Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

És hányan használják ezt az operációs rendszert??? Tízen? :C

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2) Ricardo válasza Gaborz1 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Már most sikeresebb,mint anno a Bada volt. Ezt legalább fejlesztik. Majd kiderül,mennyire terjed el,de a hozzáállás pozitív.

(#3) vicze válasza Ricardo (#2) üzenetére


vicze
félisten

Ez elég nagy hülyeség... Persze bemondani könnyű valamit.

Bada-ból több mint 20 milliót adtak el és legjobb negyedévben a piac 3%-át birtokolta.
Tizen még a 4 milliót se érte el, a piaci részesedés meg 0.0x%. Jéj siker!

Azt meg se említem, hogy míg a Tizen full low end, addig Bada felső kategóriás volt.

[ Szerkesztve ]

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Drukkolok nekik, anno nagyon szerettem a BADA-t is! Az ilyen különlegességeket mindig ki szeretném próbálni, csak nem mindegy sajnos, hogy min fog futni. A Z3 mondjuk még éppen elfogadható szinten van. Ha vízálló lenne, tuti rápróbálnék.

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Support még zéró.
Jah nem , only csamcsung.
Kösz de nem köll.

(#6) Ricardo válasza vicze (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

"Azt meg se említem, hogy míg a Tizen full low end, addig Bada felső kategóriás volt."

Milyen sokra mentek vele azok akik megvették a wave készülékeket :U

Bada-ból több mint 20 milliót adtak el és legjobb negyedévben a piac 3%-át birtokolta.

Mert sokan beleugrottak. A wave nagyon jó áron érkezett, nagyon jó felszereltséggel. Amoled kijelző minőségi ház, kiváló fényképező...stb.
Azán ott maradtak támogatás nélkül.
A Tizen rendszerhez ebből adódóan jóval óvatosabban állnak hozzá. Kivárják mi lesz belőle.

(#7) igori válasza vicze (#3) üzenetére


igori
tag

Wave sorozat teljesen vállalható volt. Nagyon bejött az anyaghasználat.

(#8) vicze válasza Ricardo (#6) üzenetére


vicze
félisten

Ha nem hátrál ki teljesen a Bada mögül a Samsung még most is a WP előtt lenne, egyszerűen az androidot válaszozták.

"Kivárják mi lesz belőle."
Hát persze. Hogy a mobil gyártásban minek használhatja a Samsung azt csak ők tudják, de még mindig kevesebb az alkalmazás mint WP-re, nyomott áron tudják csak értékesíteni, pont ott ahol a WP tudott érvényesülni, de ugye messze jutott vele. Tizen addig marad meg, amíg van felesleges pénz, amit kidobhatnak rá, amit jön a piaci visszaesés, megy is a levesbe.

(#9) Ricardo válasza vicze (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ha nem hátrál ki teljesen a Bada mögül"

De kihátrált. Nem kevés ember bosszankodott rajta. Én nem csodálkozom azon, hogy a Tizen most nem megy. Azon viszont igen, hogy fejlesztik.

(#10) margithid


margithid
veterán

Kár a gőzért. A Blackberrynek és a microsoftnak se megy a mobil OS, akkor a samunak se fog.
Kár pénzt pazarolni erre.

(#11) csongi válasza Gaborz1 (#1) üzenetére


csongi
veterán

Tizen.3
:D

A Bada utan azt sem hiszem el ha a cegvezeto nyilvanosan az eletevel fedezi a sasmsung barmelyik oprendszernek a fejleszteset es, hogy a felhasznalokat nem hagyja pofara esni.
:D
Ez is mehet a levesbe, semmi extra nincs benne, linux alapokon van. Melyik sarokba pipiljek. Szerintem egy csomo lovet felvettek tamogatas palyazat utjan es villantani kell vilag fele, hogy hat mi csinaljuk am de nagyon. De ez csak talalgatas a reszemrol. :D

(#12) csongi válasza csongi (#11) üzenetére


csongi
veterán

Es ez kimaradt.
India lesz a cel. Ott fognak eladast produkalni a Tizenbol. Europaba, kinaba, Usaba nem kell a fenek sem.
Majd india termeli a szamokat, mennyire jo rendszer es milyen sokan hasznaljak. Persze, mert szerncsetlen Indiainak fogalma sincs hol tartanak a dolgok. Veluk meg lehet vetetni a xart is.

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem feltétlenül telefonon kell elképzelni a tizent. Tv-n okos hülyeségeken inkább.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) jUUh


jUUh
addikt

Szerintem ez is beállhat a BB, Firefox OS, WP, Bada csapatba... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#15) macskea válasza pusszycat (#13) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem is. Legalábbis egyelőre egyértelműen azokon van a hangsúly, nem azon a pár mobilkészüléken, amit kb kíváncsiságból dobtak piacra.

Viszont ami érdekes: az Intel ha jól tudom beintett az x86 alapú mobil iránynak, nem? A Tizen meg errefelé megy? Valaki tegyen már rendet a fejemben. :?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) vicze válasza macskea (#15) üzenetére


vicze
félisten

Miért menne? Az Intel 1éve kiszállt a Tizen mögül, minden ilyen irányú projekt töröltek. Kizárólag Samsung gyárt Tizen terméket senki más.

(#17) Matada2.3 válasza margithid (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ámen!

Finn the human

(#18) macskea válasza vicze (#16) üzenetére


macskea
őstag

Cikket olvastad?! :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#19) galaxys80 válasza Gaborz1 (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez a poén évekkel ezelőtt is lejárt lemez volt már.
Hihetetlen, hogy minden mostanában megjelenő cikknél is bepróbálkozik valaki ezzel.

(#20) vicze válasza macskea (#18) üzenetére


vicze
félisten

Nem a cikk és annak forrásai hülyeségére alapozok...
Tizen egy normál Linux, amit 2013-ig leginkább az Intel fejlesztett alapból van x86/x64 támogatása.

(#21) jFox válasza Gaborz1 (#1) üzenetére


jFox
őstag

Most már 13-an. ;)

Viccet félretéve, nekem nagyon tetszett, amikor még moblin-nek hívták, és futott netbook-on is. Kellemes, modern felülete volt, és tudta, amire szánták. Kis méret, kis erőforrás igénye, villámgyors netezés.
De ez a vonal feledésbe merült amikor átvette a Samu. :(

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.