Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes koncepció, de helyenként nem érzem ST-nek a látottakat. Azért várom az új filmmel egyetemben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) KillBorn


KillBorn
senior tag

Valahogy az eddig látottak alapján jobban kiérzem belőle a "ketten vállvetve megmentjük a galaxist" érzést mint másból.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#3) Akos96


Akos96
senior tag

To explore strange new worlds, to seek out new li Nehogymá', még hogy sztártrekesdi, lőjünk szét mindent, az legalább illik a legutóbbi filmhez. Juh héj. Más címmel még elmenne, de miért a Star Trekkel, miért?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Hát már a 2009-es film is csak a címében volt Star Trek, szvsz ritka sz@r volt, persze csak így tudták lenyomni a ST-t sosem látott tömegek torkán a filmet, de a videó alapján a Star Trek-re rá sem ismertem volna, ha nincs odaírva..

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#5) Xaels válasza Akos96 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem jó volt a legutóbbi ST film. Remekül megtalálta a hangsúlyt az akció és az ST féle tudományosság között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Malachi válasza =WiNTeR= (#4) üzenetére


Malachi
addikt

nem kellett az lenyomni senki torkán, az év egyik legjobb akciófilmje volt és még a ST hagyományokhoz is hű tudott maradni valamennyire. úgy újította meg, hogy abban nem nagyon lehet kivetnivalót találni.

mondjuk ettől függetlenül ez a lövölde még elég gagyinak tűnik, szóval nemkell.

(#7) Beri78


Beri78
őstag

hát ez nem lesz valami nagy szám... :O

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A video alatt végig a mass effect 1 utolsóelőtti jelenete (harca, pályája stb.) járt a fejemben, valamiért... :U

(#9) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Nem, ez a játék és a legutóbbi film nem megújítja, hanem lerombolja amit a star trek 40 év alatt felépített. Treknek hívják, mert így több pénz lesz belőle, de már köze sincs hozzá. Akciófilmnek és játéknak biztos jó, de aki ezt Star Treknek hiszi, annak nem jött át a franchise lényege és általában nem is látta mindet, max pár Voyager részt.

(#10) Xaels válasza Spectrum (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Meséld már el nekem mi az a J.J.Abrams féle filmben ami miatt semmi köze a Star Trek-hez? Kicsit cselekményközpontúbb lett, de a technokrata rész is megmaradt. Star Trek-en nőttem fel, imádom és az új filmet is nagyon szeretem, mert fent tartja az érdeklődést és jövőre jön a folytatás is amit megint csak várok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Wolverine válasza Xaels (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek. Az alternatív univerzummal sikerült úgy tiszta lapot húzni, hogy eközben megmaradtak az ismert alapok is.
Akit meg a régi filmek/sorozatok univerzuma érdekel, az játsszon a Star Trek Online-nal, abban ugyanis azt a világot vitték tovább.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

star trek hangulat?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) =WiNTeR= válasza Xaels (#10) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

#9: +1

#10: A Star Trek szerintem nem arról szólt (legalábbis a három nagy kedvencem a TNG, DS9, VOY és a 10 film), hogy lenyomtak egy rakás technoblablát, lőttek néhányat, és kész (mert a 2009-es "Star Trek" film ennyi, nem több, csak egy huszadrangú hollywoodi sci-fi). Alapvetően a Star Trek nagy erőssége a részletesen kidolgozott univerzum volt, amit csak sorozat formájában lehet jól felépíteni (~700 epizód összesen), és ezt folytatták a filmek (TOS->ST1-7, TNG->ST7-10).
Szerintem a Star Trek többek között a jellemábrázolásban járt élen, valamint normális értékrendet közvetített (gondoljunk csak a DS9 legénységére), jó volt nézni, ahogy megküzdenek a felmerülő problémákkal, ahogy kezelték az élethelyzeteket, néha humorosan (pl Quark ügyletei), néha komoran (pl DS9 6x19: In the Pale Moonlight), de ezt lehetne naphosszat folytatni.
Engem igazából ezek fogtak meg a Star Trek-ben, nem az csúcsszuper fény-és hangeffektek, meg a töménytelen akció, de természetesen mindenki más, nem is akarok senkit meggyőzni. :)

#11: Hál'istennek, hogy nem nyúltak az "eredeti" idővonalhoz.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#14) Xaels válasza =WiNTeR= (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a jellem ábrázolás is helyén volt. Nem csak dirr-durr volt a filmben. Megnéztem párszor már ahogy a régieket is és a sorozatokat is.

Amúgy valahol olvastam, hogy új sorozat is tervben van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) remington2 válasza Akos96 (#3) üzenetére


remington2
senior tag

Az Orzi - Kurzman írópáros aktuális áldozata a Star Trek univerzum. Ők ketten mennek, és megerőszakolnak minden univerzumot, történetvilágot, amit csak lehet, és az ő meg a filmstúdiók jogászainak kezébe kerül. Ahol a nevük feltűnik, kő-kövön nem marad.

A Transformers-ekkel végeztek, most a Star Trekben utaznak, még egy-két film, és azzal is végeznek majd, utána ki tudja, mi jön. Láttad a South Park Spielberges - George Lucasos részét? Na, kb. ugyanezt csinálják ők, csak ők nem a saját termékükkel, hanem a mások által felépített filmekkel, világokkal, történetekkel "járnak el".

A komplett filmes univerzumok szétk*rásán kívül önállóan is "alkotnak", érdemes imdb-n megnézni a fantasztikus listájukat, ketten együtt hány folytatást szúrtak el, vagy hány vegyes fogadtatású, félig-meddig bukó filmet jegyeznek. Cowboys vs. Aliens, Zorro 2, csak röviden.

És ami a legjobb: a közönség részben vevő erre, mert az új star trek film is istenítve van, kasszasiker lett, a transformersekkel együtt, ergo mindegy, milyen *****t csinálnak, vevő van rá, úgyhogy még sokáig boldogíthatják a kedves közönséget.

Na, ezért.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#16) Archer


Archer
őstag

Remélem a Gorn benne lesz és orbitális méretű hungarocell szilákat fog hajigálni a játékosra. :DDD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.