Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Na, hogy mit be nem gépelek a nagyközönségért :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó a kend történettye, csak heányolom belűlle a sajátosságot.
Más tollújával tetszen ékeskedni.

Írgyál mán, uramecsém, saját gondolataidbul, hászen nem ojjan nehéz az.

Idézni könnyű, saját történetet írni kicsit nehezebb.
Bekopácsolhatod az egész könyvet, bizonyára jól fogunk szórakozni.
Egyet viszont ne feledj. Minden idézetnél többet ér egy olyan történtecske, amely tőled származik, a Te gyermeked.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) szablya válasza Vakegérke (#2) üzenetére


szablya
tag

Iszen, ha a zolyan könnyű vóna, ahogy kijed meséli, sze én es mindennap egy fájin mesét rittyenteník ide.

De amúgyes, ennek itt s mostan nem az vót a célozattya, hogy magamut fényezzem, hanem hogy azt a zídes székej nyelvet megízleltessem a zólvasóval. S biza az es igaz, hogy teheccségbe es, s ügazi székelységbe es messze vagyok én mán dédapájim emlékitől, akik, ha a kalapács fejivel a hevejkujjukra reja talátak verni, hát fertályórán át káromkodtanak úgy, hogy magukat kéccer nem ismétlék el.

De a biza egaz, nekem es megkéne mán rázni magamot, valami sza hullna ki belőlem es, s hersinthetnék ide kijeteknek valami igazi, s ízes mesketét.

S ne haraguggyon meg bátyámuram, ha mostan még azt is felemlegetem, hogy a kijed izös meséjiből es rég hallottunk mán, pedig ha itten valaki igazán meséni tud, hát a biza a kijed az. S a Zöreg Paratot es küváltképp várjok vissza :K

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Vakegérke válasza szablya (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Uramecsém, igen hízelgő a Te véleményed irányomban, de fordítsuk mán meg a dógot.

Mi a kóttyfene gátol tégöd azirányú vágyakozásodban, hogy írnál nékünk ízes történéseket?
Tán kicsiny hitű lennél? Ájjál mán a sarkadra, osztán erisszed szabadon gondókodásod lovajit, hadd vágtázzanak.

"De a biza egaz, nekem es megkéne mán rázni magamot, valami sza hullna ki belőlem es, s hersinthetnék ide kijeteknek valami igazi, s ízes mesketét."
Előtted a lehetőség, élj vele. Mesélj, és én tátott szájjal foglak hallgatni. Mesélj, mesélj, varázsold el hallgatóidat, olvasóidat.

Nagyon úgy érzem, hogy új mesemondót tisztelhetünk személyedben.
Ne hazudtolj meg, az fájna. Ne is görcsölj, hogy eleget tégy nekem, az is fájna.

Pipálj le. Pipáld le kedvenc öreg parasztomat. Légy mesemondó. Hidd el, szükség van rá.
Kellenek a mesketék, nagyon kellenek. Még "nagyobban".

Mesélj tiszta szívedből, ha képes vagy rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) szablya válasza Vakegérke (#4) üzenetére


szablya
tag

Megtisztelsz a figyelmeddel :)
Igyekezni fogok.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.