Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Mi történt? Nintendo teszt a Gamepod-on?!

A Slime draws near! Command?

(#2) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

O.o

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) b.


b.
félisten

És persze tegyük hozzá, hogy a megvalósítás is szintén nintendo minőség. Érdekes módon , náluk még tudnak programozni, bug nélkül játékot írni , és persze nem kell hozzá 8 Giga patch hogy szép , gyors és szuper legyen. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Bocha válasza ldave (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A múltkori Games with Gold topikban megígértük, meg is csináljuk. Nézzétek meg a heti híreket, nem billen a Microsoft felé a mérleg nyelve! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

1080p @ 60FPS

Mi is a módi a "true nextgen" konzolokon? ;]

67.000Ft egy Basic gép SSB-vel. el ne csábuljak...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Sirandrish válasza Bocha (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pontosan ahogy megbeszéltük! :K

Jó látni...köszönjük szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) anddrew


anddrew
tag

Hm jónak hangzik... de én nem lennék képes ezen minden nap órákat játszani:/ Egy kicsit monoton lenne az egész

π

(#8) Béééla válasza Mister_X (#5) üzenetére


Béééla
őstag

Én is NAGYON csábultam a Nintendo irányába (2DS-t és WiiU-t is akartam venni) de továbbra is a bajom hogy egy-két címen kívül nincs miért venni :(
Pedig a pénztárcám már nagyon mocorgott.

Bélabá

(#9) b. válasza Béééla (#8) üzenetére


b.
félisten

Azért van több cím is, mint 2, ami miatt érdemes venni WII U-t. Többek között számomra a Bayonetta új része jelenleg minden platformot egybevetve amivel játszok, az év legjobb játéka. :R A megvalósítás pedig szintén hibátlan és egyedi. :K Haverok meg imádják a mozgásérzékelős mókákat, amikor fél részegen nunchukkal verjük egymást a Tv előtt :D persze ez egyéni megítélés kérdése , hogy vonzóvá teszi a gépet :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Béééla válasza b. (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Sajnos nekem az "egy kézen megszámolható" szindróma áll fenn a szóba jövő játékok esetén. Nagyon élveztem a Wiit, de nem nagyon akarok 60-70 ezerért egy Mariokart gépet venni.

Bélabá

(#11) saelin


saelin
veterán

Wii-n próbáltam a médiában egy régebbi részét és elég FUN volt. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Karácsonyra meglepem magam vele, meg a Bayo2-vel :D

(#13) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Lehet, hogy nemsokára beruházok egy Wii U-ra én is. A SSB meg kötelező darab lesz.

(#14) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó kis cikk. Kicsit lemenne az ára, lehet beruháznék egybe.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) Grath válasza Béééla (#8) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Bár Wii U-ra igaz, hogy nincs sok igazán kiváló játék, 3DS-en ez abszolút nem így van szerintem - tucatszám jelennek meg rá a mai napig a kihagyhatatlan alkotások. Ráadásul a Wii U-tól eltérően nem is csak a Nintendotól.

Persze ha nem kedveled a japán RPG-ket, kicsit elvont cuccokat, már kisebb a vonzereje a gépnek, de ha nem idegenkedsz ettől, messze a legjobb vétel (bár az új hardvert most már érdemes kivárni).

(#16) ldave válasza Grath (#15) üzenetére


ldave
félisten

Persze, csak sajnos elég nehéz eladni manapság a 3DS-t és az arra készült játékokat azoknak, akik azon pörögnek, hogy egy játék második trailere nem olyan szép már, mint az első volt.

A Slime draws near! Command?

(#17) Mister_X válasza ldave (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondd ki nyugodtan, hogy már egy applikáció ikonja több pixelt tartalmaz egy telefonon, mint a 3DS felbontása :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) b. válasza Mister_X (#17) üzenetére


b.
félisten

:C :C
( Kollega, akinek válaszolt 2 DS-t akart venni ,szóval nem hinném hogy nem értékelné a 3 DS színvonalát.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Grath válasza b. (#18) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Persze, csak a programhiányra gondoltam: Wii U-nál tényleg gond, 2/3DS-nél cseppet sem.

[ Szerkesztve ]

(#20) b. válasza Grath (#19) üzenetére


b.
félisten

Ez így van. Én most vettem egyet akislányomnak, teljesen megfertőződött, pedig aztán tablet mánia az van nála . örülök neki, ha ilyen fertőzéseket szerez :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.