Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

:O De durva.. Mentve kedvencekhez.. Saját, vagy CP?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Húha. Ezt még régebben olvastam valahol, este. Nagyon felkavart.
Szerintem nem igaz történet, de akkor is elgondolkoztató.

(#3) tildy


tildy
nagyúr

[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) FPéter


FPéter
aktív tag

Ez, anyu, egy nagyon bénán, anyu, megkomponált, anyu, elgondolkodtatónak szánt, anyu, iromány. Anyu.

[ Szerkesztve ]

(#5) Thunderzolee válasza FPéter (#4) üzenetére

Jahh, több verziója is van, évekkel ezelőtt láttam először, de nekem tetszik, elgondolkodtató.
Am eredetileg egy lány utolsó gondolatai voltak ezek, később lett "kiszínezve" telefonbeszélgetéssé. Legalábbis az első verziókban még gondolatoknak volt beállítva.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) gamerkiller válasza tildy (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

'ÉKE! Én még nem láttam..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) DArchAngel


DArchAngel
tag

Sajnos sok ilyen hírt olvastam, láttam már. Csonkán maradt család, mert valami állat úgy gondolta, hogy neki szabad 200-al száguldania a guruló erődjével. A kicsike család, akiknek csak a "mi autónkra" vagy hasonlóra volt pénze, az megszívja.
Sok vétkes egy-két karcolással megússza, mert sok pénze van. Ha pénzzel észt és felelősségérzetet is osztogatnának, akkor sok ártatlan is megúszta volna...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) Dany007 válasza DArchAngel (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt én se értem... A legtöbb esetben mindig a vétkes ússza meg : S akármilyen kocsival is menjen... De miért... :F

(#9) mephi666 válasza FPéter (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

szinte már látom magam előtt a te verziód ;) (tragikomédia műfajban érdekes lenne... habár nem tudom, hogy igaz vagy sem a fenti pár sor... hasonló írás létezik tucatszámra) "apu fortyogó epéje vagyok"

...egyébként az a szomorú, hogy általában nem azok szívják meg, akik összevissza hajtanak ezerrel... az esetek nagy részében teljesen szabályosan közlekedők az áldozatok :( nekem is halt már meg úgy ismerősöm, hogy semmiről nem tehetett... még bő 8 éve... kb. 20 éves volt akkor :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.