Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kolondrum válasza talmida (#99) üzenetére

Én már felejtek. :))

(#102) Kolondrum válasza Kolondrum (#101) üzenetére

Vagy mégsem, nem tudom mi van..... Várok. :(

(#103) Kolondrum

Na én ott tartok h nem érzem/zsibbad az arcom alsó fele. Mindig nagyobb terület, bár talán már a végleges méretet elérte. A számban lévő seb ehhez az érzéshez képest lúfac.

(#104) Gergő_ válasza Kolondrum (#103) üzenetére


Gergő_
őstag

Begyógyult a seb vagy még kicsit nyitva van?
Ha nyitva én a Corsodyl szájvizet ajánlom kicsit higítva ajánlom, Curasepttel kezdtem de nekem nem vált be annyira, nem volt rossz, de erősebb kellett. Mindenkinek más jön be, egy próbát megér. :K

(#105) Kolondrum válasza Gergő_ (#104) üzenetére

Nyitva van, pontosabban ha eszek a kajamaradék oda megy be. A fogam és az ínyem között egy rés ami oda nyílik a sebre. Nagyon mély, teljesen érzéketlen amúgy. Olyan mély, hogy egy sima gyufaszál eltűnik benne. Liszterint nyomatom. Meg van egy fecskendőm amivel minden kajálás után kimosom + liszterin + fogmosás, utóbbi csak este. Azt hittem javul, de nem érzem a szám alsó felét, zsibbad is és újra fáj ott ha rágok. :W

(#106) Gergő_ válasza Kolondrum (#105) üzenetére


Gergő_
őstag

akkor kivették a varratot és nem megfelelően gyógyul?
szerintem keress fel egy fogorvost, lehet összeölti újra nem tudom vagy ad jó tanácsot
a listerine-t műveld rendesen minden étkezés után nehogy gond legyen.

egyébként sós vizet is erősen ajánlott kipróbálni!

[ Szerkesztve ]

(#107) Kolondrum válasza Gergő_ (#106) üzenetére

Kizárt, hogy ebben az évben én belemegyek ilyenbe, ha jövő évig nem gyógyul össze visszamegyek.

(#108) Gergő_ válasza Kolondrum (#107) üzenetére


Gergő_
őstag

ha szenteste vagy szilveszterkor bedurran az se leányálom. ;]

(#109) Kolondrum válasza Gergő_ (#108) üzenetére

Erősebb bennem a "nem nyúl senki a számba" érzés. Az a baj hejjj!

(#110) Gergő_ válasza Kolondrum (#109) üzenetére


Gergő_
őstag

Megértem, ezeket öblögetős dolgokat azért próbálgasd valamelyik csak jobban fogja összehúzni.

(#111) Kolondrum válasza Gergő_ (#110) üzenetére

Így elég jól elvagyok egyenlőre csak egy kaja procedúra és a felszerelést nem vihetem magammal mindenhova.

(#112) Kolondrum

Óóóó van új! Tegnap a fogaimat még éreztem, már azt sem! Valamit sikálok azt érzem, de ennyi. Na most lehetne fogat húzni! :DDD

(#113) Csemike válasza Kolondrum (#105) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kár volt beleolvasnom a blogba, én mindent rögtön vizualizálok az agyamban...

(#114) Kolondrum válasza Csemike (#113) üzenetére

Én is durvának tartom azért sem nézek oda be. Mivel full nem érzek semmit ezért nem zavar.

(#115) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Hogy megy a gyógyulást? Mihamarabbi jobbulást amúgy. Maga a műtét ezek szerint nem olyan vészes. Az infúzió beadás nagyon rossz érzés? Attól az egytől félek. Sajnos nekem is sort kell majd kerítenem ilyesmi műtétre, mivel az alsó és a felső bölcsességfogaim is 90 fokban elferdülve nőnek, ráadásként a bal alsóhoz még csontot is kell vésni vagy mi, mert olyan rossz helyen van. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.