Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Csak ez hiányzott az életemből, és mindenki máséból is :DDD

Szerintem kezdjük ott hogy sok lakásba be sem fér a nappaliba egy ekkora, nem hogy tömegcikk... 20 millióból inkább egy projektor+vetítővászon meg egy normális hangrendszer, ennek a tizedéből, a többiből meg elmegyek ahova csak akarok, élőben csak szebb a világ, mint 3D-ben, nem? :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) KTTech


KTTech
veterán

Nem dobnám vissza, ha leszállítanák nekem :) cserébe odaadom az 50"-os X10-em :DDD

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#3) Angel1981 válasza bartucc (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyrészt, másrészt én ebből a pénzből inkább lakást vagy kocsit vennék. :)
Egyébként most komolyan - ha milliárdos lennék sem adnék ki ennyi pénzt egy tv-re!

(#4) keIdor válasza bartucc (#1) üzenetére


keIdor
titán

Kezdjük ott, hogy aki ilyet vesz az nem lakásban él. :)
Nem rossz amúgy, ha egyszer rám szakadnak milliárdok akkor veszek. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) ZCoyote


ZCoyote
őstag

321 kg?! :Y Ezt berakom a nappaliba és le is megy rögtön a pincébe.
Bár a besurranók legalább nem tudnak mit kezdeni vele, hacsak nem hoznak magukkal egy békát :)

Angel1981: Ha milliárdos lennék simán kiadnék ennyi pénzt egy tv-ért, miért ne?

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#6) geezer


geezer
aktív tag

Rögtön kettőt Vér Istvánnak, hogy a torrenten leszedett 700 megás AVI-t ezen nézhesse! ;]

(#7) keIdor válasza geezer (#6) üzenetére


keIdor
titán

Szerinted aki ilyet vesz torrentezik? Legalább vicceset mondjatok... :U
Meg olyat, ami előfordulhat...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) bestyen

Felbontása mekkora? 1080p?

(#9) eclipse006


eclipse006
őstag

Nos, úgy is itt van hamarosan a karácsony, ideális ajándék lehet a család számára, "csak" a méret ami húzos, lehet hogy a fa férne a TV alá, és nem fordítva. :) Csak vicceltem, mielőtt lehurrognátok.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#10) zetecR válasza bestyen (#8) üzenetére


zetecR
addikt

igen, 1920x1080 p

(#11) BiP válasza bartucc (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha fél-1 év alatt megkeresnéd az árát, és nem tudnád hova tenni a pénzed, szerintem Te sem szaroznál a sokkal gyengébb képminőségű, felbontású és színhűségű projektorral.
Meg ha ennyit keresel, akkor mindig "kell" valamivel villantani a "barátok" előtt. Arra ez tök jó, de az utazás már uncsi.

(#6) geezer: vagy rtl-klub, 16:9-re szétnyújtva.

[ Szerkesztve ]

(#12) Traxx


Traxx
őstag

Én az 1350W-os teljesítményfelvételen pislogtam a súlya mellett...jó tudom, van 2000W-os porszívó is, meg egy mezei kenyérpirító is megzabál 8-900W-ot, na de azért na... :U Meg aztán ezek nincsenek bekapcsolva egész este (meg azt is hozzáteszem, hogy nem tudom, ez az érték mennyire szokványos vagy kiugró, de elsőre sok :B ).

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#13) #72042496 válasza BiP (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Ha fél-1 év alatt megkeresnéd az árát, és nem tudnád hova tenni a pénzed, szerintem Te sem szaroznál a sokkal gyengébb képminőségű, felbontású és színhűségű projektorral."

Nekem is valami ilyesmi élt a projektorokról, aztán amikor megláttam, hogy mit tudnak a felső-/csúcskategóriás példányok, akkor igencsak elcsodálkoztam! Nekem ennyiért már nem kellene TV, de lehet, hogy még a nagyságrenddel alacsonyabb árkategóriában is projektort választanék.

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

jehh, felcipeltetném a 7.-re :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#15) bartucc válasza BiP (#11) üzenetére


bartucc
addikt

Hát nem tudom ki hogy van vele, de ez már bőségesen túl van a kényelmesen nézhető kategórián... 10 méterről nézhető még talán, de közelebbről át se lehet látni. Ha sokat keresnék, akkor se igen vennék semmi 40-50" felett.

Hát ha ez 321 kg, akkor ezt se lopják el könnyen :DDD

Sicilian: szerintem inkább egy daruval beemelik még építkezés közben, aztán ott is marad amíg áll a ház :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#16) #72042496 válasza bartucc (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ne viccelj már, 10 méterre még moziban sem mindig ül az ember.

"Hát ha ez 321 kg, akkor ezt se lopják el könnyen :DDD"

Max. beleállítanak egy vascsövet. :)

(#17) Findzs


Findzs
addikt

nagyobb csizmát kellesz kikészítenem :D
vajon a mikulás bácsi el fogja bírni ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#18) Zso2


Zso2
őstag

Na ez az az irány amerre már nem kellene fejlődni, brutális fogyasztás, méretéhez képest kicsi felbontás... ezt a plazma dolgot nem kellene erőltetni inkább fejleszteni az LCd tech-et .
Valaki a projektorokat ez alá helyezte , az nézze meg egy mostani csúcs kivetítő képét... nem rossz az..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) Zso2


Zso2
őstag

Mondjuk ezt a 262 cm-es csodákat nem lakásokba szánták szerintem, annál is inkább ,mert a 4-5000 db inkább cégek bemutatótermébe fog kikötni nagyrészt.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#20) BiP válasza #72042496 (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

(#13) Balika911: Lehet benne valami. Én eddig csak olcsó ill. otthonra való projektort láttam, meg komolyból olyat, ami irodai felhasználású, ahol meg annyira nem fontos a színhűség.
De el tudom képzelni, hogy a csúcskategóriás példányok tényleg jók.

(#15) bartucc: Ne viccelj, egy projektor 4-5 méterről már tök jól élvezhető. Főleg, ha a felbontása is jobb. Tiszta moziélmény.
(nyilván nem windowsra meg netezésre kell használni)

(#21) #72042496 válasza Zso2 (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Nyugatinál a Media Marktban talán még mindig van egy bitang nagy, de ennél azért kisebb Sharp LCD, de azon látszik is, hogy nem bentre való. Illetve csak látszott, mert újabban már nem kapcsolják be... :)

(#22) mephi666 válasza Traxx (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

az az 1350w tényleg elég büszke :) ...de aki 20millát ad egy tv-ért, majd pont azzal foglalkozik, hogy megeszik a cucc óránként 60-70ft-ot... (24órában járatva mondjuk 50ezer/hó a villanyszámlára... a medence szivattyúja meg az infraszauna jóval többet eszik :B ) ...egy ilyen cuccnál a fogyasztáson rágódni olyan, mint egy lambo murci lp640-nél...

#15: nekem is az a legnagyobb bajom, hogy batárnagy és nem tudnám felvinni a panelba :( ;] meg 321kg... fekete laci gatyája is barnulna tőle rendesen

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) bartucc válasza #72042496 (#16) üzenetére


bartucc
addikt

Engem Plazmánál zavarna olyan közelről hogy nem látom át, bár megfelelő helyiséget(vagy helység? :F ) is ki tudnék alakítani hozzá, ha ilyen tv-m lenne, az is biztos, szóval jogos.
A Media Markos csodát én is láttam a Nyugati mellett, de hogy azok mennyit kifizethetnek villanyszámlára :DDD Bár a legtöbb plazma képével egyátalán nem voltam megelégedve, és nem is volt szép a Full HD se 40" felett...

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24) Dany007


Dany007
veterán

Tetszett a bevezető :D

(#25) Mappa


Mappa
addikt

ha belegondolok az a 103" nem is annyira bitang nagy. (jó nem átlagos az fix :D) és az a 20 milliós ár ?

anno a sony-nak is volt valami hatalmas lcd 2 m képátlóval ...az 8 millióról indult és 3 év alatt lement 1,5 millió ft-ra

nem kötelező megadni

(#26) real_davidka


real_davidka
tag

ezt 4db hatos tiplivel fel lehet fogatni a falra? :U

(#27) F e Z o válasza keIdor (#7) üzenetére


F e Z o
veterán

Ismerek olyan embert, hogy tele van, mint a tanyasi bolha, s mégis torrentezik, pedig simán megvehetné media markt-ban is.

Sztem ekkora tv már felesleges, esetleg a vizálló változattal lehetne csinálni egy autós mozit.

H2O über alles!

(#28) RocknRolla


RocknRolla
csendes tag

örülök, hogy lehet kapni :)
:C

(#29) LackoMester


LackoMester
addikt

Szép. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) #72042496 válasza BiP (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha el tudsz menni, jövőre javaslom a házimozi és hifi show-t. Bár még mindig egy új autó ára ahogy mondani szokták, de a néhány milliós kategória képén én igencsak elégedetten mosolyogtam. Voltak még sokkal drágább gépek is, de a kiállításon megmondom őszintén nem tűnt fel, hogy ezek jobbak is lennének.

bartucc:

A helyiség az épületrész, a helység pedig a település. Én ahhoz kötöttem, hogy a hosszabb szó jelenti a kisebb területűt. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) menalcas


menalcas
őstag

1,35kW tehát ebbe egy heggesztő trafót is építettek a biztonság kedvéért :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#32) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ebben az az érdekes, hogy 1300W-ot fogyasztó 320Kg-os 2.6m átmérőjű TV-t hova teszel ?
Az addig okés, hogy nem mindennapi hapi vesz ilyet, ez tuti, és neki nem mindennapi háza van. De 100.000$-bol csinál magának egy IMAX 3D mozit a házába.... :U :W

PS4

(#33) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanennyiért van 100"-os lézeres HD3DTV.

Részemről inkább az, ha már 20 millás tevét kell venni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34) bartucc válasza #72042496 (#30) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem is így rémlett, és nekem is a fordított elv maradt meg, de már nem vagyok biztos az ilyenekben sajnos.... :N

TESCO-Zsömle: nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#35) geezer válasza keIdor (#7) üzenetére


geezer
aktív tag

Előfordulhat? Simán!
Vicces? Naná!

;]

Köszönöm a kritikát! :P

A legspúrabb-, és igénytelenebb emberek a gazdagok között ugyanúgy megtalálhatóak.
Lásd pl. Győzike.

(#36) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem tudom, ki fog ezért ennyit adni :N

(#37) tdd587 válasza Recon666 (#36) üzenetére


tdd587
őstag

Itt már tényleg csak az a kérdés, hogy befér-e az ajtón. Bár végül is tök mindegy, 20.1 millió forintban benne van az is, hogy jön a kőműves kibontja az ajtót és vissza is falazza a cucc után. Tuti nyerő vétel.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#38) BiP válasza #72042496 (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, majd ha lesz ilyenre alkalmam elmenni, mindenképp megsasolok egy igazán minőségi projektort. (ugye pármillió mégsem 20millió.)

bartucc:
helység: irodalomhoz jobban kötődők pedig "A helység kalapácsa" alapján is megjegyezhetik, hogy a faluról van szó. A másik pedig a helyiség (szoba).
Media Markt.

(#36) Recon666: Akinek _már_ sok pénze van, nem kell gondolkodnia. (pedig illene).

[ Szerkesztve ]

(#39) Góliát


Góliát
senior tag

Gondoljatok bele, csak megnéztek egy filmet és máris befűti a szobát! Köv. verzió a közlekedő sugártiví lesz, az még a POPCORNt is elkészíti helyetted 50 milláért! :Y :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#40) Ł-IceRocK-Ł válasza ZCoyote (#5) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Targoncával jönnek majd a betörők, máshogy nem igen. Max anyit vennél észre hogy feketalicék jönnek ketten és erőversenyeznek a tévével. Ja és reggelre eltünt az összes kajád a hűtőből.(még lehet a hűtő is)
Ennyiből veszek egy kis lakáskát, kocsit, meg egy csúcs gépet, meg egy laptopot és elmegyek nyaralni a picsába:D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#41) zolyee


zolyee
tag

321kg.... :Y

(#42) mikka07


mikka07
tag

Egy jobb projektor képminőségben simán lenyom bármilyen tv-t,nekem csak egy optoma hd65 projektorom van+vászon, de jobb képet vetít mint a 300kért vásárolt full hd lcd 116cm-es tv tud ja és egy wd live-rol használom mindkettőt hd anyaggal etettve.

(#43) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A dolgok jó oldala, hogy nem 30 MF hanem 20 MF az induló ár, kapásból 2/3-a az előző leg-leg-leg cucchoz képest. Ez az egészből a fontos információ, olcsul a csúcstechnika, az arányok számítanak.

A kép mérete meg kezd alakulni 60" környékén. Akinek egyszer volt már házimozi vetítője annak 50" alatt minden egérmozi lesz. Tudom, k**vára pofátlan...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#44) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Annyira nem is veszélyes a fogyasztása.
Simán 2kW felett tippeltem volna.
Télen remek, filmet nézel, melegszel...de nyáron?!Grill party?
Akinek erre telik annak klímára is...

...

(#45) Zso2 válasza Devid_81 (#44) üzenetére


Zso2
őstag

Ezt komolyan gondoltad?
Ilyet csak Fumio Ohtsubo-tól , a Panasonic elnökétől várnék egy sajtó tájékoztatón :DD

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46) TOM-202


TOM-202
senior tag

Még jó hogy lehet kapni! Valahogy van egy olyan érzésem hogy ez is ki fog maradni az életemből. :)

(#47) alienpapa


alienpapa
senior tag

Remélem befér majd a karácsonyfa alá. :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#48) dezz válasza bartucc (#23) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem kell átlátnod! Filmnézéskor a kép nagyobb része a periférikus látást foglalja le.

A THX által ajánlott 36 fokos látótérlefedéshez 102"-nél a nézési távolság 3,6m!

(#49) madgie válasza dezz (#48) üzenetére


madgie
titán

Nincs 3.6 méter széles a szoba, huhh, megmenekültem ettől a kiadástól :D

(#50) #09634560


#09634560
törölt tag

Milyen jó lehet netezni rajta... látható betük,HD youtube,élethű nap-hold az időjárásjelentésben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.