Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Ideális túratelefonnak. A svéd ár egy kicsit magas, ha lemegy 35-40eFt környékére jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2) Probber


Probber
őstag

"akár fél órát is képes átvészelni víz alatt egy méter mélyen"

Ezt sosem értettem. Fél óra után mi történik? Megnyílnak a szelepek és elárassza a víz a telefon belsejét? ;]

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) SZ4B válasza Probber (#2) üzenetére


SZ4B
tag

fél órát viseli el a nyomáskülönbséget, majd pedig elkezd beszivárogni

szigNÓ

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

Rágúglizva a találatok első oldalán csak olyan oldalak vannak,a hol mind 1000 mAh-s teljesítményűnek írják az akkut. Akkor mi ebben a bivalyerős...? (szvsz az E2370 2000-eséhez képest bakkfitty...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nem tűnik rossz speckónak, bár nem biztos, hogy slágertermék lesz ilyen áron.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) fateless


fateless
veterán

Végre egy strapatelefon GPS-szel :C :R
Most már csak annyi kell ,hogy ne csak google maps menjen rajta, hanem túratérképek is és megérkezett a kánaán :C

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Dinamiq válasza fateless (#6) üzenetére


Dinamiq
tag

Egyetértek. Azért nem ártana nagyobb, esetleg kapacitív kijelző, 600Mhz körüli proci és mondjuk 2000mAh akksi.

(#8) Kobaljov válasza fateless (#6) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Igen, a Google Maps az adathálózatos térképével nem túl jó választás a túrázáshoz, ahol helyenként még térerő is alig van (némi hekkelésel le lehet tölteni offline-ba, de az megint pótmegoldás). Fejlődik a Samsung strapa vonal, csak kissé lassan, talán a Motorola Defy kicsit jobban megmozgatja majd az állóvizet (bár kevesebbet bír, de jóval okosabb). Remélem a napfényben való olvashatóságon is fejlesztenek Samuék.

(#9) Kovax12


Kovax12
tag

Nem értem miért vagytok ilyen elégedetlenek? Persze logikus, hogy az ember a pénzéért a legtöbbet várja. De "ti" mindig nyávogtok mindenre. Tisztelet a kivétel. Vegyetek elő még egy ilyen kaliberü strapatelót. Tény, hogy megvan az ára. És, hogy ennyi pénzért tucatnyi android meg miegymás, hiper-szuper érintőkijelzős teló közül válogathattok kemény procival vagy/és kamerával. De ennek is mint mindent telónak van célcsoportja. Illetve megcélzott vásárló "közönsége". Millió számra vannak a piacon különbnél külömb telók, vedd azt ami neked tetszik. Megteheted. Amúgy félreértés ne essék, nem vagyok Samsung fan. Nokiát részesítem előnyben, illetve a symbiant. De ez a teló nekem bejön. Végre egy ütős strapateló. És kompromisszumot kötök. Egy ilyen telóért megéri.

Nem írom alá!!! :D

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem tunik rossz keszuleknek. A strapa telefonok kozott keemelkedo tudassal rendelkezik.

"There is nothing permanent except change"

(#11) fateless válasza Kovax12 (#9) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom, hogy kivételnek számítok-e...

Van egy B2100-m, mert nagyon jó strapatelefont készít a Samsung. A túrázáshoz viszont sokszor jó egy GPS is. Ebben a telefonba nvégre benne van, ami nagyszerű. Nem tudom egyenlőre, hogy rárakható lesz-e túristatérkép, de remélem. Nekem úgy tűnik, többünknek is már csak ez az egy hiányzik hozzá, hogy igazi "best buy" legyen.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) plus44


plus44
veterán

nem rossz, de olyan kis...masszív a külseje. Testes.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Masszívnak néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) Kobaljov válasza Kovax12 (#9) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Tudod kicsit már unjuk, hogy évek óta értelmetlen kompromisszumokat kell kötnünk, mert a Samsung egyáltalán nem foglalkozik a strapatelefonjainak technikai fejlesztésével, szépen elvan a közel monopol helyzetével ezen a piacon mert a többiek vagy strapában (SE C702, Nokia) vagy árban (Sonim) nincsenek/nem voltak vele párban vagy egyszerűen nem forgalmazzák őket Európában (Motorola Tundra, Casio stb.). Az idei első "újdonságuk" gyakorlatilag a tavalyi model volt, csak megduplázták az aksi méretét és most ez is kb. annyiból áll, hogy két év után beleraktak egy online térképes GPS-t, meg 1-2 apróságot a B2700-asba (a neve nem véletlenül X271/B2710). És félreértés ne essék, nem világrengető, sosemlátott technikai újdonságokat várnánk el, hanem olyan sokszor apró dolgokat amik már évek óta piacon vannak (más Samsung telefonokban is) és éppen ennek a célcsoportnak is nagyon hasznosak tudnának lenni, pl.:
- erős napfényben is olvasható kijelző (túratelefonnál talán nem egy ritka felhasználási környezet és a B2100 például ilyen szempontból elég gyenge, más technológia esetleg még a fogyasztáson is tovább javíthatna)
- szabványos micro-USB csatlakozó (talán ebbe már belekerült bár nem reklámozták. Mivel az EU-s előírás kapcsán már szinte minden új telefonon ez van, sokkal könnyebb és egyszerűbb töltőt kölcsönkérni hozzá idegen helyen mint a Samsung semmi mással nem kompatibilis saját csatlakozósához + az épp hosszabb túrázáshoz kitalált napelemes, kurblis, stb. töltők is sokkal nagyobb valószínűséggel lennének kompatibilisek vele)
- beépített antenna az FM rádióhoz (a headset nélküli rádióhallgatáshoz, a kínai telefonok már jó ideje tudják, vízállóság szempontjából sem utolsó ha rajta lehet a csatlakozóján a kupak )
- offline térkép lehetősége gyárilag a GPS-hez (talán épp túrázás közben fordulhat elő leginkább, hogy nincs vagy nagyon gyenge a térerő)

Nem hiszem, hogy az ilyen dolgok hiányolása túlzott kérés, alaptalan elégedetlenség lenne ma 2010 vége felé közeledve, a Samsung strapatelóinak már legalább a 4. generációjánál.. :(

(#15) fateless válasza Kobaljov (#14) üzenetére


fateless
veterán

De ha csinálnak egy ilyet, akkor miért vennénk meg az újabb készüléküket? :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) bepe79


bepe79
addikt

Hát, lehet, hogy mégsem veszem meg akkor az érintős Motorola Defy-t, és ez lesz belőle! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17) bepe79


bepe79
addikt

Hogy én mióta várok egy ilyen normálisabb tudású, de mindenálló (IP67) telóra, amiben normális 240x320-as kijelző van! :R Eldöntöttem, ez lesz a B2700-am utódja, az SE Elm-emet fogom feláldozni érte. :P

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18) Kobaljov válasza fateless (#15) üzenetére


Kobaljov
senior tag

A jelenlegi fejlődés alapján úgy látod, hogy kb. két év múlva nem tudnának semmilyen új, hasznos technikai fejlesztést belerakni egy ilyen telefonba?

(#19) bepe79


bepe79
addikt

Számomra már így is benne van minden, úgyhogy számomra tökéletes lesz ez a Samsung Xcover 271 a most használatos B2700-am leváltására. A szabvány 240x320-as kijelző tökéletes, a WiFi meg a hálózat-független GPS csak tovább strófolná felfelé az árat, jól van ez így, ahogyan van, az a lényeg, hogy strapabíró, és IP67-es minősítést kapott, karcálló, porálló, ütésálló, és vízálló, és mindehhez egy korrekt tudás társul. Amit megoldhatna viszont a Samu, hogy lehessen legalább java alkalmazásokat telepíteni a telefonjaira, mert olyan elcseszett szoftver fut rajtuk, hogy gyakorlatilag semmit nem lehet rátenni, gondolom erre sem lehet majd. Annyira nem nagy probléma, én így is vevő leszek rá..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#20) bepe79


bepe79
addikt

Itt: [link] azt írják, hogy még nem lehet tudni, hogy milyen akksi kerül bele az új strapabíró jövevénybe. Remélem, hogy az is viszonylag izmos lesz, mert a 240x320 + 3G már elég szépen szipkázza lefelé a telepet.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#21) fateless válasza Kobaljov (#18) üzenetére


fateless
veterán

De az ő céljuk nem az, hogy két év múlva cseréld le, hanem hogy modellváltáskor, max 1 év mőlva tedd azt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Kobaljov válasza bepe79 (#19) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Ha még a Java sem megy rajta akkor nem tudom mennyi esélye maradt a kézzel felrakott offline térképek működésének, még kevésbé használható a GPS.. :(

(#23) Kobaljov válasza fateless (#21) üzenetére


Kobaljov
senior tag

A strapatelefonoknál szerintem nem egy évben gondolkodnak

(#24) bepe79


bepe79
addikt

Ebben a videóban: [link] már 1300 mAh-s akksiról beszélnek. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#25) bepe79


bepe79
addikt

Csak jönne már!!! :B Azonnali vevő vagyok rá, ez lesz az SE Elm-emből (a B2700 valószínűleg megmarad nekem, mert ez nőtt a legjobban a szívemhez, úgyhogy számomra telitalálat lesz ez az Xcover 271). :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#26) bepe79


bepe79
addikt

Huhhhúúúúú!!! Hamarosan jön a kánaán:

Kapható a Samsung Xcover B2710

[link]

"A korábbi bejelentésnek megfelelően október közepétől elérhetővé vált a Samsung legújabb strapabíró mobilja, az Xcover B2710. A porral, vízzel és ütésekkel szemben is ellenálló készülék 2 hüvelykes, 240x320 képpontos kijelzőt, 2 megapixeles fixfókuszos kamerát, GPS modult, Google Maps támogatást, 384 kbps sebességű UMTS (3G) hálózati támogatást, microSDHC kártyahelyet, valamint integrált közösségi funkciókat kapott. A 120,7x53x17,9 milliméteres és 115 grammos Samsung Xcover 2710 jelenleg csak Oroszországban kapható 5.990 rubeles, azaz 39.000 forintos áron, de hamarosan az Egyesült Királyságban is elérhető lesz. Valószínűleg csak elírás lehet, de az Orange UK szerint a jövevény WLAN modullal is bír."

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#27) bepe79


bepe79
addikt

Már előrendelhető idehaza is: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#28) nord_


nord_
veterán

A T-nél már kapható.

(#29) bepe79


bepe79
addikt

Viszont GSM boltoknál meg MÁR nem.. :Y :F
Felhívtam ma több GSM boltot is, köztük az XXL-t és a gsmline-t is, mindkettőjüknél elfogyott, nemhogy nincs magyar szoftveres, most már angol sem...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#30) tiberian válasza tjb007 (#1) üzenetére


tiberian
csendes tag

Üdv!!!
Én megvettem, és mondhatom megérte nagyon:)
Kellemeset csalodtam benne. Menü, kezelhetöség, külsö, aksi, stb stb úgy jó ahogy van!!!
Én nem 1 és nem 2 mobilomat már sajna ejtettem a /héra/ disperziós festékbe, mert festö vagyok :( Egyböl leteszteltem 1 kanna 16/l-es hérába 35 percet pihent az alján, és kb 5 percenként meglett csörgetve:))) Semmi baja nem lett:)
Ami az aksit illeti az ehez a készülékhez böven jó 7-10 nap 1 töltés, persze ez függő hogy mennyit, nyomkodod meg beszélsz vele:)
Nekem speciál az Intelligens kezdőképernyő nagyon bejött:)
És megfizethetö áron van. Én amikor kihozták fizettem 1800hft és 12 hónapig még 1800hft
fórint lessz, szerintem nem gáz:)
Ajánlóm>sportoloknak, pórós és vagy vizes melohelyre egyaránt:)

(#31) bepe79


bepe79
addikt

Még mindig nem kapható magyar nyelvvel, függetlenül egyetlen egy GSM boltnál sem idehaza... szinte naponta hívogatom őket és bombázom mindegyiket e-mail-el, de nem és nem... csak angol van, meg a szoláltatónál vehető talán magyar nyelvvel, de nem kell sem a logós készülék, sem a hálózati korlátozottság, sem a rózsaszín ikon a menüben, sem pedig a jó kis T-s szoft, amit rá szoktak nyomni a készülékeikre.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#32) nemtommi


nemtommi
senior tag

Valakinek sikerült már 320x240-es videót csinálnia vele? Az enyém csak 160x128-ast tud.
Amúgy GPS elég faszán működik benne TrekBuddy-val, bár egyszerre túl sok térképet nem célszerű felmásolni a memóriakártyára, mert belassítja. Én Mobile Atlas Creator-al töltöm le hozzá a túratérképeket.

(#33) R1200GS válasza nemtommi (#32) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Ezt meg lehet csinálni ezen a telefonon? Anglia egy részét szeretném rá tölteni, ami gondolom több mint egy giga. Hogyan kezelné ezt, használható lenne vagy borzalmasan belassulna? Azt lehet hogy több kisebb részletben töltöm fel, és mindig csak azt nyitom meg amire szükség van?
8 esetleg 16 gigás memória kártyát szeretnék bele tenni, tele zenével. Azt tudná kezelni, vagy lehetetlen lenne az album, szám keresés?

(#34) nemtommi válasza R1200GS (#33) üzenetére


nemtommi
senior tag

Nekem nem jött össze az offline google maps vele, de valszeg csak én vagyok hozzá béna (Mobile GMaps nem olvassa be nekem a térképeket).
A TrekBuddy viszont bejött, 12-14-16x-os nagyítású térképekkel használom, amik nekem tájegységenként vannak meg (Budai-hegység, Pilis, stb.), ezekből mindig azt nyitom meg, amire éppen szükségem van.
Valszeg, ha nem 256x256-os png-ket szedtem volna le, hanem nagyobb felbontást használnék, akkor nem lassítaná ennyire.
Ehhez itt van leírás:[link]

(#35) bepe79


bepe79
addikt

Kapható a Telenornál is: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#36) Freko


Freko
csendes tag

S vajon a vodánál lesz-e, és ha igen,mikor? Nem lenne baj,ha jönne náluk is hamarosan...

(#37) bepe79


bepe79
addikt

Na, úgy néz ki, hogy én sem várok tovább a magyar szoftveres verzióra, hanem megveszem ma délután az GSM boltból függetlenül, újonnan, szolgáltató logó nélkül, szolgáltató menü nélkül, és feketében. :) És ez fogja felváltani a B2700-amat elsődleges telóként. Most mindjárt visszacsörögnek az xxlből, hogy van-e most még nekik, és ha igen, akkor ma megveszem. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#38) Freko válasza bepe79 (#37) üzenetére


Freko
csendes tag

Klafa. Majd írj róla egy pár sort,milyen.

(#39) bepe79 válasza Freko (#38) üzenetére


bepe79
addikt

OK, így lesz! ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#40) bepe79


bepe79
addikt

Megvettem ma én is ezt a B2710 csodát!!! :R

Nekem előtte B2700 volt, annál (is) nagyobb, és hihetetlen masszív, egyberakott készülék! Végre nem tili-tolis a hátlap rögzítés, mint a B2700-nál volt, hanem csavaros, mint amilyen a B2100-é is. Nem túl nehéz, annak ellenére, hogy robusztus, de nem is pehelysúlyú, tehát lehet érezni a kézben rendesen. A gombok nyomáspontja tökéletes, elég nagyok, jól kezelhető a billentyűzet. Az 5 állású Navi is tökéletesnek tűnik. A menü szép, letisztult, a kijelző végre 240x320 szabvány! :R A kép szép, tűéles, memóriakártyát egyből felismerte, kezeli kapásból a 2700 által rárakott dolgokat, nincs gond. A menü gyors, a képek közti lépegetés kicsit lassú volt számomra a mem. kártyán, de ezt a B2700 sem kapkodta el. A telepítgetést még nem próbáltam, hétvégén tesztelgetem. :)

Üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#41) Valaki22


Valaki22
csendes tag

Sziasztok ! Van ebben a telefonban wlan , mert a telenornál nem irják . A gps-t sem .

(#42) ladik válasza bepe79 (#40) üzenetére


ladik
csendes tag

Hali!

Én is venni akarok egy ilyet rövidesen. (Sajna az E65 nem bírja a természetközeli létet...) Igazából eddig is arra vártam, hogy kijöjjön egy viszonylag normális kamerával szerelt strapatelefon. A kamera az egyetlen funkció az strapabírás mellett, amit tudok értékelni és sokszor jól jött már a melóhoz is.
Csinálnál 1-2 tesztképet a kamerájával és feltennéd vhova? Sehol se találok a neten erre vonatkozóan infót.

Köszi.

(#43) bepe79 válasza Valaki22 (#41) üzenetére


bepe79
addikt

Nincsen sajna benne WLAN / WiFi. :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#44) bepe79 válasza ladik (#42) üzenetére


bepe79
addikt

Szia! Tegnap este céges team-buildingen csináltam egy-két képet vele egy teremben, rossz fényviszonyok mellett, azt hiszem, nem akarnád őket látni, mert egyszerűen gyalázatos minőségűek lettek.. :B Meg azokat nem is tehetném fel, mert személyiségi jogok, stb., viszont szerintem normál, nappali fényvoiszonyok mellett sem csinál sokkal jobb képet, ugyanaz a 2MP-es optika van benne, mint a B2700-ban.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#45) #51736960 válasza nemtommi (#34) üzenetére


#51736960
törölt tag

a java-s trekbuddy-t raktad fel? (azért kérdem, mert én úgy tudtam, javas cuccok nem mennek rajta)

tesztfotókat töltsön fel valaki plíz, kíváncsi vagyok milyen a kamera :)

[ Szerkesztve ]

(#46) bepe79 válasza #51736960 (#45) üzenetére


bepe79
addikt

Eljött az idő, és ennél a készüléknél már LEHET java-s programokat telepíteni, én sem akartam hinni a szememnek, ugyanis a B2700-amnál ez még nem ment!!! Felraktam rá egyből 2 java-s szótárat, települtek gond nélkül, és futnak is szépen. Az egyik worms 240x320-at szintén sikerült telepíteni, az is elindul, de valami miatt csak fehér kép, tehát azzal még vannak gondok, de VAN rajta java, és lehet rá telepítgetni! Óriási pirospont a készüléknek, és a Samunak, bár így 2011 kapujában ideje volt talán...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#47) ladik válasza bepe79 (#44) üzenetére


ladik
csendes tag

A képekkel kapcsolatban nyilván nem számítottam túl sok jóra. Nem is az lenne a fontos, hogy olyan képeket csináljon mint egy DSLR gép. Elég lenne, ha normális fényviszonyok közt kivehető lenne, hogy mi volt a téma...

(#48) nemtommi válasza #51736960 (#45) üzenetére


nemtommi
senior tag

Igen, a Java-st.

Más:
Tud valaki hozzá működő internet beállításokat Opera Minihez Vodafone hálózatban?
A saját böngészője működik, de Opera kilép azzal, hogy ellenőrizzem a beállításokat.
Illetve hogyan lehet megszüntetni, hogy a programok állandóan rákérdezzenek az felhasználói adatok olvashatóságára?

(#49) bepe79 válasza ladik (#47) üzenetére


bepe79
addikt

Készítettem képeket vele, nem lettek valami fényesek:

[link]

[link]

Üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#50) ladik válasza bepe79 (#49) üzenetére


ladik
csendes tag

Köszi szépen. Ha ennyit tud, az vszínűleg elég lesz nekem, de majd még várok hátha vki felrak képet normális nappali viszonyok közt. Mindenesetre köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.