Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Markizmark

    addikt

    válasz oalex #2982 üzenetére

    Érdekes amit írsz, mert a bontatlan dobozból hasonló kis warranty card pöcköt emeltem ki, mint legtöbben. Hologramm sehol.
    Az enyém francia és 5 hetes.

    Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

  • Howkeddlee

    senior tag

    válasz oalex #2982 üzenetére

    Waterwave: Teljesen egyetértek veled!! :R

    oalex: Szerintem bölcsebb maradtál volna,ha meg sem szólalsz!! :W

    Csak a "kelted a pánikot" a telefontulajokban,hogy aki 2év magyar garral vette a készülékét és nem 180e Ft körüli árért,illetve nem hologrammos a garipapírja,akkor az át lett verve! Hogy ez mekkora hülyeség!!
    Kijelenteném,hogy NEM vitázni szeretnék,és már tényleg jó lenne befejezni a garanciás dolgokat itt a topikban!Személy szerint erről többet nem szeretnék már írni,most és utoljára szólok ehhez a témához hozzá!

    Mint már írtam itt arról nemrég (#2273),hogy anno volt egy Galaxy S3-as telefonom amit eladtam,és rá 1 hétre a készülék sajnos magától megadta magát! Ott elmondanám hogy még számlám sem volt a telefonhoz mert a készülék közvetlen a nagykerből lett vásárolva,csak a garipapír volt lebélyegezve hozzá,rajta az imei-s matricával...
    Jah,és hogy melyik nagykerből való volt? Abból amit te csak úgy neveztél,hogy "Gipsz GSM ala nagyker"!
    Felhívnám figyelmed arra,hogy az a nagyker szimplán "csak" Mo. egyik legnagyobb mobilnagykerje,a Strong & Unique Kft.Tőlük nagyon sokan vásárolnak (mobilboltok is igen és neveket nem véletlenül nem mondok) de többek közt anno még a nagyobb üzletek is,amiről te nem is tudsz/tudhatsz!
    Nem felejtem el,anno évekkel ezelőtt vettem egy samsung telefont még vidéken az egyik euronicsben,és ott láttam először a Strong & Unique Kft.-s bélyegzőt a garipapíron! Ez nem feltétlen azt jelenti hogy még most is onnan vásárolnak,de azt sem jelenti hogy nem onnan... (Ebbe viszont nem fogok részletesebben belemenni!)

    Visszatérve az S3-ra,a srác bevitte az oktogonhoz a szervízbe az S3-t,még csak számlát sem kértek tőle hozzá csak a garipapírt amin sem sorszám nem volt,sem hologrammos matrica csak az imei-s matrica a dátum,és a bélyegző,és megcsinálták (valamit cseréltek is benne) neki,és azóta is hibátlanul megy neki a telefon! Igaz kb 10napig nem volt telefonja akkor!
    Szóval,ha ennyire nem lenne jó a hologrammos matrica és sorszám nélküli garipapír,akkor a srácot szerintem elzavarták volna!!

    Csak ennyit szerettem volna,és részemről ennyi volt,ha valakit max. jobban érdekel a dolog,akkor írjon privátot,de ide többet ne szemeteljünk a garanciás témával kapcsolatban!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés