Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz myke01 #6385 üzenetére

    Szia,
    ez fellendítheti a topic-ot:
    nem tudom, hogy találkoztatok-e (még nem olvastam végig az egész fórumot)
    az ún. sleep of death problémával, amikor egyszer csak elsötétül a kép, nem jön vissza készenlétből, olyan mintha lefagyna.
    Ilyenkor ki kell venni az aksit, majd újra visszatenni.
    Meg olyan is, hogy a wifi nem kapcsol be, nagyon ritkán rebootol (elvileg ezt az U235-ös kernel már megoldotta)
    Elvileg ez egy típushiba, bizonyos Ace-ek is szenvednek ettől. Valami olyasmi az alapja, hogy az SDIO meg a WLAN-vezérlő egy buszon vannak.
    Általában akkor fordul elő, ha bekapcsolom a mobilnetet (2G), de van, hogy már egy egyszerű telefonálástól is meghal. Beírom a számot, tárcsázás, és amikor bejön a hívás közbeni képernyő, az felvillan egy kis időre és utána SoD.
    Mintha egy kis időre megjavulna, ha törlöm a dalvik cache-t, formázom a /cache partíciót meg törlöm a battery stats-ot.
    jelenleg repülő módban fut, csak wifivel, a wifi sleep módja a Never beállításon van és így okés.
    Firmware: CM7.2 legújabb nightly ami xda-n van, és a legújabb u235-ös kernellel.
    létezik, hogy a 2.2-es vagy bizonyos 2.3.4 gyárival jó lenne? sajnos már nem emlékszem, hogy gyárilag mi volt rajta, 2.2-es Froyóra emlékszem, Kiessel frissítettem GB-re, még azzal is jó volt.
    CM10.1 RC2 alatt is csinálta, sőt Maclaw-ék legújabb ICS AOSP-jével is.
    Hardverhiba? Logcatből semmit nem tudtam kiszedni.
    Használom a Mount2SD alkalmazást, hogy több helyem legyen, egyedül a dalvik cache nincsen áthelyezve, maga a kártyám 16GB-s és nagyjából 600 MB a 2. partíció, ext4-es.
    Volt egy fórum, ahol ezzel a problémával foglalkoztak és ott is hosszas fejtegetés ment, megoldásokkal, mindenképpen belinkelem, ha megtalálom.
    Remélem tudtok segíteni :)

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés