Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) raylot válasza mephi666 (#100) üzenetére


raylot
csendes tag

Ne feledjétek! Ma egész nap AKCIÓS PÉNTEK!!!
April 1 at 1:28am via iPhone

Egyébként hol vannak a helyes válaszok?

(#102) korpicschess


korpicschess
veterán

Kalap. :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#103) rizso válasza mephi666 (#100) üzenetére


rizso
addikt

A kérdés nem az volt, hogy mi az akció tárgya, hanem hogy milyen típusú készülékről töltötték fel a hírt a FB-ra ;) És a válasz:

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#104) adalbert1


adalbert1
veterán

Ahhh, még egy nyereményjáték amiről lemaradtam... :(

(#105) mephi666 válasza raylot (#101) üzenetére


mephi666
nagyúr

ááá :W

de ha értelmezed: "Milyen készülékről posztolták az április elsejei akciós péntekről szóló kiírást a Speedshop Facebook oldalára?"

ebbe mindkettőt bele lehetne sorolni :K az április 1-ei akciós pénteken a dézi volt a sláger, ami androidos, tehát megfelel... ha pedig az emlékeztetőt nézzük, azt a kiírást almafonról tették meg... ugyanúgy jó szerintem mindkét válasz :K

+#103: megtaláltam én is, de ezt szerintem akkor is lehet kétféleképp értelmezni... lehet posztolni egy andoidos telefonról is (mármint amikor konkrétan a készülékről küldöd a posztot), de olyan posztot is lehet létrehozni, ami egy androidos mobilról szól ;) mindkettő poszt androidos telefonról van...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#106) hargimalac


hargimalac
tag

Most sajna nem sikerült, a raktárkészletesnél elbuktam :(

(#107) rizso válasza mephi666 (#105) üzenetére


rizso
addikt

Igen, kicsit félreérthető lehet, de ha az Android lett volna a megoldás, akkor valami ilyesmi kérdés lenne jó: "Milyen készülékről szól az április elsejei akciós péntekről szóló kiírás a Speedshop Facebook oldalán?"

De tény, hogy kétféleképpen is lehet értelmezni az eredeti kérdést...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#108) r4z


r4z
nagyúr

Cilinder :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#109) Padree válasza rizso (#107) üzenetére


Padree
senior tag

Kalap, pedig csak ma reggel láttam, hogy megint van nyereményjáték, láttam fészbukkos, 8 kérdés és 1kor zárják, gondoltam "nah erről lemaradok" de csak sikerült 20 perc alatt összekeresni a válaszokat, úgy hogy a f...szbukra se vagyok beregelve.
A kérdés értelmezési dolgokkal minden játéknál gond szokik lenni, az számít ami holtbiztos, az ilyen "belefér" "tágabb halmaz" stb. dolgok nem szokik jónak lenni. Az android különben sem egy készülék.

Milyen ez a Samsung E1050 telefon? A képek alapján egy full fapad csokinak néz ki.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#110) FRENK1988


FRENK1988
veterán

megint penge vagyok :) papa is kalapban

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#111) rizso válasza Padree (#109) üzenetére


rizso
addikt

Igen, egy fapados darab...De otthon továbbra is elférne egy ilyen, mert az egyik telefonnak nagyon gyér már az akksija, és a pendrivenak is lenne helye :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#112) mephi666 válasza Padree (#109) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom, hogy az android nem készülék, de ha pl ilyenről postol valaki, ezt így írja ki a fb: "x órája, Android használatával" :K és az oprendszerrel elég gyakran reklámoznak készüléket, tehát itt ez a válaszlehetőség is 100%-ig megállja a helyét... nem várom, hogy kalapba kerüljek utólag, csupán annyit szeretnék olvasni, hogy: "igen, igazad van!" (mert akkor is igazam van :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#113) veector


veector
senior tag

Kalap!
Ma délelőtt töltöttem ki. A költözésessel rendesen szenvedtem, kellett egy tárolt változat a boltinfóból meg aztán maps-szel megnéztem melyik címre jó a leírás :DDD

(#114) Traxx válasza 90Quiet (#80) üzenetére


Traxx
őstag

És veector: Nekem gugli: speedshop elköltözött. Itt kiadta 2. találatként :)

Amúgy sityak megvan :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#115) veector válasza Traxx (#114) üzenetére


veector
senior tag

ÁÁÁ :W
"speedshop.hu költözés" "speedshop.hu költözünk"-re kerestem, de ott nem jött ki :DDD

(#116) petymeg2033


petymeg2033
tag

Én most játszottam először, ezért kérdezem, hogy ha minden válaszomnál szürke az egész, akkor kalap? Ha hibás válaszom lenne, akkor ott lenne az is, hogy mi a helyes?

A 7-esre meg a bejegyzéseket nézegetve valóban lehetett úgy is értelmezni, hogy "milyen telefonról szól a bejegyzés". De nekem a "-ról ... -ra" ragokkal úgy jött le, hogy milyen telefonról küldték ki a bejegyzést, ami végül a FB-n landolt.
Aztán ez megint lehet olyan kérdés, hogy valaki egy képbe elsőre belelát egy nyuszit, más meg kacsát lát benne (elvont példa, értelmet ne keressetek :) ).

A költözős kérdés meg egyszerűen nagyszerű volt :D
Én először próbálkoztam mindenfélével, csak a "költözés"-sel nem. Aztán végül úgy találtam meg a megoldást, hogy beírtam "speedshop <cím>", és amelyik keresésnél találtam releváns találatot, azt jelöltem be :)
Aztán ma néztem, hogy lehetne "speedshop költözés"-t is írni, és úgy tényleg ott volt a 2. helyen, de legalább már csak megerősítette, amit előtte is jelöltem.

[ Szerkesztve ]

(#117) Wyll válasza petymeg2033 (#116) üzenetére


Wyll
őstag

Most már minden szürke, de a helyes válaszok ki lettek vastagítva. Ha minden kérdésnél a vastaghoz tetted a voksod, akkor te is a kalapban vagy :)

A példád meg történetesen nagyon is valós :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#118) Gergő_


Gergő_
őstag

Lehet hogy én nézem el, de akkor is félreérthető a kérdés-válasz:
•Óriási, azonnal hozzáférhető központi raktárkészlet
•Több mint 200 féle készülék raktárkészletről
•Több mind 5000 féle tartozék, kiegészítő raktárkészletről

szerk.:
ok, már látom a kiegészítést :R
A kérdés nem a "Rólunk" részben lévő információt kérdezi, hanem az aktuális raktárkészletet!
...
Tehát akkor ez amúgy mi? :D

aktuális raktárkészlet vs raktárkészlet
ez ennyire relatív fogalom?

[ Szerkesztve ]

(#119) bencurio96


bencurio96
tag

juhhé, megint kalap:)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#120) Macsek1988 válasza Gergő_ (#118) üzenetére


Macsek1988
tag

Szerintem nem félreérthető, mivel
1. mobiltelefont kérdez a kérdésben
2. a készülék szó, utalhat például Média lejátszóra vagy Navigációra stb...
Ezek után szerintem egyáltalán nem félrevezethető, de ha mégis egy picit az, akkor az a legjobb. Kell egy kis kihívás! :) Elvégre ez a lényege, hogy kicsit oda kelljen figyelni! :)

(#121) Gergő_ válasza Macsek1988 (#120) üzenetére


Gergő_
őstag

Igen, ez is helytelen fogalmazás a készülék bármi lehet, ezért gondoltam a mobiltelefonra, lévén ez egy ilyen profilú bolt.
A vastag betű alatt lévő megjegyzést én személy szerint nem vettem észre, amikor válaszoltam. Lehet tudni, hogy mikor került oda?
Legközelebb jobban fogok figyelni...

(#122) MarQs válasza Gergő_ (#118) üzenetére


MarQs
senior tag

Csak ezzel a "kiegészítéssel" az a para, hogy amikor a kérdés kikerült az oldalra, akkor még nem volt ott - ez idővel, csak később került ki oda!
Aki köbö azonnal, a megjelenés után megválaszolta a kérdést és jónak hitte a tippjét, az rendesen becumizta...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#123) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

A kalap sikerült, nyerni is jó lenne egyszer :D

(#124) Inv1sus válasza veector (#115) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én meg a honlap leírása alapján visszakövetkeztettem a régi helyre. Amikor írja, hogy merre kell elmenni az új bolthoz. :)

Egyébként én is benne vagyok a Rohamsisakban. Csak hogy mindenki tudja. Igen, még te is akit ez nem érdekel. Muszáj tudnod érted?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#125) kenny123


kenny123
addikt

Gratulálok a kalaposoknak, én az utolsón kegyetlenmód elcsúsztam.. :B :D

yo

(#126) bencurio96


bencurio96
tag

grat a nyerteseknek, most nem jött össze... :D

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#127) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Megint nem nyertem:(
Grat a többieknek

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#128) Bagira01


Bagira01
veterán

A teringettét, megint nem jött össze :W
Grat a nyerteseknek :C

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#129) korpicschess


korpicschess
veterán

Grat a nyerteseknek! :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#130) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Na majd legközelebb! Grat a nyerteseknek! Bár szomorú hogy olyan nyer akit kitiltottak az oldalról! :(

(#131) Wisdome


Wisdome
tag

Minden kalapban benne vagyok de sose hoz szerencsét a sors :((( :D
Grat a nyerteseknek! :)

(#132) Nyiscsák válasza Nyiscsák (#130) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Nem szóltam, bocs!

Traxx: igen, csak már késő volt javítanom.

[ Szerkesztve ]

(#133) Traxx válasza Nyiscsák (#130) üzenetére


Traxx
őstag

Az a kitiltás fake, ha valódi lenne, nem ilyen betűtípussal lenne kiírva :D

Grat a nyerteseknek :C

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#134) r4z válasza Nyiscsák (#132) üzenetére


r4z
nagyúr

:DDD Olvasd el még egyszer! :D

Gratula a nyerteseknek! :) :(

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#135) Gergő_ válasza MarQs (#122) üzenetére


Gergő_
őstag

Ha ez igaz:
Könnyen lehet hogy én is így jártam, valóban nem emlékeztem erre a megjegyzésre.
Ez esetben gratulálok a kérdés szerkesztőinek és a hasonlóan jártakban. :D

[ Szerkesztve ]

(#136) knyitogato


knyitogato
őstag

Elismerem, elnéztem :) Grat a nyerteseknek :)

(#137) amanoba


amanoba
őstag

grat a nyerteseknek, várom a következő játékot!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#138) draco31


draco31
veterán

GRAT a nyerteseknek!!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#139) knyitogato válasza mmdms (#64) üzenetére


knyitogato
őstag

Örülök, hogy nem nyertél ezután az "ipari hulladék" szöveg után... :(

(#140) Gergő_ válasza knyitogato (#139) üzenetére


Gergő_
őstag

ez tényleg elég durva. minek játszik, ha ennyire nem tetszik neki a játék/nyeremény...
éppen ellenkezőleg úgy érzem, hogy a kisebb, de több nyeremény jobb ötlet egy közepesen populáris nyereményjátéknál...

(#141) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Azért valljuk be, elég Happy Meal telefonokról volt szó.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#142) GML


GML
őstag

Csak nekem bántja a szemem fi:zi'k adatlapja??

(#143) Bog válasza GML (#142) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen ;)

"A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos betartatása miatt végleg felfüggesztettük!"

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#144) GML válasza Bog (#143) üzenetére


GML
őstag

Akkor ennek mi értelme van? :F

(#145) Phülöp válasza mephi666 (#100) üzenetére


Phülöp
addikt

Félreértelmezed a kérdést.
nem az volt a kérdés, hogy miről szól a bejegyzés, hanem hogy milyen készülék segítségével/ felhasználásával/ alkalmazásával hozták létre a posztot.
Ráadásul az akciós péntek-es posztról van szó, ami:

Speedshop.hu
Ne feledjétek! Ma egész nap AKCIÓS PÉNTEK!!!április 1., 1:28, iPhone használatával

nyóvan, lassú voltam... :DDD

Köszi a játékot, srácok!
Legközelebb akár agyalósabb kérdések is jöhetnek... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#146) PowerBuldog válasza GML (#144) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Poén esetleg? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#147) peugeotmate


peugeotmate
őstag

A nevem megint lemaradt? :(( :)
De köszi a játékot, már várom a következőt! Grat akinek most összejött (és most legalább nincs "zöldfülü" a nyertesek közt :D )!

meg

(#148) Huma válasza GML (#144) üzenetére


Huma
addikt

A városhoz írta be a bannolós szöveget.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#149) 90Quiet válasza Traxx (#114) üzenetére


90Quiet
tag

Nah igen, az 5-ös kérdésnél sajnos nekem sem sikerült a megfelelő kulcsszót találnom a google kereséshez, így egy csomót böngésztem mindenféle online cégjegyzékeket, hátha valamelyik régi infókkal rendelkezik, így meglelem a választ. Ez sajnos nem vezetett eredményre, de ekkor bevillant a megoldás!

WaybackMachine! http://web.archive.org/

Rákerestem a speedshop.hu-ra, és a weboldal egy 2006-os pillanatképét sikerült vele megnéznem, amiről sikerült leolvasni az akkori címüket :D

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#150) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nyertem, nyertem, nyertem. :C
Köszi!
Én is épp ma hirdettem nyerteseket a saját kis játékomban. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.