Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Varszegig #19788 üzenetére

    Karmaval értek egyet, nem igazán érezhető a készülékek árában az ovi maps ingyenessége. ;]
    Mert ugye minden nokia smart phone-ra elérhető és nem kérnek érte pénzt...

    Csak saját vélemény:
    Az pedig nem kérdés, hogy semmi sincs ingyen, csak nem mindegy, hogy kinek kell fizetnie és mennyit. A nokia ügyesen csinálta és nem pofátlanul nyomja le a felhasználók torkán. Szimplán azt mondja, hogy itt van, lehet használni - ha kell. Ettől nem lett kimutathatóan drágább egyik nokia telefon sem. Az pedig szerintem irreleváns, hogy csak a smart phone-k árába esetleg minden nokia telefon árába vagy esetleg egyik árába sincs beleépítve az ovi maps költségfedezete, mert nem szignifikáns. Lehet, hogy egyéb bevételekből fedezik a navijuk költségeit (esetleg a profitjuk forgatják vissza), de ez már simán lehet üzleti titok kategória, ergo soha sem fogjuk megtudni.

    Szóval lehet rajta lovagolni, hogy de már pedig be van építve és szemetek, csak ebből a user semmit sem vesz észre...max annyit, hogy van egy navi, amit használat a nokia-ján minden extra költség nélkül.

    Nagyon off, de az okfejtés kicsit hasonlít ahhoz, mintha a trét kezdenénk el szapulni, hogy háhá ingyen hirdeti a navigon-t iphone-ra, de tuti be van építve a tarifacsomagba az ára...(pedig ugye a tarifa csomag ára nem változott... :U ) Nokia-éknál legalább a profit egy részét biztosan visszaforgatják fejlesztésre és sok felhasználónak jobb lehet...

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Varszegig #19788 üzenetére

    Opera rulezZz...szépet duplázott... :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Aktív témák

Hirdetés