Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Ennek sajnos értelmét sem látom. Eseleg az e,Ericsson elhagyása után ez új telefonnak fog minősülni? ;]

iPhone 13p

(#2) sheep


sheep
addikt

technikailag a walkman utódja lehet kb
nekem bejön amúgy..szép

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem lesz szerintem húzós ára.. 80-90 közé saccolom :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) tjb007 válasza kiskaktusz (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az egy kicsit vicces lenne a NXT széria mellett.
A ST21i után várhatóan ez lesz a legolcsóbb idei modell, szolgáltatói hátszéllel 45-55e forint körül lehet majd rá számítani, annyiért meg tényleg nem lesz rossz.

(#5) Gzolo


Gzolo
senior tag

Ez kb egy Play csúszka nélkül, simán jó lenne 40-50 pénzért :))

(#6) kiskaktusz válasza tjb007 (#4) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Erősnek éreztem én is, de a legrosszabbat szoktam várni és szerintem ez a legrosszabb. Hiába tavalyi cucc, az ARC S sem olcsó.. A 45-50 viszont tényleg príma érte.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) SkyLaci


SkyLaci
őstag

mindenesetre szebb mint a nálunk kapható neo és neo v. (pl én azért nem vettem neo v-t mert szerintem ronda, de ezzel a kinézettel már lehet hogy beválaltam volna)

(#8) Maxentius


Maxentius
addikt

Ez is még SE-tervezés eredménye lehet a gombok láttán, a GX/SX duó már nem is kapott fizikai gombokat az ICS miatt. Amúgy tényleg a Play-re hajaz... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Legalább ilyennek kéne lenniük a belépő modelleknek. Ez az Arc / Ray formavilág is tetszik az új Sony dizájnnal egyetemben.

<< Heimdal >>

(#10) DS39


DS39
nagyúr

bejön a cucc, ha pl a T-nél olyan jól árazzák mint a LwW-t, akkor sikertermék lesz ez is. :)

(#11) NoMagix


NoMagix
addikt

ez szimpatikusabb,mint az U

(#12) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Valahol ezt a formát már láttam... Csak nem jut eszembe hol.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13) fatal`


fatal`
titán

Ez egy Neo V, legalábbis a specifikációk alapján semmi különbség nincs. Ha olcsóbb lesz jöhet, amúgy szvsz felesleges.

(#14) tixem


tixem
addikt

Hmm, nekem bejön 50 rugót simán megér, ellentétben a többi konkurens gyártó alsóközépkategóriás dolgaival :) Egyébként újabb két tella látott napvilágot, így első olvasásra egész jónak tűnnek, jó árazással a Defy babérjaira törhetnek :K

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#15) G.Peter válasza fatal` (#13) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Az egyetlen különbség a kijelző mérete. A neo V-ben 3,7", ebben 4". És valószínűleg még drágább is lesz emiatt...

(#16) fatal` válasza G.Peter (#15) üzenetére


fatal`
titán

Tényleg 4", ez elkerülte a figyelmem.

(#17) pit stop válasza fatal` (#13) üzenetére


pit stop
addikt

Annyi értelme van, mint autóiparban mikor kijönnek új modellek de a régit hagyják még - gyártják, forgalmazzák.
Ha igazak a pletykák embereknek többet jelent magában a Sony, mint SE volt. A "régi"-t így ki tudják vezetni, van egy "új" modell - SONY felirattal, nem ezüst gombokkal, és kicsit nagyobb kijelzőval - ami pont annyira "új" hogy megismerd hogy picit más.
Nem mellesleg pedig minimális ráfordítás mellett még x negyedéven át kinntlehet ugyanaz a modell szinte.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) fatal` válasza pit stop (#17) üzenetére


fatal`
titán

Mint írtam, nem figyeltem a nagyobb kijelzőt, így még értelme is van. :)

(#19) pit stop válasza fatal` (#18) üzenetére


pit stop
addikt

Nem arra akartam kihegyezni, sorry ha félreérthető voltam. Ennyi méretnövekedés helyett ha nincs pont ott mellette akkor előbb észreveszem hogy sony és nem SE.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#20) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Nekem tetszik, szép darab.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#21) Moleman


Moleman
addikt

Kicsit elkésett, de jóféle, kitúrhatja az OT-995-öt az 50 ezres kategóriából.

(#22) atta22


atta22
csendes tag

Ha drágább lesz mint 50-60 ezer forint-nál akkor nem éri meg mert ott van az xperia u és xperia sola ami ugye 2 magos telefonok és nem is drágák.De nagyon jól néz ki.

(#23) atta22


atta22
csendes tag

A Sony Mobile beígért meglepetése egy új alsókategóriás okostelefon, az Xperia miro. A készülék kifejezetten a Facebook függőknek készült, így stílszerűen ott is leplezte le a gyártó. Az arckönyvön lógók kedvéért könnyebb a like-olás, a kommentelés, és a megosztás, illetve minden beérkező üzenetről és frissítésről különleges fényjelzéssel értesít a készülék. A készülék hardveréről eddig nem sokat árult el a Sony Mobile, bár nagyon úgy tűnik, hogy hardveresen az Xperia go-val egyezik meg az Xperia miro (3,5 inch-es VGA kijelző, 5 megapixeles kamera, Ice Cream Sandwich).

Ez is jó telefon

(#24) atta22


atta22
csendes tag

itt van még pár kép![L:/dl/upc/2012-06/13/385292_gihe4165s4x20oqy_so.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/13/385292_gihe4165s4x20oqy_so.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2012-06/13/385292_aj3htrcomfqgjjii_s.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/13/385292_aj3htrcomfqgjjii_s.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

(#25) atta22


atta22
csendes tag

A facebookon ezt a választ kaptam hogy mennyibe is fog kerülni:Sony Ericsson Portál Az év eleji listán 192 Euró, azaz cirka 57 ezer Ft szerepel kezdőárként.

(#26) István89


István89
tag

Azt lehet tudni, hogy kb mikor jelenik meg itthon a készülék?

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.