Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Bluerainbow válasza Sztbeni (#3) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Én Romániai vagyok. Két szolgáltatónál van előfizetésem : Orange , Vodafone.
Mindkettő jó árakkal dolgozik (bár szerintem a Voda jobb) DE két dolgot észrevettem. A hegyekben az Orange sokszor meghal , a Voda meg simán elvan. A másik hogy 1-2 szer az Orange megszivatott mikor Magyarországot hivtam vagy Magyarországról Romániát , mig a Voda sosem hagyott cserben.
Árak terén nem sokat mondhatok , az Orange saját előfizetésem kb 1100 ft/hó , ebben 200 perc hálózaton belül , 50 perc hálózaton kivül + 200 sms van. Ez nekem bőven elég.
A Voda meg a hivatali telefonom , azt a cég fizeti talán 4000 ft/hó , amiért 5000 perc csoporton belüli , 2000 perc hálózaton belüli és 1000 perc hálüzaton kivüli van - de erre nem esküszöm.
Ami még szóba jöhet az az RDS Digi mobil. Ők viszik a pálmát , árak terén. Kb 800 ft a havi dij. Ebben annyi van hogy hálózaton belül (digi) korlátlanul beszélhetsz a tobbi pedig 1-3 cent/perc.

Ha előfizetésest akarsz venni , oda kellenek adatok , de ha sima prepay kártyát , oda nem kell semmi - bemész a boltba , kifizeted a kártyát , aktiválod (angol-román nyelv között választhatsz) és használod. Ha vannak havereid vagy internet banking , onnan is feltölthetd később , vagy szintén boltból. A diginek nincs prepay kártyája ugy tudom.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.