Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Egy isminek van egy GT-I9070 telefonja. Újra szeretném húzni rajt az oprendszert mert kicsit megzakkant szerintem. Gyári visszaállítás megvolt stb. Samsung kiessel akartam újratelepíteni, de nem jutok egyről a kettőre. A vészhelyzeti szoftver helyreállítást akartuk használni hogy újrahuzzuk, de valamilyen helyreállítási kódot kéreget. Ezt honnét találjuk ki?
Vagy van esetleg más módja hogy újratelepítsük a szoftvert? Nem akar rá főzött cuccokat. Gyári jó lenne neki, amiből már a legfrissebb van fent, csak valahogy nem okés.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#44802) Balathruin válasza vilmaboy (#44801) üzenetére


Balathruin
veterán

Gyári nem lesz jobb újrahúzással sem, egy két hét és ugyan olyan f#s lesz.

(#44803) Gery15


Gery15
addikt

Magyar 2.3.6-os rendszer honnan tudok tölteni? Mert a visszaállás JB-ről GB-re leírást végigjátszva csak angol van.

HyperX

(#44804) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Remélem nem lehetetlen kérés, de valaki tudna nekem valamilyen formában küldeni/feltölteni egy 4.3-as vagy a feletti stabil ROM-ot? És ha lehet egy Gapps-ot is kérnék meg CWM-et.

Az összes oldal/link a dev-host-ot használja ami meg nekem nem akar működni.

Adok egy e-mail címet: pgery1987@gmail.com.

Nagyon megköszönném! Egyszerűen semmi sem működik ami link.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#44805) Gery1987 válasza Gery1987 (#44804) üzenetére


Gery1987
őstag

Már nem volt időm szerkeszteni.

TÁRGYTALAN! Alapvetően már nincs üzemben amihez kellett volna ahhoz meg nem elég a telefon egyik funkciója, illetve annak verzió száma.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#44806) terra052 válasza Gery15 (#44803) üzenetére


terra052
őstag

Neki meg van.

werkmania.hu

(#44807) Gery15 válasza terra052 (#44806) üzenetére


Gery15
addikt

:R Köszönöm, küldtem is pü-t neki. :R

HyperX

(#44808) Karcub


Karcub
senior tag

Ez mitől van? Cm11-et akarok felrakni,vagyis akarnék..

(#44809) ktomcat válasza Karcub (#44808) üzenetére


ktomcat
senior tag

lehet megsérült a .zip file töltsd le újra vagy tegyél fel mk kernelt először azzal jön recovery is ha azzal van a gond

(#44810) terra052 válasza Karcub (#44808) üzenetére


terra052
őstag

Vszeg sérült a fájl, vagy nem olvasható. Töltsd le újra, ha nem eszi, cseréld ki az SD-t.

werkmania.hu

(#44811) Karcub válasza ktomcat (#44809) üzenetére


Karcub
senior tag

mk-kernel-r5.4.0 jó hozzá?

(#44812) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Üdv. Elköszönök én is meguntam a telefont új akkumulátorral is merül látványosan, ha használom. A gyári amíg nem halt be sokkal jobb volt, pedig kicsit nagyobb kapacitású "elvileg" minőségit kapott újat, de ezek szerint nem jó. Nem görcsölök vele tovább :R :R :R

Köszönöm az össze segítséget amit kaptam!

Sok sikert a fejlesztésekhez a továbbiakban is! :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#44813) Predator92 válasza Karcub (#44808) üzenetére


Predator92
csendes tag

Ilyet csinál akár egy rossz SD kártya is, egyik barátomnak pont ilyen hibaüzeneteket dobott, míg ki nem derült, hogy hibás a kártya. Próbáld meg letölteni újra a zip-et (vagy mást telepíteni), ha nem megy úgy, akkor másik kártyával próbáld meg, ha van.

(#44814) Karcub válasza Predator92 (#44813) üzenetére


Karcub
senior tag

Az sd az jò. Most meg ezt írja ki..

(#44815) Maxon válasza Karcub (#44814) üzenetére


Maxon
tag

sziasztok valaki segítsen már igazi moderálva ez a telefon 1000 romot töltöttem már le de egyik sem jó mindig hibát ir ki S advance i9070 bár mit csinálok semmi elindul odinal a flash aztán ki írja hogy write hiba :W :W

Kulturáltabban ha kérhetem!

[ Módosította: CoolMan ]

(#44816) terra052 válasza Maxon (#44815) üzenetére


terra052
őstag

Biztosan a készülékben van a hiba? ;]
Nand write error a hiba, vagy pontosan mi?

werkmania.hu

(#44817) Maxon válasza terra052 (#44816) üzenetére


Maxon
tag

hát igen a hülyeség nagy úr :D elfelejtettem hogy usb modemem van :D :W én barom és mindig azt látta és azt akarta újra rakni a progi, még egyszer ki húztam a modemet és mondom adok még egy próbát a telcsinek és lás csodát simán végig futott, hát ez user error volt de keményen :DDD :R de azért köszönöm a segítséget :K :R

(#44818) terra052 válasza Maxon (#44817) üzenetére


terra052
őstag

Kérlek :D Gyanús volt.

werkmania.hu

(#44819) martin555 válasza terra052 (#44818) üzenetére


martin555
aktív tag

szevasztok,

idejét sem tudom hány éve használom az i9070 (nem P) telómat, Acef úr romjával. most az akku ügyben lenne kérdésem. a gyári akkuja megpüffedt, és persze töltést sem bírja, van egy pár éves POLARCELL akkum is hozzá, az évek alatt eddig ezzel még elment, de most ez is megpüffedt már:

http://www.ebay.com/itm/PolarCell-Battery-Samsung-GT-i9070-Galaxy-S-Advance-EB535151VU-/391248364041?hash=item5b18384209

na, a kérdés az hogy mi a jó akku ami üzembiztos? nem akarok valami vackot venni, nyilván ebayen a "GOLDEN" stb akkuknak nem dőlnék be. melyik akkut, honnan érdemes venni ami működik, nem egy fél év múlva fog tönkremenni, stb? köszi.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#44820) #65388800 válasza martin555 (#44819) üzenetére


#65388800
törölt tag

szerintem akkuból csakis a gyári

(#44821) remekmaki válasza kali (#24961) üzenetére


remekmaki
csendes újonc

Minden szép volna, hogyha kiadná a nagy kereső a rom helyét!
Legújabban akármit beütök gyugliba, nincs találat... samsung i9070 rom JB találat semmi...

Ez kéne nagyon ! : 4.1.2

i9070xxlqe

jzo54k.i9070xxlqe

kérek vki, adjon linket ! Az Fmod jeles oldalon a letöltési linkek nem adnak ki semmit. Vki vmit mondjon kérem szépen!

Inkább ma, mint soha.

(#44822) Acef válasza remekmaki (#44821) üzenetére


Acef
addikt

Hi!

Az Fmod jeles oldalon ...
A logout blogomban nem megy a link? Mire gondolsz? Erre?[link]

[ Szerkesztve ]

(#44823) Balathruin válasza remekmaki (#44821) üzenetére


Balathruin
veterán

(#44824) GAbre


GAbre
veterán

Sziasztok lenne 1 ilyen telefonom.
Sajna az lcd valami oknál fogva meghalt,de működik.
Ismerős akinek adtam kényes képei vannak rajta,tudom,vhogy törölni,resetelni a telót,kép nélkül?
Akár gépen vmi programmal?
10-15ezret meg sajna nem ér,hogy rendeljek új lcd-t.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#44825) ROBERTOH válasza GAbre (#44824) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Esetleg orosz módszerrel? (kalapács :) )

ez a kedvenc aláírásom

(#44826) #65388800 válasza GAbre (#44824) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szóval meghalt az LCD, de működik. Értem. ;] :P

(#44827) Karcub válasza GAbre (#44824) üzenetére


Karcub
senior tag

Kapcsold be a telefont,dugd ra gépre,szedd le a kiest és ott csinálj valamit,gyári visszaállítást vagy ilyesmit.

(#44828) #65388800 válasza Karcub (#44827) üzenetére


#65388800
törölt tag

vagy odinnal a legegyszerűbb szerintem.

(#44829) terra052


terra052
őstag

Vagy feltelepíted a Samsung drivereket a PC-re, rádugod a telefont, és mindkét SD-t látni fogod, külsőt is, belsőt is, majd törlöd a kényes tartalmat.
Vagy eladod a Blikknek... :DD :DD :DD

werkmania.hu

(#44830) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok!

Egy nagyon kedves ismerősömnek, egy komoly probléma derült fel a telefonján. Nagyon rövid időközönként újraindul a szerkezet, pár napja áll fent a probléma.

A samsung üzletben akkumlátor hibára gyanakodtak, de csere után sem javult a helyzet.

Valakinek ötlete?

Köszi :R

(#44831) flash-


flash-
veterán

Eredeti új vagy nagyon keveset használt akksit keresek ehhez a telefonhoz.

tudtok vmi budapesti üzletet ahol személyes átvétellel jó áron lehet hozzájutni?

ebay-on valaki linkelt egyszer jó áron eredetit
(L:http://www.ebay.com/usr/t-lovendo.center?_trksid=p2060353.m2749.l2754)[link](/L)

sajnos nagyon gyorsan merül, tuti nem eredeti..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#44832) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Sziasztok!

Lehetséges ennél a telefonnál az USB OTG funkció beüzemelése akármilyen kernellel? (külső táp + Y-kábel nem probléma) Nem találtam egyelőre megoldást ilyesmire. Pontosan ugyanarra a célra kellene, ami miatt az S4 minit is szeretném így használni. :) (annál legalább van lehetőség rá ezek szerint)
Köszi!

Sk8erPeter

(#44833) #65388800 válasza Sk8erPeter (#44832) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Én már próbáltam de nem ment. Kérdeztem itt már fórumon korábban de azt írták nem lehet.

(#44834) Balathruin válasza Sk8erPeter (#44832) üzenetére


Balathruin
veterán

Csak minimális áramot lehet kiküldeni, de az OTG egyáltalán nem fog menni.

(#44835) Sk8erPeter válasza #65388800 (#44833) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Affene. Milyen akadálya van vajon?
Amúgy köszi a gyors választ. :)

Szerk.:
(#44834) Balathruin:
Köszi neked is! Mi igazából a gát a dologban, ami miatt nem megy? Milyen szoftveres/hardveres korlátok vannak, ami akadályozza?
Persze úgy értem, ha a csatlakoztatott eszközt külön táppal (Y-kábel segítségével) ellátjuk, vajon miért nem oldható meg a dolog (kernelszintű módosítással, bármilyen babrálással). A technikai hátterét nem értem egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#44836) #65388800 válasza Sk8erPeter (#44835) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én azt olvastam xda-n hogy nincs olyan kernel hozzá ami tudná kezelni

(#44837) Balathruin válasza Sk8erPeter (#44835) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha minden igaz a HW tudná, de mint írták előttem a kernelbe/szoftverbe nem tudták megoldani, hogy működjön.

(#44838) Sk8erPeter válasza Balathruin (#44837) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Balathruin+kalm007:
Köszi a gyors válaszokat!

Hmm, ez érdekes, kíváncsi lennék az okaira, mert igazából őszintén szólva nem annyira vágom, mi jelent akkora különbséget ezek között az Androidos telók között, ami miatt mondjuk egy picivel később készült telón meg tudják oldani az ilyen jellegű kernelmódosításokat, egy korábbin meg nem. :D Szóval a technikai/technológiai magyarázatokra lennék kíváncsi, csak nem nagyon találtam egyelőre ezzel kapcsolatban érdemi információt. Ti nem tudjátok legalább picit felületesen/tippelve?

Sk8erPeter

(#44839) #65388800 válasza Sk8erPeter (#44838) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én arra tippelek hogy a samsung nem akarta. Gondolom ebbe az árkategóriába ez már nem fért bele. Pl nem értem sok telefonban 2015-ben miért nincs led értesítő, közelség érzékelő, fényérzékelő stb ilyen filléres dolog még sincs egyes telefonokban.

Főleg úgy hogy a samsung annyira elb@szta a frissítéssel ennek a telefonnak a kernel szoftverét, hogy egy youtube videót nem tudott lejátszani 240p-ben. Örüljünk, hogy ennyit ki tudtak hozni belőle, hogy legalább ne szarja össze magát videofelvétel közben.

(#44840) Piloss válasza Sk8erPeter (#44835) üzenetére


Piloss
senior tag

Ha minden igaz hardweres okai vannak.

Ha mélyebben érdekel akkor itt az otg kulcsszóra rákeresve nézelődhetsz, különösképpen ajánlom cocafe postjait, ő (volt) a kernel fejlesztője.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#44841) Sk8erPeter válasza Piloss (#44840) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

kalm007+Piloss:
Köszi, az említett topicban nézelődtem, itt van egy értelmesnek tűnő és információ épp cocafe-tól:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=48490190&postcount=2714
"Sony devices have access to MUSB registers. But when we try to dump it, phone reboots.
Their device has usb switcher which supports OTG function, our usb switcher(FSA880) doesn't support OTG.
In fact, I haven't digged the code deeply :("

Innen:
"We enabled internal VBUS successfully,see the picture,LED works with the current comes from phone.
But it doesnt recognize my usb devices,so we need to do some hacks in OTG SW stuffs."

Még itt ez van a "( USB Power Sharing )" résznél:
"This can enable the internal vbus power supply for usb devices.
But the phone still cannot recognize our usb devices now.
We can use it for fun, like charging for other devices, USB fan...
Quote:
cd /sys/kernel/abb-regu
echo 1 > VOTG

* Say 0 to VOTG to disable
* Plug OTG cable first, then enable it"

(Meg még itt ír erről picit.) Ezek szerint valamilyen szintű tápellátás biztosítására képes, csak felismerni nem tudja valamiért az eszközöket...

Itt:
"Not yet..
Extra vbus failed"

Érdekesség, itt az egyik emberke linkelt egy videót, amiben valaki USB-s egeret+billentyűzetet csatlakoztatott az egérhez, és a videóban működik (rakás szar a videó minősége amúgy, nem tudom, hogy tehet fel ilyet valaki kézletörés nélkül ;]) állítólag a videókészítő nem akarta elérhetővé tenni azt a kernelt - vagy valami nagy kamu az egész (kérdés, hogy ügyeskedte össze, mert ahhoz meg melós), nem tudom. :DDD

Na, asszem összeszedtem a lényeges infókat innen, nem tudunk jobbat, mint anyázni. :D Amúgy elég gáz, hogy még az S4 Mininél is csak külön kernellel (»»» garivesztés...) és Y-kábellel érhető el az OTG... :U Szóval Samsung, vazze...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#44842) #65388800 válasza Sk8erPeter (#44841) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én ezért váltottam lumia-ra :D

(#44843) Piloss válasza Sk8erPeter (#44841) üzenetére


Piloss
senior tag

Jah persze normális kamerára nem futja, de az OTG-t összehozza, mikor cocafe-nak sem sikerült, seems legit ;] . Kamu az egész talán még a felvétel minősége sem véletlenül olyan amilyen.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#44844) Sk8erPeter válasza Piloss (#44843) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja, én is pont erre gondoltam, csak nem akartam, hogy rámsüssétek az "összeesküvéselmélet-hívő" bélyeget. :DDD

(#44842) kalm007:
No és milyen? :) Amúgy majd 1-2 hónapon belül akarok új telót, egyelőre lövésem sincs, milyenre kéne majd váltani.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#44845) #65388800 válasza Piloss (#44843) üzenetére


#65388800
törölt tag

Ez olyan amikor a gyerek a youtube videón életre keltette a lumia 735-ben lévő LED értesítőt 8.1 alatt.

Csak 2 dolog nem volt rendben.

1. A 8.1 nem tudja kezelni a led értesítőt azt csak a windows 10 tudja
2. A led nem is ott van mint kiderült :DDD

(#44844) Sk8erPeter: Azt kell hogy mondjam ez a legjobb telefonom ami volt. Soha még nem fagyott le. Nagyon jó a Zeiss lencse benne. Képernyő tökéletes ClearBlack Amoled HD. Gyors, nem akad. Folyamatosan jön rá frissítés. Kb 2-3 havonta. Gépelés közben nincs olyan hogy megakad vagy gondolkodik mint az android. Hátránya. kicsit később jönnek az alkalmazások és kevesebb is van, de mostanra már elérte azt a szintet, hogy minden fontos alkalmazás megtalálható rajta.

[ Szerkesztve ]

(#44846) remekmaki válasza Balathruin (#44823) üzenetére


remekmaki
csendes újonc

A lényeg, kb nyolc különböző oldalon kerestem, mindenhol átirányítást kapok, csak nem adott oldalra.

De ide legalább össze szokott a közösség, köszönöm !

Inkább ma, mint soha.

(#44847) Acef válasza remekmaki (#44846) üzenetére


Acef
addikt

:)
Leírnád kérlek, hogy mit szeretnél?
(pontosan, részletesen, értelmezhetően, ...)

(#44848) Balathruin válasza Acef (#44847) üzenetére


Balathruin
veterán

Már megkapta. :P Azért köszönte meg.

(#44849) Acef válasza Balathruin (#44848) üzenetére


Acef
addikt

Igen, azt láttam, csak az előbbiből nekem nem volt teljesen egyértelmű, hogy ez egy: köszi, minden rendben. :B

(#44850) Piloss válasza Sk8erPeter (#44844) üzenetére


Piloss
senior tag

Én a helyében ha nagyon gerinctelen lennék, biztos nem tartanám meg magamnak hanem pénzt csinálnék belőle valahogyan

(#44845) kalm007 Ciki :DDD :DDD

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.