Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Crystalheart válasza puttputt (#50) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösz! Amúgy író már vagyok, egyelőre "el vagyok látva". :)

(#52) puttputt válasza Crystalheart (#51) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor kíváncsian várom a fejleményeket! Remélem, ha befutsz, majd jelzed, mik készülnek a neved alatt!
Aztán, ha netán kiégnél... ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#53) kovacsroli válasza Crystalheart (#49) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Vannak használható ötleteim ha magaddal viszel :P Mindíg el akartam jutni az USA-ba :B Sok sikert neked :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#54) puttputt válasza kovacsroli (#53) üzenetére


puttputt
őstag

Lassan kész is a stáb. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#55) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

:N

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#56) szablya válasza Crystalheart (#51) üzenetére


szablya
tag

Én meg, bizonyos mennyiségű pénzmagért cserébe a nevem adom bármelyik filmedhez. Akkor biztos befutó lesz, na mit szólsz? ;]

Egyébként mit írsz/írtál? Tényleg érdekel.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#57) Crystalheart válasza szablya (#56) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem brahiból van itt blogom, ha oda benézel, találhatsz néhány novellát. :) Az egyetem alatt ezeket is szeretném kis módosításokkal vászonra vinni, pl vizsgafilmként vagy pályázati rövidfilmként. (Olyan alapanyaghoz igazából nyúlni sem szeretnék, ami az irodalomban nem működik.) És találhatsz néhány részletet is a hosszú ideje készülő regényemből - lassan halad, mert nagyon a kihagyások -, néhány év vagy évtized múlva abból szeretnék filmet forgatni. Hosszútávú terveim közt szerepel az is, hogy a magyar filmgyártást nyugati szintre hozzam, hiszen felszerelés és tudás is van itthon, csak mindenki külföldre dolgozik. Az itthoni rendezői világ nagyon elszállt - meg ne lássák, mert a végén föl sem vesznek az egyetemre :) -, ahogy a legtöbb művészeti ág képviselői is, ezért a hazai filmiparnak nincs hitele, becsülete, a szponzorok nem hajlandóak 5-10 vagy 20 milliárd forintot kockáztatni egy-egy filmen, ami nem is csoda, hiszen minden évben tömegével jönnek ki a gagyik. Szerencsére aki elég eltökélt és elég tehetséges is, annak volna lehetősége megmutatnia magát, és van lehetősége hitelt és bizalmat szerezni. Ilyen szempontból jó, hogy a filmkészítés eléggé nemzetközi. Meg persze az is, hogy az amatőr filmkészítés eszközei egyre elérhetőbb áron állnak rendelkezésre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.