Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz Szferoidit #6677 üzenetére

    Szívesen.
    A "nem jön vissza a készenlétből"-fagyásokat szerintem nálad is az XXKT6-os alapsáv szoftver okozza.
    Teljesen független a romtól, mivel ha jól tudom, az alapsáv az androiddal párhuzamosan fut teljesen külön.
    Ez az a szoftver, amitől egyáltalán telefon a telefon (hálózat, sms, mobilnet stb.).
    Recoveryből nem lehet frissíteni (legalábbis nem tudom a módját), csak Odin-nal. Lehetséges csak az alapsávot lecserélni és akkor megoldódhat a készenlétből nem jön vissza-fagyásos problémád. Rom-beli dologhoz is lehet köze, de ennek az esélye nagyon csekély.
    Az XXKQ5-ös alapsávval semmi problémát nem tapasztalok és ezt más fórumokon is írták.

    mrphnn95: Recovery alól tényleg lehetetlen téglát csinálni a Gio-ból :D amíg az arm11boot-ot nem írod felül az Odin-nal (elég egy rossz ops), addig elméletileg lesz Download mode és az aksitöltés is működni fog. Különben papírnehezék lesz a készülékből

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés