműveket én is tudtam, csak honnan, arról fogalmam sincs. Ez csak pár dolog az olyanokból, amikre nem találtam választ soha. Abban már nem vagyok egyedi, hogy van, amikor valóra válik, amit álmodtam. Mondjuk osztálytársak és emberek elmondásából ítélve nekem kissé gyakoriak. (Kb. kéthetente szokott lenni.)
Mindennek ellenére nem akarom elhinni ezeket a dolgokat. Nem hiszek a spirituális dolgokban, nagyon szkeptikus vagyok ezekkel szemben. Biztos van valami alapjuk, de én nem hiszek bennük. Ettől függetlenül elbizonytalanít, amikor ilyesmik történnek meg és nem találok rájuk értelmes magyarázatot. :))

(#11) kefete válasza kzoard (#10) üzenetére


kefete
tag

"Ettől függetlenül elbizonytalanít, amikor ilyesmik történnek meg és nem találok rájuk értelmes magyarázatot."

Nem is kell értelmes magyarázatot találni, sőt hiába keresed, nem találsz. A spirituális dolgokat másképpen kell szemlélni. Ha aggyal próbálod megérti, az zsákutca. Én is keresztülmentem rajta, hogy próbáltam aggyal felfogni, megérteni ezeket, de lehetetlen.
Ajánlott elfogadni hogy ezek léteznek, tudatosnak lenni arra, hogy mikor mi történik. Engedni, hogy megértsd az életedben melyik esemény mire volt jó, mire tanít, mit mutat meg neked. Van amikor ott rögtön nem tudod megérteni, mert benne vagy, de később bizonyos idő elteltével, amikor kívül kerülsz az adott folyamaton, akkor látod át és érted meg az igazi lényegét.

Lehet, hogy ez kicsit magvas volt, de aki nem érti bátran kérdezzen. :)

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#12) kzoard válasza kefete (#11) üzenetére


kzoard
csendes tag

"Van amikor ott rögtön nem tudod megérteni, mert benne vagy, de később bizonyos idő elteltével, amikor kívül kerülsz az adott folyamaton, akkor látod át és érted meg az igazi lényegét."

Na ezzel már sokszor találkoztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.