Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

kövezzetek, de szerintem semmi köze nem volt hozzá.

akármelyik "jóst" ( mert szerintem ilyen nem létezik, az emberek hülyesége ) látod mindig arról beszél milyen nagy pénz áll a házhoz az évben.

(#2) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

és egy új autó (BMW vagy Audi) vásárlása is

Helyes-helyes! :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3) Crystalheart válasza aero. (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akár hiszed, akár nem, édesanyám megálmodta egyszer a számokat, azaz álmában egy hang felsorolta neki, mikor több milliárd volt a tét. Éjjel nagyon emlékezett rá, és ugye félkómásan nemigen gondolkodik az ember, visszaaludt, hogy úgyis emlékezni fog rá. Reggelre kettőre nem emlékezett pontosan, és csak egyet játszottunk meg, mert ő sem hitt benne igazán... Pedig ha hat variációt teszünk meg... (Egyel lőttünk odébb mindkettőben.)

(#4) stangli válasza Crystalheart (#3) üzenetére


stangli
senior tag

a barátnőm éjszakánként szokott dumálni, mondta is, hogy faggassam ki a lottószámokról, majd jól megtesszük... egy ilyen pillanatában kifaggattam, azóta sem húzták ki a számokat :(((

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha elég sok embernek elmondja, csak bejön. :DDD

(#6) szablya


szablya
tag

Azzal, hogy kiírta, nyerni fogok a lottón, és elég erősen hitt is benne, valószínűleg elindított egy folyamatot, azaz megfelelő hullámokat bocsátott ki, amire az univerzum úgy válaszolt, hogy a csajszi megnyerte a lottót.
A titok ott van mindenhol ;]

Nyerni fogok a lottón! :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Crystalheart válasza szablya (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne izélj, már besok(k)allok ettől, még ha poén is. Nem akarom hallani, vagy olvasni. :D

(#8) mephi666 válasza stangli (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én tegnapelőtt este félálomba felébredtem de előtte elfeküdtem a bal karomat annyira, hogy totál lezsibbadt és nem éreztem... sötétben azt hittem, hogy barátnőm karja... simogattam, nem éreztem... elkezdtem puszilgatni, amire felébredt barátnőm, hogy: "mit csinálsz?" elég "lol" volt a helyzet... azóta is röhögünk rajta, ha eszünkbe jut :DD

amúgy durva, de még ex-el voltam és történt olyan, hogy megálmodtam, hogy elcsaptunk egy biciklist... mentünk reggel melóba és a megálmodott kereszteződés előtt elkapott a "deja vu" érzés... totál beugrott az álmom... jobbra kanyarodtunk volna és akkor szokta átengedni a zebra forgalmát is a lámpa... mondtam neki azonnal, hogy lassítson... úgy is tette... aztán a zebra előtt voltunk, amikor beláthatatlan helyről felbukkant egy nő biciklivel és ment át a zebrán (ami a kresz szerint tiltott, mert a bringásoknak is meg kell olyankor állni elvileg... nem tekerhetnek át ezerrel) ha nem lassítunk, elcsapjuk rendesen... :B néha vannak ilyen álmaim is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) szablya válasza mephi666 (#8) üzenetére


szablya
tag

Volt olyan szitu, amikor megmertem volna esküdni, hogy ugyanaz, ugyanúgy megtörtént már egyszer, de aztán mindenki hülyének nézett... Meg még volt, hogy megálmodtam dolgokat, amik egy héten belül bekövetkeztek. Na az kicsit ijesztő.

Meg egyszer, nyáron apummal melóztunk egy házon, egész nap egy Zanzibár szám refrénjét dúdolgattam, nem tudtam kiverni a fejemből. Aztán elmegyek boltba, bolt és küztünk összesen kb 3 ház volt, erre az egyik udvarról, egy rádióból hallom ugyanannak a számnak ugyanazt a részét! Ennek mennyi az esélye? Mikor az a szám még csak nem is felkapott...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Eastman válasza szablya (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Nyerni fogsz a lottón!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) 7


7
addikt

Belathato idon belul nem fogok nyerni a lotton. :(

... nem lottozom. :P

[ Szerkesztve ]

(#12) puttputt


puttputt
őstag

Hol az a jósnő? :DDD ( :U :N )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Metalfan válasza puttputt (#12) üzenetére


Metalfan
senior tag

Jósnőkkel csak az a gond, hogy vagy be kell jelentkezni náluk előre, vagy pedig mindig rákérdeznek a nevedre ;]

(#14) salival válasza szablya (#9) üzenetére


salival
aktív tag

Túl sokszor néztétek meg már biztosan a Végső állomást. :DDD

YNWA

(#15) puttputt válasza Metalfan (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, és addig, amíg leülsz, mindent átnéznek rólad a neten meg a rendőrség adatbázisában. ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.