Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz myke01 #7434 üzenetére

    :)
    Igen-igen, ezt én is észrevettem, ajánljatok egy jó kernelt, amiben van:
    - ext4 fájlrendszer támogatás
    - tökéletesen működő ar6000-res wlan driver
    - tun modul OpenVPN-hez vagy működjön vele valamelyik (pl. tun.ko installer alkalmazás)
    - sokféle I/O és processzor governor, abból is lehetőleg legújabbak.
    - cifs modul (ez annyira nem szükséges, de jó móka lenne a samba/Windows-os hálózathoz)
    - zram modul (ez sem annyira szükséges, elvileg tömörített memóriát hoz létre, nagyobb szabad memóriához)
    - swap modul (enélkül is megvagyok, de néha jól tud jönni)
    A csak forráskódos változat is jó, már mindenképpen szerettem volna telefonos kernelfordítással is foglalkozni.
    Az is OK, ha valamelyik recovery-s .zip-ből kell kiszednem.

    Meg az alapsávot is ki kellene cserélni, hogy végre ne fagyjon ki a telefon, amikor nincs alatta WCDMA hálózat!
    Szóval ki milyen alapsávot használ? Legyen szíves mindenki nézze meg és írja meg a tapasztalatait (csak 2G terén meg 3G terén is), már sok hónapja keresem a megoldást, de eddig hiába.
    Most az jön, hogy visszarakok rá egy 2.2-es Froyo-t vagy egy 2.3-as Gingerbread-et, mert amikor megvettem, Froyo volt rajta és emlékeim szerint szabadon kapcsolgathattam a 2G-t stb., sohasem fagyott le.

    Más: A sammobile és samfirmware-en található firmware-k mennyire megbízhatóak és (esetleg) mennyiben különböznek a hivatalosaktól?

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés