Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

példát vehetne pár gyártó :)

iPhone 13p

(#2) Saccco válasza spawn21 (#1) üzenetére


Saccco
nagyúr

Remélem a HTC sem marad le. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) Maxentius válasza spawn21 (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Mondjuk ki nyugodtan: a HTC az egyetlen gyártó idén, amely lesz*rja a gyengébb hardveres (és idei!) készülékeit... na nem mintha ez engem zavarna xda-kutatóként. :P

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) gabó


gabó
tag

Várjuk szeretettel a mini pro-ra :)

Nekem8

(#5) griiischdoov


griiischdoov
tag

az ICS inkább nem dual core-os megoldásokra van optimalizálva? mert .2.3.x verzióval egy SE Arc S jobban fut mint egy SGS 2, pont az optimalozálás miatt, na de ICS? bár ha igazak a híresztelések, jön az ARC HD kijelzővel, és az már dual-lal jön..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#6) kolosanyi válasza griiischdoov (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tökéletesen fluid az ICS egy maggal is 1GHz-en, tapasztalatból mondom. Igaz az eddig elkészült bétás romok még nem túl gyorsak (alkalmazások indításánál szokása elgondolkodni, de a lagok eltűntek). Szóval az alapján, amit eddig tapasztaltam, nagyon jó lesz a végleges verzió. Hozzá is tenném, hogy ez stock rom, mivel Nexus S-ről beszélek. De gondolom a Sony normálisan fog optimalizálni.

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azért nem sietik el a dolgot..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) GreenGuy


GreenGuy
tag

Tavaly még ők voltak a fekete bárányok ilyen tekintetben, most meg.. :C

(#9) Sefter válasza Saccco (#2) üzenetére


Sefter
veterán

na ők pont példát vehetnének..

Maxentius: ezek szerint Neked (másoknak) is feltűnt, soha többet nem kell HTC...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#10) mrlujoak válasza Zirowe (#7) üzenetére


mrlujoak
veterán

ez majd akkor lesz releváns, ha a többi gyártó a modelljeik többségét (mert hirtelen nem villan be, melyik gyártó lenne még, amelyik az összes idei nemzetközi modelljét felfrissíti majd 4.0-ra) jóval előbb frissíti fel.

Egyelőre az LG csak a frissítési metódus bejelentését tervezi decemberre - amiből vajh' mikorra lesz kézzel fogható friss szoftver?!

Ezért várjuk meg a többi gyártó frissítési időígéretét...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) Coccer válasza kolosanyi (#6) üzenetére


Coccer
tag

Galaxy S-en is szépen fut az ICS, szintén BETA. Az alpha laggolt, táccs bajos volt, stb... de a béta már több fokkal jobb és ugye ez a samu is egy magos.

Szóval azért ez még nem egy hardcore píszí, hogy a crájzisznak kelljen a 4+n mag. ;)
De persze hamar eljutunk odáig is, ha így haladunk... Lassan felokosítom az e50-emet a hátlapra integrált asztali konfiggal, mert szígyen lesz vele kimenni az utcára... :))

:R

(#12) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

"mert .2.3.x verzióval egy SE Arc S jobban fut mint egy SGS 2"

Ez azért túlzás. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy átlagos használatnál nincs lemaradva az Arc S a SGS2 -től.

Nagyon tetszik az SE hozzá állása az egész piachoz. Látszik h akarnak.. és tudják is, hogy mivel lehet elégedett vásárlókat szerezni. Hugom mini pro-ja nagyon jó kis telefon :) És így h megkapja az ICS-t.. meseszerű.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13) dokee78


dokee78
félisten

Ha decemberre meglepne vele a Sony jobban örülnék.

(#14) GTaylor


GTaylor
csendes tag

Sony employee claims Android 4.0 Xperia update coming 1st week of Jan 2012

[link]

Kiváncsi leszek mikor jön, várom az arc-ra nagyon. ;)

(#15) joey04


joey04
titán

nagyon helyes, jó döntés. szükségük is van ezekre a lépésekre, ha ki akarják törölni az emberek fejéből a korábbi tapasztalatokat. :)

7: nem, de sajnos még ez is gyorsnak számít.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) mrlujoak válasza GTaylor (#14) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mi örülnénk a legjobban, ha az idei paletta frissítése már januárban elkezdődne, és max zárulna márciusig...

Ellenben addig jó, amig azon vitatkoznak, hogy már január, vagy március... :K

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) Zirowe válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Persze, lehet, hogy ők lesznek az elsők, de ez csak a többi gyártót minősíti.

Én ezt a 2.1-->2.2re való frissítés gyorsaságának viszonyában mondom, többi gyártó alapján, ami viszonylag gyors volt.
2.3ról nem beszélek, mert annak a sebessége szégyen volt. :D

Főleg, hogy talán 2012 q1-q2-ben jön a jelly bean.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) Maxentius válasza Sefter (#9) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem mondtam én ilyet soha, HTC-m lesz addig, amíg mondjuk ki nem jön a Nokia egy Xperia mini/ray méretű, WP8-as (?), N8-kamerás szörnnyel... ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) mrlujoak válasza Zirowe (#17) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, igaz.
Hagyott kívánnivalót maga után a SE 2010-es frissítési metódusa. (négy modellt illetően)

De mondd, ezt a csorbát nem javította már ki a gyártó?!
Az idei példás terméktámogatás (elsők között volt a GB megjelenésével a piacon - Xperia arc - és csak GB nemzetközi modellekkel jött idén a SE), és az X10 GB támogatásának megadása?!
Mégis csak a gyártó első androidos modellje, és GB-en van...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) Zirowe válasza mrlujoak (#19) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, félreértesz, amit írtam, a 2.1 és 2.2 viszonyában, illetve utána a 2.3ra azt általánosan az android gyártókra írtam, nem kifejezetten az se-re.
Amilyen gyors volt a 2.1ről 2.2re váltás, olyan lassúnak tűnik ez a 4.0, bár az is igaz, hogy idáig csak az se közölt konkrétumokat.
Kicsit zavaró is, hogy a többiek ezt még húzzák. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) GTaylor válasza mrlujoak (#16) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Egyébként van valami infó arról, hogy az ICS-t mennyire alakíthatják át a gyártók? A 3-asnál ugye ez elég korlátozott volt.

[ Szerkesztve ]

(#22) mrlujoak válasza Zirowe (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nah, így bővebben kifejtve más a baba fekvése.

Annyiban tudom ezt a fellépő időtényezős dolgot realizálni, hogy pl a 2.1 és 2.2 között nem volt akkora lényegi eltérés.

A 2.3 már nagyobb dió volt, így a SE ott hozott "jó" döntést, hogy a 2.1 után egyből a 2.3-ra koncentrált, majd felvéve a tempót a következő szintre lép (4.0)
Persze aztán látszik, hogy ennyit várni sem ildomos, mert nagyon sok moslékot kapott a nyakába a hosszú 2.1 miatt a SE...

Egyébként akkor még mindig áll az első, hozzád intézett mondandóm első mondatának első fele:

"ez majd akkor lesz releváns, ha a többi gyártó..."

...is kiadja a "pontos" frissítési terminusát.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23) ducsidu


ducsidu
senior tag

Így kellene tennie minden gyártónak :K :U

(#24) spawn21 válasza Maxentius (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnos igazad van. Nem értem miért. Nem portolják rá a senset csak utolag, de illene meg kapniuk azoknak a telefonoknak, amik elviselik.

iPhone 13p

(#25) Maxentius válasza spawn21 (#24) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha egy Sensation XL megkapja hivatalosan is, akkor az azonos (!) hardveralapra épített Desire HD/Incredible S/Desire S trió meg nem? (Pláne, hogy az utóbbi kettő meg idei készülék...) :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) spawn21 válasza Maxentius (#25) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom, de nem hiszem, hogy pont ebben az időszakban kellene leszarni az újabb készülékeket. Mert hiába prémium "érzet" a HTC, de jönnek a jobbnál jobb telefonok, jobb támogatással. Szóval le is lökhetik a képzeletbeli trónról. ;]

iPhone 13p

(#27) hallerlaller válasza Maxentius (#25) üzenetére


hallerlaller
addikt

ez igaz lehet szerintetek? [link]

bocs, nem neked

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) Enci1983 válasza hallerlaller (#27) üzenetére


Enci1983
senior tag

Az a Buildszám 4.0.2.A.0.42 nem az Android verziója :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#29) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Példaértékű... sírnom kell ha arra gondolok hogy a nálam favorit gyártók majdhogynem tojnak az egészre... lehet lassan megútálom őket. Mák hogy vannak az xda-sok..

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#30) hallerlaller válasza solanthugor (#29) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak nyugi, gyorsan változhat a gyártói hozzáállás, lásd SE.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ezt vátom én is remélem motoéknál a google miatt ez gyorsan bekövetkezik, a htc meg a desirenél nálam majdhogynem elvágta magát... azét a Sonynak jár egy piros pont..lp

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#32) griiischdoov válasza Hobbbyt (#12) üzenetére


griiischdoov
tag

sosem volt egyszerre a két készülék a kezemben, nem saját tapasztalatból mondtam, itt olvastam az arénán. Mivel a 2.3 egy magra van optimalizálva és az arc S esetében ez 1.4, míg az sgs2 nél magonként csak 1, elméletben gyorsabbnak kéne lennie..persze biztos vannak olyan programok szép számmal amiket galaxy jobban visz.. HD taertalmakról nem is beszélve.bár nekem tökmindegy, mindkettő gyors (a leírtak alapján), nekem meg úgyis Wave-em van!:D

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#33) atike


atike
nagyúr

"...már márciusra..."

Hát... Jobb később mint soha. De az sajnos még odébb van...

(#34) mrlujoak válasza atike (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

:F

Jobb később, mint soha?! A többiek még ezt az időpontot sem jelentették be...

(Előbbit meg egyáltalán nem!)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) atike válasza mrlujoak (#34) üzenetére


atike
nagyúr

LG? Decemberben mondják majd meg... A sima Nexus S lassan megvan... A nem hivatalos portok meg már szállingóznak - ilyen olyan készültségi szinten...

Ezért gondoltam hogy már januárban jöhetne valami hivatalos frissítés is... :)

(#36) mrlujoak válasza atike (#35) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az LG nem decemberben kezdi - jelen infók alapján - majd akkor csak megmondja, melyik modellje várhatóan mikor kap ICS-t.

A Google referenciamodellek megint csak nem ide keverendők, hiszen azok létüknél fogva mindig lépéselőnyben vannak. Egyébként meg a 2.3-al debütáló Nexus modell még nem kapta meg hivatalosan a 4.0-át - de javítsatok ki, ha tévednék!

Szóval akkor még mindig ott tarunk, hogy a SE vázolta egyedül a nagy gyártók közül, hogy pontosan mely készülékük - az összes idei (!!) - és várhatóan meddig kapják meg az ICS frissítést...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) atike válasza mrlujoak (#36) üzenetére


atike
nagyúr

Mit is írtam...? :)

- "LG? Decemberben mondják majd meg..."

- "A sima Nexus S lassan megvan..."

- "Ezért gondoltam hogy már januárban jöhetne..."

Szerk:

A legelejére visszakanyarodva meg pont hogy pozitív a "jobb később mint soha" megjegyzés... Mivel sajnos elég sok készülék nem kapja majd meg.

Ennyit akartam még ehhez hozzáfűzni.

Respect.

[ Szerkesztve ]

(#38) mrlujoak válasza atike (#37) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem is írtam ellent, megerősítettem, amit Te is írtál...

Ellenben ez az előbbiek ismeretében nem kicsit ellentétes...

"Hát... Jobb később mint soha. De az sajnos még odébb van..."

Mert egyelőre ez a leghamarabbi "hivatalos" időpont.

Szerk: Olvasom a szerk-ben írtakat, és igen, ha pozitív hangsúllyal érted, akkor igen, úgy van.
Csak ez a felhang inkább pejoratív, mint sem... ;)

Azért a SE kitett magáért, az összes idei modell megkapja... :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) Enci1983 válasza solanthugor (#29) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ha azt nézzük nem tojnak rá, csak ők tényleg a felső kategóriára összpontosítanak, a közép és egyéb kategóriára nem vesztegetnek időt, na meg inkább sorra ontják magukból az új és még újabb telókat friss szoft-al, ellenben az SE mindegyik modelljére gondolt ami tényleg kivételes eset kivéve persze a tavalyi triumvirátus X10 mini, X10 mini pro és X8-at. Ha ezt nem nézzük akkor idáig nekik van a legjobb support-juk :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#40) solanthugor válasza Enci1983 (#39) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Mondjuk abban egyetértek a Sony-val hogy az x8 és x10 minik hardvere kicsit karcsú egy 2.3-hoz, 2.2-höz még talán. Gondolok itt a vérszegény RAM-ra... Ezek főzött romokkal sem garázdálkodnak túl sok szabad RAM-mal... tapasztalatból mondom...

Visszatérve a témához oké hogy rengeteg új teló jön új szoft-tal, csak nem mindenki teheti meg hogy új szoft miatt vesz új telót fél év múlva, és azért lássuk be sok telónál van úgy hogy frissebb rendszereket lehet összeharácsolni XDA-ról mint ami a legfrissebb hivatalos... Most csak a Desire-t hoznám példának, nálam spec kiverte a biztit mikor megtudtam mire hivatkoznak, aztán meg nesze a középkateges htc-k rendre frissebb rendszerrel, újabb sense-el jönnek gyengébb hardveren... még ha az a sense kicsit kiherélt is, hát kérem heréljék ki amazt is...

No de ennek nem itt a helye.. elnézést...

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#41) Enci1983 válasza solanthugor (#40) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ebben viszont egyetértek, ezt tényleg így kellene csinálniuk, nem is értem hogy miért nem teszik. Hisz az oké hogy android lévén azt nem teszel rá amit nem akarsz, de ha hivatalos update lenne az mindjárt pozitívabban érintené a jelenlegi és jövőbeli usereket is. Megint csak a SE-t tudom felhozni hisz egyedül ők garantálták eddig a 18 hónapos support-ot az idei Xperia családnak, ám lehetnek még kellemes meglepik azután is, mint pl hogy a tavalyi X10 is megkapta a GB frissítést. Talán a többi cég is észbekap, én speciel ezért hagytam a Samsungot el, mindenki villogott hogy nézd milyen live wallpaper-em van, jah hogy enyém még 2.1 eh sajni. Na de nem is a háttérkép a lényeg, a SE most nagyot dobbantott, nálam abszolút elsőbséget élvez, remélem tartják ezt a tendenciát és még a végén tényleg android nagyhatalom lesz :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#42) joey04


joey04
titán

Xperia 2011: Úton az Android ICS

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.