Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tenoce


Tenoce
tag

Hat nagy csalodas, hogy egyreszt java-s cucc, es nem nativ. Masreszt ez a nem adatalapu, internetes beszelgetes meg vicc...

Ezt nem kellett volna. Akkor mar inkabb a Fring.

(#2) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Egy rakás szar ez. A fring többet tud - ha épp csatlakozni tud a Skype szerverekre...

[ Szerkesztve ]

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem IP-alapú a hívás, mi is Skype benne? :F

Sebhelyes:
Már többször olvastam tőled hasonlóan "finom" megjegyzést... Lehetne, h. kicsit csiszolnál a hangnemen? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4) Balinov válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Balinov
félisten

"Amennyiben nem IP-alapú a hívás, mi is Skype benne?" Pont erre gondoltam...örülök,hogy nem csak én nem értem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) trec


trec
csendes tag

Inkább az egyenleg feltöltést vágja egyenesbe a Skype Mo-n.....

(#6) Small+


Small+
csendes tag

Hát, ezen még bőven kell csiszolgatni. :U

(#7) Tenoce válasza trec (#5) üzenetére


Tenoce
tag

Miert mi a baj a magyar egyenlegfeltoltessel? Epp tegnap toltottem fel bankkartyaval, kb. 20 masodperc volt.

(#8) donzoronzo


donzoronzo
csendes tag

Tulajdonképpen chat-elni lehet csak vele. Skype hívást eddig is lehetett fogadni, ha a call forwarding be volt állítva...

(#9) joey04


joey04
titán

Hát ennek nem sok értelmét látom...szerintem hülyeség

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) trec válasza Tenoce (#7) üzenetére


trec
csendes tag

Sokaknak nem sikerül.Adnál tanácsot hogy megy?Nekem csak sima OTP-s kártyám van....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.