Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Mindjárt felteszem!
Kíváncsi vagyok rá, tetszett a Mokee is, kivéve a gps-t
Egyébként melyikre épül?

[ Szerkesztve ]

(#2) supercharley


supercharley
tag

Nem lesz ez így jó! Ontod a romokat, én meg nem győzöm próbálgatni őket! :-)

(#3) supercharley


supercharley
tag

Hmmmm....
Nem tudom rá telepíteni a Tasker alkalmazást! Valami bibi lehet ezze a rommal. Azt hiszem hogy várok a crazy romodra.

(#4) StefanBraun válasza supercharley (#3) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Milyen taskert? :) Biztos nincs bibi ! Nem egyből a rommal van a baj ám ha valami nemsikerül! :D

[ Szerkesztve ]

(#5) pipon2


pipon2
újonc

Sziasztok!
A mokee is és ez a rom is érdekelne, de megerősítené valaki hogy defy+ ra is feltehetem-e?
:R

(#6) StefanBraun válasza pipon2 (#5) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Mindkét rom sima Defy re való.

(#7) pipon2 válasza StefanBraun (#6) üzenetére


pipon2
újonc

Kár..... :O

(#8) pallacko válasza StefanBraun (#6) üzenetére


pallacko
tag

Szia Stefan
Először is gratulálni szeretnék az általad készített romokhoz.
Ezek azok a romok, melyeknél valóban nem találkozom fc - kkel.
Hosszú idők óta ez az első olyan rom, amelyik kezeli a Bankdroid start programhoz az Smskey tm kiegészítőt. Viszont van 4 olyan program amit "kompatibilitási" problémák miatt nem tudtam telepíteni:
*Viber
*Tesco
*Medicina Egészségpénztár
*Enhanced sms & caller id

Van ennek valami extra oka?

Meg tudod nézni?
Köszönöm:

Pallacko

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#9) supercharley válasza StefanBraun (#4) üzenetére


supercharley
tag

Hát a "Tasker". Leszedtem, újrapróbáltam felrakni, de azt mondja hogy nem található megosztott könyvtár, így aztán fel sem települ. Eddig ilyen problémával más romon nem találkoztam.

(#10) StefanBraun válasza pallacko (#8) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Köszönöm ! Ránézek a dolgokra és jelezni fogom!

(#11) mumtaz


mumtaz
senior tag

StefanBraun: Nem lehetne egyértelműsíteni a változatokat? Mondjuk egy általad kitalált verziószámmal, vagy valami, mert valahogy nehéz kihámozni, melyik verziód mikori.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12) shuttle


shuttle
tag

na ezt én is kiprobálom :C

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#13) sinkoneri


sinkoneri
tag

Szia,

Kipróbálnám én is! WR 1.7.1-re is mehet a javasolt telepítési módszerrel? Ez CM alapú ugye?

(#14) icom


icom
csendes tag

Nahát én ezt feltettem, de sajna eddig reggel óta egy bakival találkoztam,

ami lehet nem is baki, de nem tudok csengetési hangot kicsalni,

ha a bluetooth csatlakoztatva van a készülékhez.

Igazából a fülhallgatón csörög, de a telefon siketen hallgat.

Ha a a fülest leválasztom a készülékről, akkor azonnal van hangja a csörgetésnek....

Na ez mi lehet?

Amúgy szépen fút és eddig az aksija jónak tűnik...:)

(#15) StefanBraun válasza icom (#14) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Hát szerintem ez nem hiba! Valószinü ha bluetooth csatlakoztatva van akkor nem a telefon fog csörögni hanem a füles.Bár én nem használom ezt a funkciót.Ha még is másképp van akkor sorry.Esetleg ha valaki még kipróbálta ezt a funkciót kérem jelezze.

[ Szerkesztve ]

(#16) icom válasza StefanBraun (#15) üzenetére


icom
csendes tag

Eddig minden rom alatt, beleértve a gyáriakat is,
mindig csörög a telefon is bejövő hívásnál és max. a füles is ad egy dallamot,
vagy a beállított csengőhangot, de a telefon minden esetben csörög,
mivel a füles nem mindig van a fejemen.

Amit már említettem, hogy a telefon a munkám része és a mai,
"nem hallottam hogy csörög a telefonom" és sajnos nem is láttam rajta,
hogy villog a bejövő hívás, ez nekem ma egy negyed Defy vételárát jelentette bevétel kiesést, szóval nekem mindig csak az a fontos, hogy ne hagyjon cserbe a telefon munka időben....

Ha este nem csinál valamit, akkor azzal jól elvagyok,
de ha a munka időben rosszalkodik, akkor arra nagyon ráfizetek és a mait éppen "olcsón" megúsztam....:)

Szóval, hogy mi mennyire csillog villog egy adott romon, az csak max tetszik benne, de az eredeti funkcióit az ne befolyásolja a telefonálás rovására.

hát nagyon remélem hogy belefutok még itt valamilyen stabil rom-ba, mert tényleg tetszenek, de a vállalkozás nem bírja el ha én nem vagyok azonnal elérhető és hadra fogható, hiszen mindent az ügyfelekért és akkor abból van a megélhetés...:)

Nagyon fogom figyelni, hátha valaki még küzd ezen gonddal és akkor talán jobban lehet tudni a megoldását....

Szép napot mindenkinek!

(#17) StefanBraun válasza icom (#16) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Ettől ez még stabil rom szerintem ! Sajnos mindegyik főzött romnak megvan a saját kis "hiányossága" egytől egyig ! Ezt el kell fogadni.Én is arra törekszem természetesen hogy minden rendben menjen egy romon de nem olyan egyszerü és bizony néha néha előfordul ez-az.

[ Szerkesztve ]

(#18) icom válasza StefanBraun (#17) üzenetére


icom
csendes tag

Sajnos tettem fel egy új JORDAN verziót,
de a problémám az pont ugyan az mint,
amit neked írtam a csengetéses hangszóró hiányával kapcsolatosan.

Na akkor most talán megint vissza a gyári FROYO és ha utána sem jó a fülessel a csengetésem, akkor kezdek aggódni rajta, hogy mi lehet a baja, persze a SKANKY előtt a MOKEE legújabbja volt fent és azzal még működött, lehet először azzal kéne próbálkoznom...
Aztán a FROYO...:)

Na Mára már összefolynak a betűk holnap beszámolok mi történt...

Jó éjszakát!

(#19) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Szia! A wifi beállításoknál hol lehet beállítani, hogy 12, 13, 14 csatorna legyen?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#20) StefanBraun válasza -Zola0808- (#19) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Wifi-Beállítások-Speciális (menü gomb).....és ott :K

[ Szerkesztve ]

(#21) -Zola0808- válasza StefanBraun (#20) üzenetére


-Zola0808-
tag

Nem ehhez, hanem a mooke-hoz akartam írni. Ott nem lehet állítani. Vagy csak az enyémen nem.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#22) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Akarom mondani mokee :-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#23) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Itt nem találom. Remélem feltölti a képet.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#24) StefanBraun válasza -Zola0808- (#23) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Igen a Mokee-ban nincs ez az állítási lehetőség.

(#25) sinkoneri


sinkoneri
tag

Felraktam a ROM-ot. Eddig csak annyi bug jött elő hogy a foursquare nem ment fel. 942 es hibakod=t kapok. Ilyennel még nem találkoztam.

(#26) StefanBraun válasza sinkoneri (#25) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Valószinüleg nem kompatibilis a program a rommal.

[ Szerkesztve ]

(#27) sinkoneri válasza StefanBraun (#26) üzenetére


sinkoneri
tag

Kár, pedig jó kis rom ez!

(#28) odorgg


odorgg
addikt

Feltettem a romot, tetszik is, csak azt nem értem, hogy ha a zárképernyőt csúszóra állítom, akkor miért marad továbbra is a gyürüs megoldás? Szeretem a régi feloldó képernyőt, jó lenne ha valahogy elő lehetne csalni :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#29) ata007 válasza odorgg (#28) üzenetére


ata007
tag

Hali!

Hogyan lehet leállítani a képernyőzárat? Sehol sem talalom, vagyis megvan de nem működik (ADW beállítások, tablet beállítások alatt van).

Ha valaki tud segíteni megköszönném!

Ata

(#30) StefanBraun válasza ata007 (#29) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Képernyőzárat nem ott lehet állítani! Cyanogen beállításokban keresd.Holo lockert meg kapcsold ki mert amig az bevan kapcsolva addig az lesz a képernyőzár!

[ Szerkesztve ]

(#31) ata007 válasza StefanBraun (#30) üzenetére


ata007
tag

Danke!

Ata

(#32) Nando36


Nando36
tag

Esetleg Defy+ -ra nem akarod ezt megcsinálni?

(#33) YAS-dude válasza icom (#16) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ha a telefonodon múlik a vállalkozásod, akkor esetleg ne cserélgess rajta mindenféle szedett-vetett tákolt romokat. A gyári mindig kicsörög.

(#34) YAS-dude válasza icom (#14) üzenetére


YAS-dude
őstag

A cyanogen beállításoknál a hangerő résznél van egy olyan, hogy "mindig játssza a hangszórón" és ott ki lehet pipálni az értesítéseket, csengéseket, hogy csatlakoztatott füles esetén se csak a fülesen szóljon a csengőhang.

(#35) Peaa


Peaa
csendes tag

Sziasztok !

Már jó ideje Mooky OS-t használok és nagyon meg vagyok vele elégedve és nagyon köszönöm a készítőnek ! :) Azonban meg szeretném kérdezni, hogy az alábbi problémák másnál is felmerültek-e, illetve tudtok-e valami megoldást rá... ? Az első és legfontosabb : néha telefonálásnál nem működik a hangszóró így nem hallok semmit... de akivel beszélek ő hall... a másik: néha úgy gondolja, hogy reggelre lefagy és nem ébreszt... :/
Előre is köszönöm!! ha valaki tud valami tippet... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.