Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

200 dolláros recsegő .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

40mm-es hangszoro?
Az fejhallgatoba valo meret.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Just486


Just486
senior tag

Jaj ne, már az Onkyo is? :O

That unconquered country we call the future.

(#4) trufa12 válasza Just486 (#3) üzenetére


trufa12
addikt

Múltkor vett have 1 onkyo 9030 as erősítőt hát sírva küldtük vissza :D olyan szar ... (tisztának tiszta hangot ad ) de mély 0 , gondolom a sub kimenetre mentek , nah meg a tökömet még vegyen az ember 100 ért szubot is mellé :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) nyunyu válasza trufa12 (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Regen az Onkyo a tiszta hangjarol volt hires, nem a gatyalengeto basszusrol.
Sajnos a mostani hazimozierositoiknel mar a basszusra gyurtak, nem a zenei hangzasra.

Mostani 508-on sokkal jobb hangfalakkal rockot hallgatni, mint a tizenevvel ezelotti 474-en, sokkal dogosebben szol, viszont ha bedugom az AKG K242HD fulesemet, akkor sirni tudnek, annyival kasasabb, raadasul pont ott van az erosito frekvenciatviteleben a pup, ahol a fules is kiemeli a melykozepet. :O

Kozben nezem, vettetek egy 2x65W-os belepo sztereo erositot, majd csodalkoztok, hogy nincs eleg kakao a basszushoz?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) trufa12 válasza nyunyu (#5) üzenetére


trufa12
addikt

hát nem tudom -.- 2x70 w meg 80 w erősítőkkel küldök meg pár hangfalat , olyan bassz van hogy a gatyám leszakad .)

az az erősítő túl tiszta volt :) és van rajta sub kimenet így gondolom oda vágná le a mélyet... (akciósan 70 , am 120 k az ára)

Csak nem mind1 hogy 1980-90 v 2011-2-3-4 es erősítőről van szó.

Vissza küldte, aztán vett philips fa 930-at hatalmasat durran =most ezt használja, mellé van 4 pioneer hangfala.
meg pioneer Sa 508-ast .) az pedig csak 2x25 :D de köv héten érkezik egyenesen 1979ből aztán majd kiderül (de szerintem az agyunk lefogja szaggatni )

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) nyunyu válasza trufa12 (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy be kellett volna csak allitani, hogy milyen hangfalaid vannak, vagy ne vagja a melyet?

En hazimozi erositoim pl. a frontokra toljak az 5.1 sub csatornajat, ha ugy van beallitva, hogy nincs kulon sub sugarzo.
Meg valahol van egy bass cutoff frequency beallitas is, ami a tobbi csatornarol szedi le az x Hznal melyebb hangokat, es iranyitja at a subra, de az nalam sub hianyaban nem aktiv.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) trufa12 válasza nyunyu (#7) üzenetére


trufa12
addikt

Az házimozi, ez analóg sztereo erősítő volt.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#9) nyunyu válasza trufa12 (#8) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak tipp volt.

Sztereo erositonel alapbol nem kene subot feltetelezni. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) O_L_I


O_L_I
őstag

Elolvastam de nem vagyok biztos benne, hogy szintet lépnék tőle. Pedig jó lenne mert a következő szintem kapnék +20 HP-t és Level 1 tűzlabdát.

(#11) trufa12 válasza nyunyu (#9) üzenetére


trufa12
addikt

de rá rakták a kimenetet .... szóval gondolom akkor szól ideálisan ha mélynyomó is van rákötve .

mert ha középre ültem akkor ott jó volt a mély. de ha már máshová akkor 0 .)
de viszont ezeknél a régi jó erősítőknél , szinte bárhol lehet az ember miközben hallgatja , a mély ugyan olyan .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#12) tecsu


tecsu
addikt

Na, pl. ehelyett a termék helyett is lehetett volna ajánlani valami hasznos audiocuccot. Igen, még a gamereknek is.
Áhh, mindegy! :W

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) trufa12 válasza tecsu (#12) üzenetére


trufa12
addikt

tessék, mindenre elég, ilyen fejhallgatóm van .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#14) big-J válasza trufa12 (#11) üzenetére


big-J
őstag

Nekem 7 csatornás erősítőm van és nekem is lehet állítani hogy hol adja ki. (Nem dvd lejátszó alakú házi mozis szar.)

(#15) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Az a link biztos jó? :)

(#16) Duree


Duree
veterán

Azért álljon meg a menet."db 4cm hangszóró biztosan nem szól jól,fizikailag képtelenség,hogy elegendő mélyet tudjon,viszont cserébe durván drága közel 60 ezer forintért azért már sokkal komolyabb Soundbar-t lehet venni.Igaz az elemröl nem megy,ha meg arra kell akkor ott van egy 6-8 ezer forintos bluetoothos hamgszóró.

duree54

(#17) Just486 válasza Duree (#16) üzenetére


Just486
senior tag

Ez ebben a formában nem igaz, le tud adni elég mély hangot, csak elég közel kell hajolni hozzá. :U

That unconquered country we call the future.

(#18) Simi87


Simi87
senior tag

Az én 8.000.- Ft-os recsegőm is 4 órát bír BT-n, kábelen 12 órát. Ennyi pénzért ez harmatos.

(#19) trufa12 válasza big-J (#14) üzenetére


trufa12
addikt

Hol lehet állítani egy sztereó erősítőn??

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#20) tecsu válasza trufa12 (#13) üzenetére


tecsu
addikt

Nekem meg ilyen és ilyen.
De hogy jön ez ide? Hangsugárzóm sem annyira rossz, de a cikkek - ettől függetlenül - lehetnének hasznosak. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#21) trufa12 válasza tecsu (#20) üzenetére


trufa12
addikt

Hát lehetnének , én csak ajánlottam egy szerintem best buy kategóriás fejhallgatót, nem tudtam hogy neked is hasonlóak csak jobbak vannak :) (mondjuk dupla árfekvésbe)

Hogy legyen haszna is a témának .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#22) tecsu válasza trufa12 (#21) üzenetére


tecsu
addikt

Igazából - szerintem - a lényeg az, hogy tudatosítani kellene az emberekben, a wireless meg 8.1 és a dizájn legyen a legutolsó szempont.
Egy sztereó hangfalpárral vagy egy egyszerű fejhallgatóval, amiből nincs kispórolva semmi és nem a kinézetével akarják eladni, hanem a hangjával... az ember többre megy, mintha kétévente megvenné a legújabb hájper-szuper csodahangszórót, ami forradalmi technológiákat alkalmaz - csak sz@rul szól.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#23) trufa12 válasza tecsu (#22) üzenetére


trufa12
addikt

Aki hülye meg veszi, meg az is marad ...: D

Én régi hangfalakkal operálok, meg erősítőkkel .

Csak durván mocskosnak találom azt hogy egy ilyen recsegtetőt amit akár én is fogom megépíteném pár forintból, 200 dollárért akarják eladni .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#24) Duree válasza Just486 (#17) üzenetére


Duree
veterán

Ez valóban így van,ebben a formában igazad van.

duree54

(#25) abridabri válasza nyunyu (#5) üzenetére


abridabri
veterán

" Kozben nezem, vettetek egy 2x65W-os belepo sztereo erositot, majd csodalkoztok, hogy nincs eleg kakao a
basszushoz?"

Nekem "csak "2x40W os az erositom (Nad 315 BEE ) , de tud brutalis melyeket ,ha arra vagyok . inkabb hangfal fuggo a mely mint erosito ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) trufa12 válasza abridabri (#25) üzenetére


trufa12
addikt

Mindentől függ .) a lényeg az az 5.1 , stb és a sztereo technika nem ugyan az ..

Az erősítő szar volt, de utána olvastam és írják is hogy a mélye nem az igazi, nah meg mondom sub kimenet van rajta szóval funkcionál ilyen 2.1 erősítőnek kb... azzal biztos durranna ,de egy sztereo erősítő ha alkalmatlan kellemes sztereo hangzásra, akkor az takarodjék a portáról .

Mondjuk nekem nincs gondom a hangzással :) vannak erősítőim, hangfalaim, mikor mit, meg mennyit akarok hallgatni . ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.