Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Túrin


Túrin
tag

Na kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az SWG után. :D Mert az nekem nem nagyon jött be.

Túrin Turambar

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon kíváncsi vagyok, mekkora sikere lesz a SW MMO-nak.

(#3) E-Max


E-Max
tag

Nem hangzik rosszul, de van egy sanda gyanúm, hogy a WoW-ot nem taszítja le a trónról. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4) Wolverine válasza E-Max (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért kéne a WoW-val versenyeznie? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Nem a WoW az ellenfele mert az Fantasy az Eve online az egyetlen sci-fi mmo jelenleg ami játszható annál kell jobbat alkotniuk.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#6) E-Max válasza Wolverine (#4) üzenetére


E-Max
tag

Mert MMO, abban pedig a WoW vezet, mindenféle szempontból, valóban semmi köze műfajban a kettőnek egymáshoz, de WoW-ot mint MMO-t semmi hozzá hasonló(Guild Wars), se eltérő(Tabula Rosa,EVE) nem tudta letaszítani a trónról.
BioWare mögött meg nincs annyi pénz, hogy annyi embert és szervert üzemeltessen, mint Blizzard... :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7) tiv83us válasza E-Max (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

A BioWare mogott ott van az EA, ugyhogy nem lebecsulni.
Programozas szinten meg foleg nem lebecsulni a BioWare-t. Lesznek meg itt meglepik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) Gergello


Gergello
addikt

Egy vásárlójuk már biztos lesz. :K

(#9) volvoguy


volvoguy
addikt

az a baj, hogy bármelyik cég kijöhet bármilyen jó MMO-val...ami még a WoW-ot is alázza, nem lesz akkora bázisa mint annak..

de ha valakinek, akkor a Star Wars MMO-nak megvan erre az esélye...hogy miért? egyrészt a WoW már lejárt lemez lassan...unalmas...semmi kihivás nicns benne...grafikailag és bugok szempontjából sincs a toppon....a küldetések unalmasak...ezzel szemben a Star Wars több millió rajongóbázissal bír...talán még a 30-40 éves fanokat is leülteti a gép elé....plussz a rengeteg bolygóval, filmekből megismert kasztokkal érdekesebb lesz..na meg az a tény, hogy jedi lehetsz benn...

most gondoljatok bele...melyik kecsegtetőbb? jediként küzdeni egy MMO-ban vagy iylen Paladinnal vagy mi a szarra.....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#10) E-Max válasza volvoguy (#9) üzenetére


E-Max
tag

Jah, de a WoW-ot sem két hét alatt dobták össze, rengeteg bolygó, rengeteg kaszt, rengeteg különböző textúra, más-más élőlények, járművek, meg hogy minden bolygón ne te legyél egyedül, mert a szerver többet nem bír, rengeteg idő, és pénz kérdése.
De ha nagyon változatosat akarsz, rengeteg különböző küldetéssel, stb-vel, akkor az rengeteg idő.
Szóval ha nagyot akarnának vele durrantani, 2014 előtt nem nagyon hoznák ki.

tiv83us: Ott van mögötte, de EA sincs most a toppon, és amúgyse arról ismert cég, hogy mindent a vásárlókért. Akadozik a szerver? Hát akadozzon, úgyis megvették már, kit érdekel. A "NÉV" majd eladja, mint pl. NFS, Fifa, NHL, stb...
Sokkal jobban örülnék, ha EA-nak semmi köze nem lenne hozzá, valószínüleg jobb játék lenne, nem kicsit... :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11) Gergello válasza E-Max (#10) üzenetére


Gergello
addikt

A BioWare letett már 1-2 dolgot az asztalra, baldurs gate, kotor1 pl (amikkel én játszottam, biztos van több is).
Az EA pedig inkább kiadó (szerintem). Nem kell félni, ez nem egy budget/rókabőr fifa20XX vagy x. NFS szintű játék lesz.

(#12) anulu válasza volvoguy (#9) üzenetére


anulu
félisten

"WoW már lejárt lemez lassan...unalmas...semmi kihivás nicns benne..."

örülök, hogy azon nagyon kevesek közé tartozol, akik hard mode-ban is megölték már Algalont. vagy esetleg csak dobálóztál, mert mindenki azt harsogja? :U

"plussz a rengeteg bolygóval, filmekből megismert kasztokkal érdekesebb lesz..na meg az a tény, hogy jedi lehetsz benn..."

alapból a jedit úgy tiltanám, ahogy van, vagy csak több hónapos izzadás után engedélyezném. ha valami, akkor az vagy:
- értelmetlenné teszi a játékot, elméletileg semmi esély egy jedi ellen, és ha mindenki az, akkor hogyan is tovább?
- ha meg mégis van, akkor meg elmegy az idióta pvp felé az egész játék.

"most gondoljatok bele...melyik kecsegtetőbb? jediként küzdeni egy MMO-ban vagy iylen Paladinnal vagy mi a szarra....."

elég nagy SW fanatikus vagyok (könyvhalmok, DVD-k, akármik), de - talán pont ezért - nekem marad a WoW. túlságosan SW függő vagyok ahhoz, hogy kapjak idegbajt, mikor látnék egy "aggyá' má' 2milla creditet" beszólást egy jeditől.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Gergello válasza anulu (#12) üzenetére


Gergello
addikt

Hogy ne lenne esély? Bounty hunterrel. ;)
Én biztos megveszem, csak ne szálljak el vele.

(#14) Wolverine válasza volvoguy (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW nem igazán bugos, és a grafja is képes csúnyán megizzasztani sokszor a gépeket (bár ez inkább a motor hibája). Nincs kihívás? Van olyan boss Ulduarban, akit még senki sem ölt meg a világon. Unalmas küldetések? Nyilván az unalmas, amikor Arthasszal kell pl. 1v1-ben lejátszani a W3: TFT-ben levő Illidan elleni csatát, vagy - hogy a lore-nál maradjak - el kell jutni a Wrathgate-eventig... Ha meg nem játszol a WoW-val, akkor stfu.

Nem mellesleg nem tudok róla, hogy jediként vagy sithként is játszhatsz-e majd; de erős a gyanúm, hogyha igen, annak az elérése legalább fél év játékot fog igényelni. és itt ezt a "napi 25 órát online vagyok" noliferekre értem.

szerk: #5, #6: az EVE teljesen más. Náluk eleve egyetlen egy szerver van, így a WoW 11 milliós játékostábora kb. két hét alatt végleg megölné a játékot. Ráadásul a WoW max. Nyugaton a legsikeresebb MMO, a Távol-Keleten ugyan jól áll, de vannak játékok, amit többen játszanak (Maple Story, RuneScape, Mabinogi, Lineage II, és kíváncsi lennék a Free Realms számaira is...).

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Kelta


Kelta
tag

Nono,csak várjuk ki a végét.Emlékezzünk csak a régi Pre-CU-s SWGre.Ott sem egyből lehetett a playerből Jedi. De kijött a WoW,aminek jóval 1szerűbb volt a rendszere,és a Sony is 1szerüsitett. A mostani verzióban 1 klikkre lehet a playerből Jedi már a karigenerálásnál. Egyébkénk készítik a régi Pre-Cu SWG-t,és ráadásul tök ingyen lesz.
Én csak abban bízom...
SWG Pre-Cu

(#16) FDave


FDave
csendes tag

cs all!

Gyors beregeltem mert lenne pár kérdésem:
-A StarWarsGalaxies halott? [mert akk leállítom a torrentet] nagyon úgy nézem h vége mert minden fórumon a legfrissebb hozzászólás is 2006os :O

-Az Old Republic MMORPG? :U
-Hol tudom letölteni? [monnyuk azt +oldom h nagyon akarom]
-Van magyar szeró?
-Van ingyenes szeró?
-Van ingyenes magyar szeró?
-Meddig kell majd patch-elni?
-Kell hozzá vmi kiegészítő vagy csak alapjáték kell?

please help me!! :))

(#17) Wolverine válasza FDave (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Az SWG még nem halt meg, de nem is játszanak vele túl sokan.

A The Old Republic MMO lesz. Várható megjelenési ideje 2011-12, azaz semmilyen szerver nincs, és sehonnan nem tudod letölteni sem :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem kellett volna MMO-t csinálni belőle. Mondjuk attól még lehet jó, de a számomra így már annyira nem érdekes, mintha offline RPG lenne ez is, mint az első két rész.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) FDave válasza Wolverine (#17) üzenetére


FDave
csendes tag

''Az SWG még nem halt meg, de nem is játszanak vele túl sokan.''

És az a nemsok hol játszik?
Én azt hittem h itt mindenki játszott vele, és tud adni valami crack-et vagy ilyesmit hogy a 14napos próbaverzió lejárása után is játszhassak..
francba :((

(#20) Wolverine válasza FDave (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne röhögtess :U A warez a fórumon tilos. Az MMORPG-k tört szerverei ebbe a kategóriába tartoznak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Gergello válasza Vistaboy (#18) üzenetére


Gergello
addikt

Én pont hogy örülök neki, mert az 1-2-t már rongyosra játszottam. Single rpg-re ott lesz a mass efecet 2.

(#22) FDave válasza Wolverine (#20) üzenetére


FDave
csendes tag

Cs Wolverine!!

Ne röhögtess :U A warez a fórumon tilos. Az MMORPG-k tört szerverei ebbe a kategóriába tartoznak...
Nézd meg az e-maileidet és kérlek válaszolj.... THX ha működik majd a szeró :R
:))

(#23) Vistaboy válasza Gergello (#21) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igaz, de egy MMO azért nem érdekel annyira, mert a havidíjat nem fogom fizetni, csak hogy játszhassak.

Még jó, hogy lesz a Mass Effect 2, de azért egy offline SW-RPG a BioWare-től nem lenne rossz dolog. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) Kelta


Kelta
tag

A Star Wars-Galaxies átállt már régesrég NGEre,azaz szint alapú fejlődésrendszere van jelenleg.De 1 fejlesztőcsapat készíti a régi Pre-Cu verziót(ami szakma alapú fejlődésrendszerrel üzemelt),teljesen ingyenes lesz.Ez 1 EMU lesz,pénzt nem is kérhetnek a játékért,mivel a Lucasart és a SOE 1ből leállítaná.Néhány hsz.el előrebb adtam 1 linket,ott minden infot megtudhattok.A tört szerós MMOk és a warez nem ugyanaz.Tört szerón(EMU-n) játszhatsz eredeti,boltban vett szoftverrel is.Ha lenne kimondottan olyan paragrafus ami tiltaná az emut,akkor a blizzard hagyná azt a többszáz törtszervert?
De persze ha pénzt kérnek 1 tört szerón a játékért az már teljesen más.

(#25) Wolverine válasza Kelta (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard már állíttatott le tört szervereket és perelt be üzemeltetőket :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Kelta válasza Wolverine (#25) üzenetére


Kelta
tag

persze jogilag támadható,mivel az ő programját használja a beleegyezése nélkül. De vannak kivételek,pl. a készülő SWG PreCu.Egy "már nem létező programot+ írnak újra a fejlesztők,és a SOE + a Lucasarts csak az esetben ad engedélyt a szerver üzemeltetésére,ha az ingyenes lesz.Talán ez lesz az első "hivatalos tört szerver".
Mellesleg a blizzard tört-szeró-vadászata igencsak 1 szélmalomharc:eddig csak a nagyobbakat állítatta le,de hát mennyit lehet találni a neten és a javarésze online...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.