Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza stangli (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én tegnapelőtt este félálomba felébredtem de előtte elfeküdtem a bal karomat annyira, hogy totál lezsibbadt és nem éreztem... sötétben azt hittem, hogy barátnőm karja... simogattam, nem éreztem... elkezdtem puszilgatni, amire felébredt barátnőm, hogy: "mit csinálsz?" elég "lol" volt a helyzet... azóta is röhögünk rajta, ha eszünkbe jut :DD

amúgy durva, de még ex-el voltam és történt olyan, hogy megálmodtam, hogy elcsaptunk egy biciklist... mentünk reggel melóba és a megálmodott kereszteződés előtt elkapott a "deja vu" érzés... totál beugrott az álmom... jobbra kanyarodtunk volna és akkor szokta átengedni a zebra forgalmát is a lámpa... mondtam neki azonnal, hogy lassítson... úgy is tette... aztán a zebra előtt voltunk, amikor beláthatatlan helyről felbukkant egy nő biciklivel és ment át a zebrán (ami a kresz szerint tiltott, mert a bringásoknak is meg kell olyankor állni elvileg... nem tekerhetnek át ezerrel) ha nem lassítunk, elcsapjuk rendesen... :B néha vannak ilyen álmaim is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.