Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) MaUser válasza alienpapa (#12) üzenetére


MaUser
addikt

Ezt teljesen megértem, de amit én gondnak látok az a következő:
- egy fele árú TX650 ugyanúgy hangtalan 240-250W-ig
- ilyen disszipálandó teljesítménynél már nincs mese, valamivel komolyan hűteni kell: vagy nagyon-nagyon komoly passzív vízhűtést építesz a 250W-nyi fogyasztódnak vagy mindenképpen kell valami venti (triple radiból kettő már 120W-os procira is kevés volt passzívan nálam házon belül pl.. házon kívül sem sokkal jobb a helyzet, de ott legalább ronda a radik látványa :) )

Nálam az alábbi megoldás van:
- egy tripla radi házon belül, alatta annyi leszabályzott englide ventik, hogy még éppen elindulnak
- einhem pumpa, állványon + szivacson + összes kábel házzal érintkezési pontja gumival elválasztva
- házon még 3 annyira leszabályzott englide ventik, hogy még éppen elindulnak
- GTX570 moddolva, hogy 2D-ben venti nélkül is üzemel, illetve video gyorsításkor is szinte hangtalan
- ATCS 840 ház, ami azért elég szellős, alu panelek merevítve STP gold-dal, hogy ne tudjun berezegni a nagy felületű vékony alu odalpanelek

A következőket hallom a gép mellett ülve:
- pumpa surrogása nagyon-nagyon halkan, főleg arra koncentrálva hallom inkább csak

A következőket hallom a géptől kb. 3m-re ülve
- a pumpa mélyfrekvenciás zúgása, mivel pont oda esik ahol a mozinézési pozícióm van

Amiket nem hallok normál üzemben:
- leszabályzott ventik
- VGA
- táp venti, mivel nem kapcsol be

Amit hallok video nézés közben:
- VGA ventije
- a pumpa mélyfrekvenciás zúgása, mivel pont oda esik ahol a mozinézési pozícióm van
- táp venti itt valszeg nem megy, de ha menne is, a VGA már régen elnyomja

Amit hallok játék közben:
- VGA venti ordítása, ahogy próbál megküzdeni a 200+ wattal :)

@Mercutio_: Ha jól tudom a modulárisok sajnos nem fél-passzívak. :(

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.