Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

A hirben szereplo kep meg az elso videobol szarmazik.

A hivatalos kiadasban mas a betutipus, pancel stb.

2007-ben tenyleg ugy nezett ki a jatek ahogy a hirben szerepel, de azota eltelt egy kis ido.

[ Szerkesztve ]

(#2) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Hát olyan édi-bédik ezek a fejlesztők,.., vagy neem? :(

Mindenesetre..., kár, hogy Ps-re nem jön ki...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Gameplay video itt.

(#4) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Csak én erzem olyan elcseszett ETQW klónnak? Van egy olyan nem túl hízelgő warsow-s beütése :D

Amugy az eredeti képen a betűtípus és a logo sokkalta szebb. Még nem olyan gagyikínai.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5) zymka


zymka
csendes tag

Ha még csak a demo jelent meg az xbox360-ra és a pc-re nem lessz demo akkor mi az istent lehet letölteni pc -re néhány oldalról? Vagy már felkerült megjelenés elött a netre a pc verzió? Valaki estleg tud valamit?

(#6) Tomi_Sci válasza zymka (#5) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Talán egy portolt xbox demo? Csak találgatok. Ha kiszirvagott a teljes jatek, akkor epicfail. Pont mint a Wolf :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7) Shad0w válasza zymka (#5) üzenetére


Shad0w
senior tag

Gondolom a bétát, de annak a múlt héten lett vége. (vagy vmikor a közelmúltban)

(#8) Depression válasza zymka (#5) üzenetére


Depression
veterán

Hát de a hírben pont az szerepel, hogy megjelent a dobozos verzió.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Gergo88


Gergo88
tag

Úgy tűnik a teljes került ki, kár hogy egy kalap kaki... szerintem...

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#10) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

A dobozos verzió amerikában rég megjelent (szept.1), európában pedig szeptember 4-től megvásárolható.

(#11) zymka


zymka
csendes tag

Na de a hirben dobozos xbox-os demo verzióról van szó amit most adtak ki és pc-és nincs is,báris én ezt vettem ki hirböl. Viszont pc-és verziót lehet tölteni a netröl ami 4 gigás. Na most akkor én értelmezem rosszul a hírt? Vagy a telyes játék jelent meg már?

(#12) MrAndree válasza zymka (#11) üzenetére


MrAndree
csendes tag

Bocsi de mi van? A hírben a PC-s demorol van szó, még a hír címe is ez. Az már más tészta, hogy benne van az is, hogy XBox-ra van demo. A teljes változat már mindegyik platformra van, megjelent. A 4 gigás amiről Te beszélsz az gondolom a PC-s változat virágbolti változata akar lenni, aminek a demohoz semmi köze. Kivéve ha demoként akarod használni, hogy eldönthesd, hogy megveszed-e az eredetit... :)

Why so serious?

(#13) Putyilo válasza Tomi_Sci (#6) üzenetére


Putyilo
csendes tag

Nekem megvan és nem demo. Már a 4ik küldetésnél tartok. Bár nem egy csúcsjáték, nagyon UT beütése van és nem csak a motor miatt. De így én sem értem ezt a demo dolgot...

[ Szerkesztve ]

-.-

(#14) Silenzio válasza zymka (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Hehe. Te nem tudsz magyarul.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.