Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez a játék akkor egy teljes értékű játék, mint például a Far Cry Primal volt? Azért hoztam ezt példának, mert ez sem számozott változat.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Wesder válasza tibaimp (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) MikeWazowski válasza tibaimp (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Elvileg az utolsó rész után játszódik, tehát végülis új. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) oriic válasza tibaimp (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljes értékű játék, de egyben az 5. rész folytatása is.

Live-Die-Respawn

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Amúgy: A Bethesda sem hagyta szó nélkül, mennyire hasonlít a Far Cry New Dawn és a Rage 2 :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) tibaimp válasza oriic (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

wesder, MikeWazowski, oriic: köszi srácok az infót! :R Beteszem Kívánságlistára :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Wesder válasza oriic (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig mindegyik Spin-off kapcsolódott a fő részhez szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) laceszgamer válasza Wesder (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Játékmenetben igen de amúgy...
Blood Dragon és FC3 illetve a Primalt vehetnénk a 4 után, de úgymond sok kapcsolat nem volt egyik között sem, csak a játékmenet.

Itt meg szerintem a dolgok nagyon nagy részét átemelik az 5-ből, aztán a történettel meg megmagyarázzák, hogy ha valami nagyon hasonlít, hát mert ugyanott játszódik és nem sokkal később. :D
Bár egy kis fantázia tényleg ráfért volna erre a részre, de majd év múlva 3k-ért tökéletes vétel lesz ez is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) Wesder válasza laceszgamer (#8) üzenetére


Wesder
félisten

A Primal a 4 térképét kapta, csak àtskinezték. A Blood Dragonnàl a hely is ugyan az mint a 3-ban csak retrofuturisztikus külsőt kapptt.
Én erre gondoltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) oriic válasza Wesder (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal úgy nem, hogy a spinoff konkrétan folytatás, vagy előzmény volt. Közös elemek akadtak, pl amit említették a 4-Primalnál a térkép nagy része.

Live-Die-Respawn

(#11) Wesder válasza oriic (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mondjuk igaz.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.