Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom, hogy csak játék, de az nagyon "bírom", amikor többen őrködnek mondjuk, és mikor az egyiket lelövöd, a másik ugyan úgy várja szépen, hogy rá kerüljön a sor. Igaz, hogy karnyújtásnyira esett össze tőle a társa, de sebaj, nem ugrik félre, nem fordul meg, nem fut el, nem hajol le a sebesülthöz, esetleg kicsit berogyasztja a térdét, így gondolván, hogy most sérthetetlenné vált.

(#2) Psychopeti válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#3) VTom


VTom
veterán

Még szerencse, hogy nincs benne sok pop in az autós résznél :C

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4) ribizly válasza antikomcsi (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Azt gondolom, hogy most kicsit talán jobban oda teszik magukat a CI-nél. Látszik, hogy a Far Cry 3 az ami alapul vettek, de ez nem is feltétlenül gond. Az AI meg úgyis csalni fog... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) #48979968


#48979968
törölt tag

CI Games = City Interactive
:)) :)) :)) :))

(#6) NandorHUN


NandorHUN
addikt

2017-ben már lehetne szebb is

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) Redneck válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Az ilyeneket messziről kerülöm. Mondjuk a másik véglet sem jobb. A Sniper Elite V2-ben ha ellőttél valakit, volt hogy több száz méterről egyből rád lőtt a fritz MP40-gyel. Na ne már...

Ez a játék szerintem dögunalom.

VTom: Egyszerűen undorító... A tizede is zavaró lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) b.


b.
félisten

Úgy látom nem sikerül kilépni a középszerűség homályából. Nem igen lesz jobb , mint az előzőek szerintem. Az külön vicces, hogy a drónnal repülve hogy rajzolja ki az objektumokat és a füvet. Ráadásul én még csillogó sziklát nem láttam, csak ha maximum esik az eső. Ah nem is tudom, nem hiszem hogy ez az én játékom lesz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mikor jön rá a City, hogy nem tudnak jó játékot csinálni?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) melega válasza ribizly (#4) üzenetére


melega
őstag

Tuti előrendelem, ha nem a Sniper Elit 4-et választom.
A Far Cry 3-mal, csak az volt a gondom, hogyha lelőttem valakit hangtompítós mesterlövész puskával akkor az egész tábor fel volt verve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.