Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Dany007 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Dany007
veterán

100% ig egyetértek.
Igazad van, a legnagyobbak a véletlen szülöttei.
A legnagyobb szerelmeket a véletlen a "sors" hozza. (bár inkább tudományos alapokon állok a dolgokhoz, ott pedig nincs véletlen, de mégis...)
Nekem talán 4 szerelmem volt eddig. ( van aki szerint sok, van aki szerint kevés, mind1) A lényeg, hogy mindegyikkel a lehető legnagyobb véletlen hozott össze! :)

Az elsőnél egy ittas férfi elszállítását intéző mentő, és egy megkésett távolsági busz segített.
A másodiknál egy buli után hazaérve, gondoltam félrészegen felnézek a chatre hajnali 5 kor, és belebotlottam a szerelmembe, amit persze akkor még nem is tudtam.
A harmadik életem talán legstresszesebb és legnagyobb pánikrohama közben futottam bele...
A negyediket pedig egy munkahelyen ismertem meg. Ahova szintén nagy mázlival kerültem, ugyanis vagy a 3. ember voltam, akit azért hívtak csak be, mert a többi nem szerepelt jól, kb 3 hónappal az önéletrajz beadása után.

Mindegyik olyan este volt, ahol én magam egyáltalán nem tettem semmit az ügy érdekében. Csak éltem az életemet és puff belebotlottam.
Érdekes, amikor szándékosan kerestem párt / partnert, akkor sose sikerült tartós, vagy igazi szerelmet találni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.