Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragontiger


dragontiger
tag

"Szokásunkhoz híven alant terülnek el a tesztfotók, amelyek elemzéséből látszik, hogy nem erőltették meg magukat a mérnökök, nehogy egyik-másik Cyber-Shot gépet megverje a G700."

na igen,a márketing :((( :W már nem csak a walkmenekből haggyák ki az autófókuszt,hanem már mindenből,ami nem C :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Pedig olyan jól indult a teszt. :) A hátlapon még átugrik az ember, de a processzornál már felhúzza a szemöldökét. Amikor azonban a kamerához ér, a sírógörcs kerülgeti. Az ára hogy alakul? ( Lehet hogy csak átugrottam azon a részen. )

A kamera nélküli olcsóbb lesz, így azért egész jó vétel lehet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) #35692544


#35692544
törölt tag

hát nem rossz. 64k-s bolti garis árral
De 9k-val olcsóbb a P1. Nagyobb kijelző, autó fókuszos kamera (az sem igazán jó minőségű) , 512 mb memória, nagyobb akkumulátor + dokkoló (ez számomra nagyon jól használható)

[ Szerkesztve ]

(#4) copin válasza dragontiger (#1) üzenetére


copin
őstag

Nem csak cs telókban van af. G900 például, w610 (k550 rokon) és még van néhány, ez különösebben nem érdekel. Amúgy az egyik cimbi a v640 kamerájával meg van elégedve, szóval ha nem tud jobbat, a júzernek a fix is elég. Max nem csinál makrót és nem lesz annyira éles a kép, de erős napfényben ez nem zavaró.

(#5) dragontiger válasza copin (#4) üzenetére


dragontiger
tag

nekem viszont kell autófókusz :DDDja és a W610(K550) a "SE rendszerváltás" előtt jelent meg jóval... :U

[ Szerkesztve ]

(#6) AMD Power válasza Jadro (#2) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon jól alakul.

2 év HU garancia 69 000 Ft

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha nagyon jó árba kerül,akkor igen csak kapós lesz. :K
Én jobban örülnék egy fekete-ezöst kivitelnek,de szerintem még sokan mások is.

(#8) alex89


alex89
senior tag

ezek a képek borzasztóan gyengék :O érdekes,hogy nem az egész kép hanem néha a szélén néha a közepén de valahol mindig van egy kis homályos rész

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#9) eldiablo válasza alex89 (#8) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem por vagy valami más került a lencsére. :U

Bog,majd tudnál linkelni egy a G700-al készült videót?Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) AMD Power válasza eldiablo (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Gyorsan esni fog az ára. És akkor sok fog fogyni belőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) eldiablo válasza alex89 (#8) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Most néztem meg az MR-t és az ott lévő képes sokkal jobbak.[link]

(#12) zolomon17


zolomon17
senior tag

Ez se lesz az új telefonom... :O

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#13) Jadro válasza AMD Power (#6) üzenetére


Jadro
veterán

Ennyiért nem ezt venném, de mivel hamar esni fog az ára, már rendben is lesz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14) alex89 válasza eldiablo (#11) üzenetére


alex89
senior tag

hát van benne egy-két jobban sikerült kép,de ott is vannak elég gyengécskék :O ,bár olyan sokkal többet nem lehet elvárni szerintem az AF hiánya miatt

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#15) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Bocs minden érintetttől,de nevetséges,hogy minden telefonban a fényképezőgépet keresik.
Akinek fényképezőgép kell,az vegyen egy olcsó fényképezőgépet,ami a legjobb telefonfényképezőgépnél ezerszer különb.

(#16) dragonfx


dragonfx
veterán

ez lesz a következő telefonom, engem meggyőzőtt, eddig is sejtettem fain. mennyibe fáj? :U..nagyon sokba fáj az itteni linkek alapján.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

"Mégis van szemmel látható különbség, rögtön a szín más, a kisebb testvár ugyanis bronz árnyalatú borítást kapott."

egy gépelési hiba: nem testvár hanem testvér :)

érdekes a készülék kamerája, elég közeli képekre van beállítva a fókusz :U pl a cipős kép igen szép lett. bár legalább a színei szépek :)
tetszik az UIQ 3.2-es kezelőfelület, de nem kéne az FF-es kamera miatt, de azért jó telcsi :)

W980 teszt mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#18) stratova


stratova
veterán

Bár nem kéne, de tetszik a szoftvre és, hogy a telóhoz próbálták igazítani.

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép a telefon, és tetszik a menü is. A prociért kér, bár meg kellene nyomkodni hogy kiderüljön mennyire zavaró a lomhasága. A kamera gyenge, így nem rossz ötlet a kamera nélküli verzió. Ez a minnőség nem hiányozna (pl a K800-at már nem vennék kamera nélkül).
A P1 jó alternatíva, de nem mindenkinek jön be a "billenő" gomb. Én anno az M600at nyomkodtam az üzletben de nem volt az igazi, egyszerüen nem találtam el a közepét(hogy számot írjak :U ). Lehet hogy csak meg kellene szokni.

(#20) eldiablo válasza HardSanyeee (#17) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez még csak UIQ3.0 ;)

(#21) AMD Power válasza Jadro (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért én se venném meg gondolhatod. De aki eleve már az első hét után megvesz egy ilyet az meg is érdemli. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) TheGerike


TheGerike
tag

Jó teszt újfent! :R

Nemrégen vett egy ilyet egyik ismerősöm. és így volt szerencsém kicsit átvizsgálni!
A P1-hez képest a szoft nem sokat változott, csak a Media Menü-lett benne új, meg a gyorsindító a főképernyőn! Szerintem mindkettő nagyon király! :K

Méretileg meg nagyon rendben van, meg anyaghasználat terén is! Jó kis telefon ez, de még tényleg elég magas az ára! Várni kell vele, és szerintem ha olyan 50k körül lehet már kapni, akkor nagyon jó vétel!

Tudom ajánlani, még így kevés tapasztalat után is! :)

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#23) Gzolo


Gzolo
senior tag

Nagyon tetszik,jól nézki, kamera nem probléma, pillanatképre elég, minden másra ott a DSLR....

Ez lenne a köv telóm, ha lenne benne Wlan, de így...talán a G900 lesz majd jövőre, Voda remélem felveszi a kínálatba majd és jóáron adja majd előfizuval :(

[ Szerkesztve ]

(#24) South Velen


South Velen
addikt

Küső kb. 8 éves design, belső aránylag oké, de ezek a műanyagok :(

most nézem a fotókat :( :(

[ Szerkesztve ]

(#25) badacsony válasza Ricardo (#19) üzenetére


badacsony
őstag

M600 gombjainak 2 állása van, nincs közepe. A megfelelő helyeken bármelyik irányba való billentésnél az adott számot írja ki.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#26) AMD Power válasza South Velen (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Azt tegyük hozzá a külsőre ,hogy egyenlőre a Nokia és a Samsung másolja az SE-t és nem fordítva. Szóval mégis lehet valami az SE forma tervezésében. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) student


student
őstag

te jó ég de sz@r képeket csinál

(#28) joey04 válasza AMD Power (#26) üzenetére


joey04
titán

Ezt szerintem ma már nem lehet megmondani. van 1-2 modell ahol fel lehet ismerni egyértelműen a másolást de a többségnél nem.Ettől függetlenül az SE hozza a legszebb telókat szerintem.

magáról a készülékről: ha majd zuhant egy adagot az ára talán lesz értelme, így a p1 odaveri még mindig.a kamera katasztrófa, még a nem AF-es 3megás W mobilok kamerái is jobbak.Még ha üzleti telefonnak is vesszük(bár mindenhol még SE portálokon is azt olvasni hogy ezek nyitnak a fiatalabb nem üzletember réteg felé)akkor is mert akkor ha csak pillanatképek elkapására kell arra meg fölösleg 3MP, így csak csalódik az ember a minőségében még akkor is ha a kategória nem követeli meg a jobb kamerát(mert mint írtam akkor fölösleges 3mp)
a teljesen kamera nélküli verziót jobbnak tartom, főleg ha az árra is érdemi hatással lesz.
a lassú cpu és a kijelző itt még éppen csak de elfogadható, viszont az még oké hogy a HSDPA kimaradt de hogy EDGE sincs...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Ricardo válasza badacsony (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Aha. Akkor azért nem sikerült :W
Sms-t akartam próbaképpen írni és sehogy nem jött összehogy számot írjak. oda hogy írok vele számot?

(#30) badacsony válasza Ricardo (#29) üzenetére


badacsony
őstag

Addig nyomogatod valamelyik irányba, amíg elő nem jön a szám - asszem. (Rég volt M600i-m.)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#31) Ricardo válasza badacsony (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Anno írtam ezt a topicjában is, de senki nem világosított fel[link]

Visszatérve a G700-ra. nekem tetszik , nagyon kíváncsi vagyok rá élőben.

(#32) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Grat a teszthez,kafa kis mobil lett!! :K

/\/0zb3/27

(#33) South Velen válasza AMD Power (#26) üzenetére


South Velen
addikt

Ezt azért, így általánosítva nem lehet kijelenteni, pláne a Samsung esetében.
Nem hiszem, hogy az SE-design lenne az etalon a legnagyobb mobiltelefon-gyártók körében, ha egy-két-három készülék hasonlít is, az lehet akár a véletetlen műve is.

(#34) AMD Power válasza South Velen (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Véletlenek nincsenek. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) NorBEE300 válasza Ricardo (#29) üzenetére


NorBEE300
csendes tag

Ha SMS írásnál szeretnél számot írni akkor megnyomod az Alt gombot és ezután a számot tartalmazó gombot.

Tipp: ha egyszer nyomod meg az Alt-ot, akkor csak egyszer tudsz számot gépelni, viszont ha 2x nyomsz Alt-ot, akkor folyamatosan számot fogsz írni :)

Ki fog törődni az alsókategóriás Nokiákkal, ha megszűnik az OVI? :)

(#36) Ricardo válasza NorBEE300 (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Már mindegy. Szemeztem a az M600al amikor megjelent, de amikor megnyomkodtam ez bizonytalanná tett, a fórumban meg nem írta senki hogy én vagyok a hülye így hanyagoltam :B

[ Szerkesztve ]

(#37) NorBEE300 válasza Ricardo (#36) üzenetére


NorBEE300
csendes tag

Én közel fél éve nyúzok egy M600-ast, őszintén én is féltem a billentyűzettől. De amint megvettem (előtte nem is próbáltam boltban vagy más módon), hamar hozzászoktam. Nem rossz, bár ízlések és pofonok...

Ki fog törődni az alsókategóriás Nokiákkal, ha megszűnik az OVI? :)

(#38) amanoba


amanoba
őstag

hmm...65-69K körül mozog

-nincs wlan
-lassú proci
-lassú adatátvitel
-vacak kamera

szerintem ez egy nagyon gyenge telefon, ennyiért pedig nagyon nem jó vétel.. :(
máskor egy hasonló kvalitású telefon a sárga földbe van alázva, itt most eltekintenek mindentöl..
pedig ezt a tudást lazán hozza pl. egy "jó öreg" n70es :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#39) eldiablo válasza amanoba (#38) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Gondolom azért az N70-es ben nincs QVGA érintőképernyő és 3D gyorsító. :U

(#40) Dare2Live válasza eldiablo (#39) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem elég tömören összefoglalható abban a G700 versenyképessége, hogy ha megkérdeznék, hogy G700 vagy k800 (ami elöfizuval jelenleg 6990ft) akkor 1sec gondolkodás nélkül a K800at választanám: jó kamera + gyors vs +0.4". uiq 2.4en nem nagy előny, symbi se ilyen sebességgel.
és a kettö közt van 40.000Ft difi....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#41) lunaticzz


lunaticzz
csendes tag

Ez a teló gyorsabb mint a G900? A kettő közül gondolkodom hogy mit kéne venni. G900 szép képet csinál 3megapixelen már csak a gyorsaság ami fontos tényező

(#42) joey04 válasza amanoba (#38) üzenetére


joey04
titán

inkább az a gond hogy házon belül is találni jobbat kb ilyen árban, p1! nagyobb kijelző +wlan +jobb kamera.akkor minek venném meg ezt?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Bog válasza Dare2Live (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A K800 már nem sokáig lesz kínálatban. A G700 jelenlegi ára szerintem nem magas, a 6120c is itt kezdett, s az most jelenleg a legolcsóbb újonnan is elérhető Symbian készülék. A G700-nak ezzel kell versenyeznie.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) AMD Power válasza Bog (#43) üzenetére


AMD Power
titán

És szerinted méltó ellenfele?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) Bog válasza AMD Power (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem. De ez látszik is a két cikk végére tett plecsniken :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) AMD Power


AMD Power
titán

Nem értem miért ezt az ősrégi gyenge procit kellett ebbe a szerencsétlen G700-G900 belerakni.

Ami viszont nagyo :R n tetszik a menü.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47) LonGleY


LonGleY
veterán

a G700 ezt még azzal is megfejelni, hogy a WLAN is hiányzik a funkciók közül

(#48) Depression


Depression
veterán

Nekem se külsőre se tudásügyileg nem tetszik. Semmivel sem jobb, mint a P1i, de sokban rosszabb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#49) amanoba válasza eldiablo (#39) üzenetére


amanoba
őstag

hiába van benne 3D gyorsító, ha egy témaváltás hosszú másodperceket vesz igénybe :U

és igen,házi ellenfélnek ott a p1i...bár a lassú proci azt is megöli :W

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#50) Depression válasza amanoba (#49) üzenetére


Depression
veterán

A lassú procit átlagos használat mellett nem igen veszed észre. Én p1i-t nyúzok, és hidd el, voltak tényleg lassú telefonjaim is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.