Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -kdM-


-kdM-
senior tag

nekem nagyon nem jon be ez az interface, szerencsere ugyis valtoztatnak valamit rajta megjelenesig...meg hat mind a 3 oldalon ugyanaz? ez nagyon nem blizzardos

szerk: ja most nezem, ez csak a human oldal

[ Szerkesztve ]

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Felőlem aztán lehet akármilyen interface, a játékélményt nem befolyásolja. Mondjuk azért nem minden mert Hello Kitty-t nem szívesen látnám viszont a felületen :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) marcias válasza -kdM- (#1) üzenetére


marcias
őstag

Nem lesz mindhárom oldalon ugyanaz, és amit itt látsz az a replay közbeni felület, ami akár különbözhet az eredeti terran (és nem human, az wc) interface-től.

Steam: marcias88

(#4) remington2


remington2
senior tag

Én díjazom, hogy hasonlít az első részre.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#5) KrAt


KrAt
veterán

Szvsz teljesen jó :)

(#6) paleinho válasza KrAt (#5) üzenetére


paleinho
senior tag

sztem túl nagy :)

(#7) hommeros


hommeros
őstag

Most megköveznek ha azt mondom, nekem nem tetszik? Én ehhez a színtónushoz inkább valami kéket raktam volna.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) alien_ válasza paleinho (#6) üzenetére


alien_
őstag

Remélem lesz lehetőség az eltüntetésére is... Igazi játékos úgyis hotkey-ekkel nyomja :DDD

hommeros: A hétvégén eddig az összes hozzászólásod (amit olvastam) leszólás volt. Most vagy mindenki más ízlésével van gond, vagy neked vannak extra igényeid.. :U

Swarm is coming.

(#9) Peat;) válasza paleinho (#6) üzenetére


Peat;)
veterán

Szintén így érzem. Egy stratégiában jó lenne a nagyobb látófelület. Nekem a sc2 és a dio3 is kifejezetten gagyi hatású, kb orosz sufnijáték érzetet kelt a megjelenítés terén, úgy néz ki erre a területre nem telik nekik a dollár 100 milliókból. Na de majd a hangulat..csak ha abban kicsit is alulmúlja a sc-ot akkor nagy bukta lesz, mert az anno a látványvilágával, fajaival is új fajta hangulatot teremtett. A folytatásnak mindig nehezebb a dolga.

(#10) Gergello


Gergello
addikt

Nekem vhogy nem tetszik, nem igazán tudom miért. :(

(#11) teshow


teshow
csendes tag

A játék valószinüleg nem a kezelöszerveken fog bukni, jó lesz a játékélmény, aztán lehet akár hupilila is:D
Ami viszont nekem nem tetszik még mindig, hogy a textúra kavalkádban "elvesznek" a unitok...Nekem jobban tetszene ha valahogy jobban kilennének emelve a környezetböl...De ez lehet csak engem zavar :DDD

(#12) alien_


alien_
őstag

Színekről, fényekről:
"Művészeti szemszögből nézve a színek és a fényhatások még mindig fejlesztés alatt állnak és folyamatosan fejlesztve is lesznek a játék fejlesztésének folyamán. Jelen pillanatban az adott “napszak” vagy egy adott map befolyásolja hogy jelennek meg a színek ezeken az egységeken és az épületeken, mint ahogy az látható a screenshot variációkon. Ez az azonban valószínűleg csak a single player részre lesz érvényes. A multiplayer részben gyengítve vagy sehogy nem lesz mivel az átláthatóság egy nagyon fontos tényező a tétre menő játékoknál."
/forrás: www.starcraft2.hu/

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#13) alien_


alien_
őstag

"amin látszik a játék interface-e is - ilyeneket korábban nem láthattunk."

Az UI-t már láthattuk régebben is (pl kapásbó a 3. hivatalosan publikált screenshot-on), ezeken a képeken a replay megoldás az újdonság.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#14) remington2 válasza alien_ (#13) üzenetére


remington2
senior tag

Kicsit hasonlít az egykori béták (alfák?) kevésbé 3D-nek ható, laposabb megoldására is.

szerk: ezek a fentről belógó izék viszont tényleg zavaróak.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#15) alien_ válasza remington2 (#14) üzenetére


alien_
őstag

Azok a belógó izék azért vannak ott, mert ez replay, csomó új hasznos funkcióval.

Swarm is coming.

(#16) remington2 válasza alien_ (#15) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi, akkor szokásomhoz híven ezt benéztem :))

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#17) frame>24


frame>24
addikt

jóvan, 'sszátok meg, nekem meg tetszik, akkor most biztos hozzánemértő vagyok ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.