Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Sh4rKy válasza Hebry (#20) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

nem teljesen... inkább 60-40 psp javára... =)

Gyusz: nálam igen a zenehallgatás kerül az előtérbe, de egy sima egyszerű mp3 lejátszót nem akarok, mert nem látom értelmét... lehetne venni 3-4k-ér venni egyszerű 512MB-s plajjjereket, de azok semmi pénzért nem kellenének... egyrészt minden csapból ezek folynak, másrészt semmivel nemtudnak többet mint a régi scott lejátszóm, és még otrombán is néznek ki... hameg már így vagyok akkor inkább valami komojabb cuccost veszek...

slyking: igen, nagy zene fan vagyok =)
jogos, hogy a 4 gigával is kilehet elégedni, de tényamitény, nemhiszem hogy sok UMD-t cipelnék magammal... inkább a boltban vásárolt játékaimat berippelném mem.kártyára... (;]) nehogy már megsérüljenek... :P
netezés nekem bőven megfelel, mivel bővelkedek lyukasórákban, ezért eljáccogatnék neten is meg simán játékokkal is... meg egy két unalmas órán is de ez más tészta :U :))
az mp3 pléjer meg dvd pléjer kombó meg azért nem tetszik mert szeretek mindent egy dologban letudni... ha psp tudna telefon funkciót is nem lenne kérdés... adnám is el a pda-m és vennék egyet még ma =D
szóval nem egyszerű a döntés, de annak viszont örülök hogy azért megmozgattam pár ember fantáziáját ezzel a dologgal kapcsoaltban, és hogy egész jól fellendült a cikk =)
és tök jó hogy egy 20 perc alatt összedobott kis cikkből kiemelt írás lett =D
büszke vagyok magamra :DDD

mod: jha és az ipod nano... hát nemtudom, nekem nem jön be valamiért... :S nemtehetek róla, meg mint mondtam haverom már párszor meglátogatta a szervízt...

[Szerkesztve]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.