Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Siemens M35i

Hozzászólások

(#23) marcias


marcias
őstag

Micsoda idők :DD Nekem ez a teló kimaradt, mert mindigis sokba fájt, helyette viszont volt A35, A50, és nemrég cseréltem a C75-öt. Hát, az A35 nagyon mezei volt és nem igazán szerettem, viszont az A50 sztem mindent tudott, amire szükség lehet, ha az ember telefonálni/sms-ezni akar, és az akksija is jól bírta. Sajnos egy biciklis esést nehezen viselt, mert a zsebemben volt és ráestem. Látszólag csak a kijelző repedt meg, de vmi szegény lelkében is megszakadhatott, mert igen mulatságos dolgokat kezdett csinálni, a mai napig nem értem hogy sikerült neki :DD Pl: gondolt egyet a teló, és az egész kijelző átment inverzbe, aztán meg is tükzödődött vízszintesen, időnként függőlegesen is. Aztán volt, hogy a kijelző alsó fele helyet cserélt a felsővel :D A legviccesebb az volt, amikor ezek vegyesen érkeztek. Az A35-nek viszont kipurcant az akksija, vezetékes telefonként még működik ;] A C75-öt szerettem, egyedül a joystick volt rossz választás rá, mert gyorsan elkopott és elég kényelmetlen is volt, de amúgy nagyon kis kompakt telefon, 2 évig szolgált hűségesen, soha nem volt vele semmi baj. Nem is értem, mért zárt be a Siemens, tudtak jó telefonokat IS csinálni.

Steam: marcias88

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Siemens M35i
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.