Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ezek a Pentium D-k ugye nem a Netburst architerktúrára épülnek? ;]

Ez a széles hőtartomány megtetszett egy projekthez, de egy hirtelen fellángolásért 200 dollár sok nekem(nem én vagyok a megcélzottja ezeknek a prociknak).

[ Szerkesztve ]

(#2) hallador


hallador
addikt

Akkor ezek szerint meg is vannak a szerverbe szánt Atom processzorok utódai. A HP Moonshot szerverek és társai máris erősebbek lehetnek.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) Amacs válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


Amacs
aktív tag

Azt a borzalmat, még a mai technológiával se lehetne 4 maggal 20W tdp-vel előállítani :D

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Hirtelen azon kezdtem agyalni, hogy hol kellhet a -40-os határ, valaki a hűtőházban akar netezni, vagy mi, segítsetek...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó ötlet szerintem ez a széles hőtartományban való üzemképesség, de kíváncsi lennék arra, hogy mire elég nekik a megadott TDP -tudják tartani vajon a turbó üzemmódot tartósan is? (12 mag 2,1GHz - 45W?)

[ Szerkesztve ]

(#6) Fecogame válasza tibaimp (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Na igen, erre én is kiváncsi lennék.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) nonsen5e válasza tibaimp (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szibériai vagy Antarktiszi kutatóállomáson bedöglik a kazán.

Hogyhogy Pentium D ennek is a neve a NetBurst-ös bénaság után?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) R9DEON


R9DEON
senior tag

Azt értem hogy a CPU nagy hőtartományban működik de mit szól ehhez a többi alkatrész.

(#9) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha netburst lenne, akkor -40 fokban is +15 fokos lenne terhelés nélkül. ;] Ha alacsony VID-es akkor 0C.

(#10) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

vagyis -40 és +85°C között üzemképesek - ez a saját üzemi hőmérsékletre értendő, vagy a külsőre?

<< Heimdal >>

(#11) t72killer válasza Retekegér (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elvileg saját, bár homályosítson fel vki, mi is a baja egy 7köznapi pl 4770k-nak vagy egy notebookprocinak a -60fokos Alaszkai fürdőszobaklímával :F Főleg a LN2-es tuningversenyek fényében...

A +85 miatti aggodalmat inkább értem, nem szokás egy procit efölé hevíteni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) nalaca000 válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


nalaca000
tag

Nekem a 1519-es jobbnak tűnik, mint a 29-es. Vagy nem tudok valamit?

Semmi, rájöttem....

[ Szerkesztve ]

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#13) ROBOTER válasza tibaimp (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

NT

[ Szerkesztve ]

(#14) nonsen5e válasza t72killer (#11) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy tuningverseny alatt úgy van max 1-2 órát, lehet nem bírná el se Alaszkát, se az LN2-t, ha 7/24 üzemelne.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) ROBOTER válasza tibaimp (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

Bocs, az előbb félrenéztem kinek válaszolok: szóval katonai alkalmazásban igen-igen elterjedt az x86.

(#16) t72killer válasza nonsen5e (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Alaszka és az LN2 között van bő 100fok!

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

A NASA biztosan beszerez párat, amikor legközelebb szerverparkot létesít az űrben.

(#18) mekker válasza t72killer (#16) üzenetére


mekker
őstag

De az 1-2 óra és a 24/7 közt is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19) kraftxld válasza tibaimp (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Úgy látom ezek mondjuk akármilyen embedded eszközbe mehetnek.
A hűtőház jó példa, oda mondjuk kerül egy switch amiben ilyen proci van, és ez hajtja a wireless AP-ket amiken keresztül a targoncás legény a kézi olvasójával olvassa a vonalkódokat a raklapokról.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#20) derive


derive
senior tag

Pl szabadteri biztonsagi kamerak, beleptetorendszerek, mobilos atjatszoallomas, okos autok, beagyazott rendszerek es adatkozpontok. Mas neven barmi amit kint hagysz a szabadban, vagy nem hutesz elegge.

[ Szerkesztve ]

(#21) Reggie0 válasza t72killer (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem ugyan az, hogy birja a -40-et vagy hivatalosan birja a -40-et. Az egyiknel van feleloseg is, tesztelni is kell, mert nem eleg ~10 termikus ciklus, stb..

[ Szerkesztve ]

(#22) eldiablo válasza t72killer (#11) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Van ami már -20 fokon elhasal. A nitrózott procik is válogatva vannak.

(#23) tibaimp válasza kraftxld (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pedig a hűtőház csak egy buta tipp akart lenni :)
mind1.

A kérdést viszont az, amit valaki fel is tett korábban, és a többi alkatrész is bírja vajon azt, mert önmagában a cpu édes kevés, ha pl a ram vagy hdd/ssd nem bírja...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) Reggie0 válasza tibaimp (#23) üzenetére


Reggie0
félisten

HDD nem birja, azt kulon fel szoktak futeni uzemi homersekletre(lasd getac laptopok). dram es nand kaphato ipari homerseklet tartomanyra, sot meg automotive(-40...+125 fok) is van beloluk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.