Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Sajnálom... :( Tudom, hogy mit érzel, hogy milyen rossz ez, de talán mégsem kellene ennyire szenvedned. Nem éri meg.

(#2) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Hát kérem hanyatlás van, ma már ez megy. Az itteni diszkókban is ez megy. Megy a gagyi zene, valami egyen-technoszám (enm az, hogy a techno nem lehet jó), sok hülye félrészegen "szórakozik". Budiban meg ott vannak a tűk.

Ezért nem járok diszkóba.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#3) negyedes


negyedes
addikt

Ismeros erzes mikor nyalcsorgatva allsz es nezed AZT a lanyt. Eleg szar.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Oké, leírtad párszor, már kb egész fórum tudja, de ez már sok.
Tele van olyan szavakkal, mint pl "kibaszott".

Legyél emos, vágd fel az ereid, lődd le magad, de erre a szenvedésre már senki nem kíváncsi, egy-két írás elmegy, oké, van egy-két tanács, de ez már a nagyon sokadik.

Attól meg hogy te rockot vagy rapet vagy akármit hallgatsz, nem kell leszarozni a zenéket.
Attól, hogy te nem olyan vagy, mint a többiek, attól még nem kell lebuzizni őket, attól, hogy ők jól érzik magukat, csak te nem vagy hajlandó, attól még nem ők a hibásak.

Logout egyre inkább elszínvonaltalanodik, tele van az egész káromkodással, egy ideig semmi nem volt, aztán egyre többen csillagoztak, pl én is, sok helyen meg már azt sem. :(
Racecam kevés ide, kell még belőle legalább 5-6 klón.

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5) negyedes válasza _Voyage_ (#4) üzenetére


negyedes
addikt

Szemelyes bejegyzes......mindenki azt ir amit akar. Nevtelen baratunkal kapcsolatban is el let mondva, hogy ha nem tetszik, nem olvasni. Ennyi.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6) _Voyage_ válasza negyedes (#5) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ahha, de személyes bejegyzésbe sem kéne ilyen szavakat használni.
Pláne nem sokadszor ugyanazt leírni.
1-2 évvel ezelőtt ilyenért valakit 2 lábbal rúgtak ki. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) szablya válasza _Voyage_ (#6) üzenetére


szablya
tag

Kicsit moderáltam a szöveget,
A saját blogomba pedig írok, amit akarok.
Azért csinálom ezt, mert jól esik ezeket kiadni magamból, és mialatt leírom, egy nagy adag feszültséget ki tudok adni magamból... Elsősorban magamnak írom, másodsorban meg azért, mert. Az a tudat, hogy mások is elolvassák, azt a képzetet kelti, hogy nem vagyok egyedül. Én blogom.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

no disco thx

some men just wanna watch the world burn...

(#9) JuliusCaesar válasza _Voyage_ (#4) üzenetére


JuliusCaesar
tag

"Attól, hogy te nem olyan vagy, mint a többiek, attól még nem kell lebuzizni őket, attól, hogy ők jól érzik magukat, csak te nem vagy hajlandó, attól még nem ők a hibásak."

Szóval amit a többség csinál az a jó? Mert attól, hogy valamit sokan mondanak/csinálnak nem lesz igaz vagy jó. Ez csak birkaszellem.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) szablya válasza JuliusCaesar (#9) üzenetére


szablya
tag

Nem mondtam egy szóval se, hogy minden diszkó ilyen, vagy hogy mindenki így bulizik diszkóban. Amit írtam, az csupán személyes tapasztalat, és így láttam, kibámulva a fejemből, nem általánosítottam.
_Voyage_: nem akartam senkit megbántani, aki ilyen helyekre jár, vagy ilyen zenét hallgat, annál, amit ott hallottam, biztos van jobb is. Az egyetlen szám, ami nekem tetszett, az amúgy a Destination volt.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"és meg tudnám ölni azt a másik fiút, aki sose fogja úgy szeretni, mint én..."

Ha ezt írod, azzal pont magadnak mondasz ellent, és csak önzőségedet bizonyítod. Döntsd el, valóban szereted, vagy csak birtokolni akarod, mert korlátolt és önző vagy?

Amúgy tényleg idegesítő már ez a szájtépés. Komolyan emóba hajló.

(#12) _Voyage_ válasza JuliusCaesar (#9) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem, egyáltalán nem jó, én se szeretem se a discokat, se az ilyen helyekre járó embereket, de ha ők így érzik jól magukat, hajrá.
Rockerekért se vagyok oda, de bajom sincs velük, ismerek jópárat, egyik legjobb barátom is rocker. Ha ők ezt szeretik, egészségükre. Nem mondom, hogy mekkora hülye, köcsög b*zik, mert minek. Én nem azt a zenét szeretem, mint ő, de pont ettől vagyunk emberek. Más az ízlésünk, és általában tudunk uralkodni magunkon. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) szablya válasza Crystalheart (#11) üzenetére


szablya
tag

Csak ez a két lehetőség van?
Szeretem, szerelmes vagyok belé - és ezt most írom le utoljára - ebben a birtoklási vágy az odaadással, önfeláldozással, és a vággyal keveredik. Önző lennék? Lehet, de boldog akarok lenni.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) cyanide válasza szablya (#13) üzenetére

És ő szerelmes beléd?

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#15) Atis707


Atis707
tag

Csak azért hogy láthasd mentél el a diszkóba?

Az emozást meg nem értem. Régen is voltak olyanok akik ölni tudtak volna, sőt öltek is a szerelemért...

(#16) Crystalheart válasza szablya (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod, az önfeláldozás önzetlenséget is feltételez. El kell fogadnod az ő döntését, nem mondhatod meg neki, mi számára a jó.

Arról nem is szólva, hogy az új párját leírni csak azért, mert vele van, szintén dőreség. Ilyet csak primitívek tesznek.

(#17) 04ahgy válasza negyedes (#3) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hasonló az én helyzetem is, mint nektek kettőtöknek. :D Ismerős, nagyon is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18) szablya válasza Atis707 (#15) üzenetére


szablya
tag

Nem, éneklési bulit tartottak, és meg voltam hívva. Valami kellemes zárt körű dologra gondoltam. Aztán kiderült, hogy ez a zártkörűség kimerült abban, hogy boldog-boldogtalan szerzett meghívót...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

szomorú, de tovább kell lépni
a csaj valszeg le se szar...

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Figyelj. Ez a "teperek egy lányért Ő meg nem viszonozza" állapot egy olyan szint, hogy majd megőrülsz érte, de ez nem szerelem - tapasztalatból mondom. Mégpedig azért, mert ahogy az eddigi írásokból ki lehetett venni, nem volt semmi komoly köztetek és ez a nem mindegy.

Nem üres szavak - amint megismersz egy másik lányt, már messze nem fog érdekelni a mostani, szintén tapasztalat. Ezt jól jegyezd meg és ne emészd magad, mert még az életkedvem is elmegy, miközben olvasom. Állj talpra.

Az "egy suliba járunk" felállás meg azért nehéz, mert jó (rossz) esetben minden hétköznap látod, így elég nehéz elfelejteni, de ettől függetlenül a fentebb írt dolog lesz a probléma megoldása.

A dühnek van egy jó oldala is: legyél kicsit határozott, szard le (elnézést) a lányt és mindjárt más lesz a helyzet. Ne erre koncentrálj, mert meg fogsz őrülni.

[ Szerkesztve ]

(#21) szablya válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


szablya
tag

"legyél kicsit határozott, szard le (elnézést) a lányt"
Ez volt már valahol? Ijesztően dejavu érzésem lett tőle :F

Egyébként megpróbálom elfelejteni... De más lány? Nem valószínű... egyetlen hasonlóan szép és kedves lányt ismerek, ő is nyíregyházai... ( :DDD )

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) Jhonny06 válasza szablya (#21) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen volt már, valamelyik bejegyzésedhez ugyanezt írtam, legalább ennyire megmaradt, ha nem is fogadod meg. ;)

(#23) Csillag5


Csillag5
újonc

Hmm... Hát igen vannak emberek aki néha úgy érezhetik magukat mint akik minimum bolygót tévesztettek és nem igazán értik hogy mi mozgatja a körülöttük levőket! Szerintem ez nem gyakori érzés de sok ember átéli és azt hiszi hogy benne van a hiba hogy "ö romlott el" akár egy régi játék..pedig valójában nem így van szerintem (bár nem ismerlek) hasonló ember lehetsz mint én. Vannak akiket egyszerűen nem hoz lázba ez a 70-es évek óta nem újuló "ducc-ducc zene" nem a te világod az ütem szerű rángatózás vagy az esetleges önmagukat kellető lányok vonaglása utáni nyálcsorgatás. Szerintem ez az értség jele nem véletlen hogy egy idő után az emberek nem éreznek kényszert hogy ilyen helyre járjanak úgy is mondhatnám kinövik.Te szerintem ezt a fázist átugrottad és nem látod a dolognak értelmét vannak akik ezt nem értik de ez csak azért van mert nem olyan értett a gondolkodásuk mint neked....Ami meg a lányt illeti szerintem ha tudná mit érzel fülig pirulna és belátná hogy nagyon szereted.Ne feledd a remény hall meg utoljára! Én hiszem hogy a szeretetnek a szeretet a jutalma!!! (drukkolok) :)

(#24) szablya válasza Csillag5 (#23) üzenetére


szablya
tag

Százszor elmondtam neki. Régen még ezt a blogot is olvasta. :(

Jhony06: Így már értem :DDD Talán tényleg meg kéne fogadni.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) Csillag5 válasza szablya (#24) üzenetére


Csillag5
újonc

Ohh ezt nem tudtam ... :O bocsi

[ Szerkesztve ]

(#26) Daweee válasza szablya (#21) üzenetére


Daweee
őstag

bocsi, de az egész topicnak dejavu feelingje van :U és most már tényleg nem lehet mit hozzátenni újra meg újra... a helyzet azóta is változatlan, sőt talán romlik szóval továbbra sem tudunk mást mondani...

(#27) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Szablya szerintem jól teszed hogy leírod, ne törődj _Voyage_-el :N Nagy bátorság kell ennyi ember elé kitálalni, ha ismerném a lányt biztos linkelném az oldalt, hogy vegye észre magát. Meddig voltatok együtt? Vagy csak szeretnél vele lenni? Nem ismerem az előzményeket :(

Voyage! együttérzés, béke! :P

huszonpár(?) évesen ennyire ne keskenyedj azért el, én 19 vagyok, valentin napon lett vége másfél évnek-nopara :N

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28) nem_tom


nem_tom
őstag

hmm... ismerős érzés(ek).

de egyet értek az előttem szólókkal. szedd össze magad, és hagyd a francba a csajt, ha reménytelen. (bár tudom, nem könnyű de ezt kell tenni) szórakozz, élj, csinálj olyat, amitől nem gondolsz rá. :K

am lehet, hogy félreértelmeztem, azt amit írtok, de én úgy vettem ki, hogy azok akik tucc-tucc -ot hallgatnak éretlenek. én ezzel nem értek egyet. én is szeretem az ilyen zenét (persze eléggé finnyás vagyok), és azért nem mondanám magam annyira éretlennek. (meg még jó pár ismerősöm/haverom/barátom) de amúgy mindenféle zenét szeretek.
de ha félreértelmeztem, akk sorry!

na, de a lényeg, hogy fel a fejjel! remélem majd jobbra fordul a sorsod! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29) szablya válasza kovacsroli (#27) üzenetére


szablya
tag

kovacsroli: A hoszonéveset, az gondolom _voyage_-re értetted, és 16 vagyok. Amúgy az volt köztünk, hogy kb. legjobb barátok voltunk, és nagyon közel álltunk egymáshoz.

nem_tom: Kösz mindent :) Mindenkinek.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#30) kovacsroli válasza szablya (#29) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Rád értettem, mert a képed alapján olyan 20nak saccoltalak:) Amúgy nekem is volt kb 15 évesen egy ilyen lány, akiért éltem haltam, jóbarátok voltunk /vagyunk is/ és én is nagyon nehezen hevertem ki hogy nem úgy állt hozzám. Még manapság is van olyan, hogy aztmondom ejnye de elkapnám :)) De túl fogod élni, nyugi :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#31) Crystalheart válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nem üres szavak - amint megismersz egy másik lányt, már messze nem fog érdekelni a mostani, szintén tapasztalat."

Tapasztalatom, hogy ez nincs mindig így. Lehet, hogy egy bizonyos fokú őrültség is kell hozzá, de ma is vannak hősszerelmesek. :)

kovacsroli: Én 16 voltam, mikor először megpillantottam a múzsámat. Múzsát pedig nem cserélget az igaz művész havonta... Most 21 vagyok, és sosem volt még párkapcsolatom. Hehe. De igazából nem is volt mit kihevernem, mindezt nem tragédiaként élem meg. Szablyának is azt mondom, szinte mindegy, végül mi fog történni, a lényeg, hogy hogyan áll hozzá, hogyan dolgozza föl, és föléri-e ésszel ezeket a fontos érzelmeket. Nincs olyan mindennapos helyzet, amibe egy értelmes ember beleőrülhetne.

[ Szerkesztve ]

(#32) kovacsroli válasza Crystalheart (#31) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Valamiért sokaknak marad meg 15-16 éves korukból egy olyan lány, akit talán soha, vagy csak nagyon nehezen felejtenek el, és igen, ő a múzsa, ezt a szót kerestem, köszönöm.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#33) Jhonny06 válasza Crystalheart (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ilyen fiatalon még nem hinném. Persze ez is változó, de az ilyen "első lány" típusú kapcsolatokat egy másik lány segítségével ki lehet heverni. Azért nehéz, mert ugye ez az első koppanás.

(#34) Crystalheart válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát lehet, én nem látok az ő fejébe, csak a saját példámból indultam ki. Az elmúlt öt évben érzelmi intelligencia terén nem sokat változtam, legföljebb mesteribb szavakba tudom önteni a gondolataimat.

"az ilyen "első lány" típusú kapcsolatokat egy másik lány segítségével ki lehet heverni. Azért nehéz, mert ugye ez az első koppanás."

Számomra azért, mert azóta sem találkoztam olyannal, aki ilyen szinten egyesíti a szinte tökéletes fizikai tulajdonságokat a nagyszerű erkölccsel és utánozhatatlan tehetséggel. (Ráadásul nem szokásom elfogultnak lenni.) Kicsit peches, de legalábbis bizarr dolog egy leendő nagy előadóművészbe még serdülőkorában beleesni - ez most jövendölés, ám kétségtelenül beteljesedik -, de ez van.

kovacsroli: Nálam szó szerint múzsa, mert író vagyok/leszek, valahol a kettő határán. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) szablya válasza Crystalheart (#34) üzenetére


szablya
tag

Igen, azt hiszem én is valahogy így állok...
Bár az azért kiábrándító lenne, hogy 20 éves koromig ne legyen barátnőm, de a jelenlegi állapotomban tényleg még ezt sem tudom elképzelni... Megtalálni azt a lányt, akiről úgy gondolod, hogy Neked, csak Neked rendelte az Isten, azért, hogy vigyázz rá, és boldoggá tedd, aztán így pofára esni... szar ügy.

Egyébként én is író szeretnék lenni, ha megérem.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#36) Crystalheart válasza szablya (#35) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én úgy vagyok vele, hogy nem kell ahhoz a páromnak lennie, hogy vigyázzak rá és boldoggá tegyem. :) Ilyen apróság nem állhat az utamba. Ráadásul lehet ezt mindennemű fanatizmus nélkül, természetesen és jóindulattal is.

(#37) szablya válasza Crystalheart (#36) üzenetére


szablya
tag

Nálam ez nem megy. Másfél évig csináltam, de folyamatosan arra vágytam, hogy én is ugyanazt jelentsem neki, mint ő nekem..
Miután pedig színt vallottam neki, nem lehetett ugyanolyan, nem akartam, hogy ugyanolyan legyen. Persze rosszul döntöttem... :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#38) kovacsroli válasza szablya (#37) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Gondolom ő is korodbeli, de egyszer majd felfog nőni, és ha szerencséd van, rájön hogy egy megbízható valaki kell neki, aki nem hagyja el fűért fáért, és az te leszel :)) Ne nyomulj, hagyd békén, de tudnia kell, hogy rád számíthat akármi is van.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39) Shidotoku


Shidotoku
újonc

No, itt vagyok, te szablya tudod is ki vagyok, te ösztönzésedre jöttem ide. De amiért igazán regisztráltam most, hogy leírjam amit tegnap Brandonlee-vel diskuráltunk erről a bejegyzésről. Ez a ,,megölném a másik pasit aki csókolózik vele" dolog elég erősen arra utal, hogy betegesen féltékeny vagy, még akkor is elhajtanád tőle a férfiakat ha nem is a tiéd a lány. Mond csak: Igazán szereted és szeretnéd hogy boldog legyen, vagy csak te szereted annyira betegesen, hogy az Ő véleményét félrelökve magadénak akarod? És mi a bajod azzal, hogy azok közé jár akiket te féregnek titulálsz? Ő megpróbálja jól érezni magát ebben a világban, amit te velejéig romlottnak tartasz és elzárkóznál előle... És vinnéd magaddal őt is, aki még képes arra, hogy élvezetet találjon benne. Ne rántsd magaddal, a saját boldogságod érdekében. Összefoglalva: Nem szereted igazán ezt a lányt. Csak azt szeretnéd, ha veled lenne, függetlenül attól hogy szeret vagy nem, hogy veled akar lenni vagy nem. Nem hallottad 100x azt a filmes ,,maszlagot", hogy ,,Ha igazán szereted el tudod engedni ha nem is akarod"? Ha igazából szerelem van a dologban, akkor azt szeretnéd mindenképpen, hogy boldog legyen, és így ha Ő akkor boldog ha más férfival van, akkor, jól van, isten áldja, akkor legyen boldog. De te azt szeretnéd itt igazából hogy te legyél boldog. Bár írtad, hogy ez ,,önfeláldozással" vegyül, de tényleg így van vagy csak beszélsz? Fogadd el: Ez a lány nem lesz a tiéd. És nem kell fölkötnöd magadat. Van másik. Ha pedig nyomorultul érzed magad menj el egy szakemberhez, Ő majd megtanítja hogy lehet élvezni a sz*rt.

Ennyi lenne. Most lehet belém rúgni.

(#40) szablya válasza Shidotoku (#39) üzenetére


szablya
tag

Kabbe fiam, Shido! :))

Hülyeségeket beszélsz már megint, hát ez a szeretet, te Shido, mond meg nékem. Még engem vádolsz, te, hát mond meg, milyen jogon? Ehejt no! Tudd meg, szíven ütött. Ne akard te az én érzéseimet érteni, annyit leszögezek, hogy nem érzem magam sem önzőnek, se túlságosan fanatikusnak.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#41) nem_tom válasza Shidotoku (#39) üzenetére


nem_tom
őstag

hogy őszinte legyek, valamilyen szinten azért igaza van...

ha szereted elengeded, van még nem kevés csaj ebben az országban/világban. előbb utóbb meg is találod azt, akit melléd rendelt a sors.
és igen, ezt a "sz*rt" valahogy élvezni is kell, ha nem akarsz megbolondulni.

;) :K

(#42) Crystalheart válasza szablya (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az én esetem ilyen szempontból könnyebb, hiszen a célszemélynek sejtelme sincs a dologról. :)

Figyelj: ha fel tudod dolgozni, akkor erős vagy. Ha nem, akkor... nem. Mindig lehetsz erős, csak rajtad áll.

(#43) kovacsroli válasza Crystalheart (#42) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Akkor mond meg a célszemélynek, és várjuk a bejegyzést :P

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#44) Crystalheart válasza kovacsroli (#43) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem vagyok hülye, hogy valóban ellőjem minden esélyemet. :)

Jelen életmódommal (ismeretlen remete, 0 pénz, 0 idő) nem vagyok egy megnyerő típus.

[ Szerkesztve ]

(#45) puttputt válasza Crystalheart (#42) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem mindenkinek ismerős "errefelé" ez a "távolról imádom" effektus.
Klubot esetleg? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#46) puttputt válasza puttputt (#45) üzenetére


puttputt
őstag

Mod.: TIK-Távolról Imádók Klubja. ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#47) Crystalheart válasza puttputt (#45) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem illenék be, másoknak általában rosszul esik a helyzet, én racionálisan kezelem. Tehát előbb elismert, híres és gazdag leszek, az ideális a modernkori hős volna. :) Ha mindez nem jönne össze, akkor úgyis mindegy, mert párral vagy nélküle is üresnek és jelentéktelennek érezném az életem, aki még az országot sem váltotta meg, nemhogy a világot.

(#48) puttputt válasza Crystalheart (#47) üzenetére


puttputt
őstag

Váó. Ugyanakkor posztoltunk az előbb. :D
(Most csak kivételesen írok be 5 percen belül. :) )

Az elismertség és a gazdagság sokszor nem jár kézenfogva. :)
Sajnos.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49) Crystalheart válasza puttputt (#48) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Pedig kénytelen leszek gazdag is lenni, mert kevés pénzből nem lehet manapság igazán sokat tenni az emberekért. Valószínűleg filmrendező leszek USA-ban ideglenesen.

(#50) puttputt válasza Crystalheart (#49) üzenetére


puttputt
őstag

Sok sikert hozzá! :K Szívből kívánom.
Az igen jövedelmező. Remélhetőleg, vevők lesznek normális filmekre is.
Amúgy, kő forgatókönyv? ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.