Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Azt hittem eloszor, hogy S6 doboz, amin a 6-os rajtamardt :D

(#4) aelod


aelod
veterán

Nekem tetszik. Kellő erő van a S652-ben. Akkuidő jó, kijelző remek kamera is jó. Jöhet. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik a telefon. A kamera is szép képeket lő. (Bár az elsőnél fókuszálási gondok voltak.)
Minőséginek tűnik az egész. A Lolliért fekete pont jár.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eredetileg egy Mate 8-at akartam venni, de ennek az előbbivel ellentétben, nagyon jó a hangminősége (értsd: zene, fülessel), így lehet, hogy ez lesz belőle.

***

(#7) Crytek


Crytek
veterán

Na ebből egy max 150mm-es 5"-os "minit" ide!!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) szentkuti11 válasza Crytek (#7) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az lehetett volna a Galaxy A5 (2016), de ott sajnos kicsit alulméretezték a hardvert a felbontáshoz képest.

(#9) DWENNON


DWENNON
tag

A 6.0 mikor valószínűsíthető, hogy érkezik rá?

(#10) batai15


batai15
félisten

Jo kis cucc de6coll :(

(#11) mtcob


mtcob
senior tag

Bár tipikus Samsung kinézet, mégis valamiért nagyon tetszik :K
Jó telefon, ha kicsit lejjebb megy majd az ára, jó vétel lesz.

(#12) prolad


prolad
őstag

Na végre egy jó phablet. Nagyon tetszik, az ára is vállalható.

(#13) bollokcs80 válasza aelod (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A teszteredmények alapján nekem úgy tűnik nem körözi le annyival a vetélytársakat.

Egyébként szép és jó, de kicsit drága szerintem is.

B.Cs.

(#14) sefan67


sefan67
aktív tag

Ez a telefon értelmetlen ilyen árral.
Hozzádobok egy tízest, és lesz belőle s6edge.

(#15) Depression válasza sefan67 (#14) üzenetére


Depression
veterán

ha abból veszel 2-t, akkor nem annyiba kerül...
Dual sim, 6". Semmilyen téren nem egy ligában játszanak.

Más: Tényleg támogatja a 800MHz-et? Máshol nem találtam ilyen infót, pedig pont emiatt írtam le ezt a telefont is. Fontos lenne, mert akkor bökök is a megrendelés gombra.
A samsung oldalán sincs B20 feltüntetve

Európából honnan érdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) ollie válasza bollokcs80 (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A teszteredményben nem versenytársak vannak, ugyanis azok mind felső kategóriás telefonok, az A9 meg közép.

***

(#17) Crafter32


Crafter32
őstag

Az új S7-hez képest fele pénz és mégis drágának gondolják?

(#18) atike


atike
nagyúr

Engem nem győzött meg / nem fogott meg.

Nem rossz telefon, tetszetős paraméterek, az ára sem az a brutális (bár minden csak nem olcsó :) ), de nekem nem kellene.

(#19) Integrale válasza szentkuti11 (#8) üzenetére


Integrale
veterán

"bit.LITTLE elrendezésben dolgozi". Gyanítom big.LITTLE akar lenni.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#20) szentkuti11 válasza Integrale (#19) üzenetére


szentkuti11
addikt

Elgépeltem, köszi az észrevételt.

(#21) laci_csk


laci_csk
senior tag

Jora sikeredett, a teszt is. :C

Xperia XZ3

(#22) .DLL


.DLL
veterán

Az A sorozaton belül rendben van az ára, ha valakinek ekkora mozivászon kell, bár való igaz, hogy az egész család indulhatott volna vagy 10%-kal olcsóbban. Mindenesetre ennek a felépítése tényleg rendben van, szinte semmivel nem spóroltak (kivéve az infrát, amiből szerintem kifogyott a Samsung, ezért nem került mostanában egy telefonjukba sem :D )

(P.H.)

(#23) joey04


joey04
titán

Szerintem ez nem is annyira drága. Jó vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Csapoati válasza janeszgol (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szép képeket lő a kamera? Ugyanazt a cikket néztük? Szerintem Samsunghoz képest kimondottan szarok a képek, az utóbbi 2-3 évben nem láttam tőlük ilyen gyengét. Az értesítési LED kihagyása is fura. Ezzel, meg egy jobb kamerával simán reális lenne az ár érte.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) dlaj


dlaj
őstag

Eddig érdekelt volna, ha féláron adják:

viszont nagy hiányosság, az a színes értesítési led, ami érthetetlen módon nem kapott helyet a kijelző fölött.

nem az érzékelővel van gond, hanem a billentyű lenyomását kísérő erőteljesen kattanó hanggal,

(#26) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Jó lett, de a kamerában kicsit csalódtam.

A térerő veled van!

(#27) ollie válasza dlaj (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon 650-es változata (6 magos) van féláron ehhez képest, de abban nincs B20, és nem tudsz egyszerre 2 SIM-et és SD-t használni, valamint nem AMOLED a kijelző, és csak 5,5 colos. Szóval a félár nagyon irreálisnak hangzik. Szerintem nagyon rendben van ez 140k-ért, mert felső kategóriás teljesítményt nyújt a középkategóriás SoC ellenére is (igen, annyira jó lett az S650/652). Kb ez az első Samsung telefon, aminél nem érzem, hogy túlárazott lenne.

***

(#28) Jeanne d'Arc

Abszolut jo vetel lehet ha valaki nem akar százezreket kiadni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) Depression válasza ollie (#27) üzenetére


Depression
veterán

B20-ra még nem kaptunk választ. [link]

Egy magyar mobilokkal foglalkozó oldalon azért elvárás lenne, ahol van adatkommunikáció rész, hogy ezt nem csak egy táblázatból kelljen kiolvasni, ami vagy igaz, vagy nem. :(((

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) szentkuti11 válasza Depression (#29) üzenetére


szentkuti11
addikt

A B20-szal kapcsolatos információt még mi is kutatjuk, nálunk Budapesten tökéletesen működött a 4G, viszont a 800 MHz-es frekvencia hiánya értelemszerűen máshol ütötte volna fel jobban a fejét, ezért nekünk fel sem tűnt, hogy esetleg nem lenne benne. A Hong Kong-i termékoldal valóban nem jelöl 800 MHz-et, ugyanakkor az sem kizárt, hogy csak nem jelölték meg, mert nem használják, az európai listázásra pedig még várni kell, ha egyáltalán sor kerül rá.

(#31) janeszgol válasza Csapoati (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem igen, szép képeket lő. A részletek nem vesznek el. Néhol több információt látni, mint az S7 képein. :)
Ahhoz képest, hogy ez egy nem agyon hájpolt, sima 13 megapixeles kamera, igen szép képeket lő.
(Már az A5 is szép képeket lőtt.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) jacis


jacis
nagyúr

Én nagyon hiányolom a Qi töltés lehetőségét :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) Stauffenberg válasza janeszgol (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"A kamera is szép képeket lő. (Bár az elsőnél fókuszálási gondok voltak.)"

Nem. Egyszerűen csak maszatos volt a kamera frontlencséje. A kép alján látszik is, hogy az élességgel semmi gond, jól van ez fókuszálva, csak a képközépen valami trutyi (pl: ujjlenyomat) elkente a részleteket. A többi fotón ez nem jelentkezik (ne úgy, mint múltkor az A5 2016 tesztnél, ahol konkrétan a cikk eredetileg csupa fókuszhibás fotóval ment ki).

Ezt a testfotót megismételném a szerző helyében vagy inkább le is venném. Teljesen félrevezető.

(#34) janeszgol válasza Stauffenberg (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ebben igazad lehet. Te vagy a szakma beli. :R
Nekem csak egyszerűen nem volt olyan, mint a többi.
És az is igaz, hogy félre vezető ez a kép. Én is levenném és újat vagy semmit nem tennék a helyébe.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Csapoati válasza janeszgol (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, a szokásos házas képen az aljnövényzet valami penetránsan mosott. Még az A3 (2016) vagy a tavalyi A7 is sokkal, de sokkal jobb képet lőtt. És ez nem csak maszat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) dlaj válasza ollie (#27) üzenetére


dlaj
őstag

Jól van, csak vicceltem. Nem rossz ár a 140, ezzel tisztában vagyok.

De érdekelne a samu mérnökök válasza:
- Miért kell kihagyni egy filléres alkatrészt. Olyat, ami ennél sokkal silányabb Samsung telefonokban is benne van? Talán kicsi a 6"-os telefon háza, és nem fért bele a notiled? (notiled nélkül már nem veszek telefont)
- És miért kellett ebbe kattogós gombot rakni, akkor amikor a Samsung már sokszor bizonyította, hogy olcsóbb telefonjaiba is tud rakni kellemes működésű home gombot? Ezt még a 40 ezer forintos Meizu M2 Note-omban is utálom, és nem is tudom elfogadni. De kit is érdekel ez??? :)

Ja, és mellesleg én is jobb fotótudományra számítottam.

(#37) Roxbury


Roxbury
őstag

Es 2 eves gyartoi gari hogy lesz ezekre itthon akkor? :-(

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#38) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tetszik a telefon, de a 6"-t már sokallom.

(#39) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

~140k
Megmosolyogtato, mennyien orulnek ennek az osszegnek, viszont a cikkben is le van irva, hogy bolti garancias 12+24honappal.
Korrektebb lenne, ha egy tularazott HTC (szerintem is)vagy barmely mast a 0%-afa-s , adasvetelivel, ujonnan eladott telefonok arahoz hasanlitanak a cikkirok ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#40) HaZse


HaZse
őstag

Ebbe valóban Samsung kamera van a hátlapján? A 6" már túl nagy nekem. Ezért is vettem meg az A5 (2016)-ot. Nálam az is kibír 2 napot bőven, de a 3. nap végére már igencsak 10% alatt van a telefon.,

Az ára meg szerintem rendben van.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#41) HaZse válasza dlaj (#36) üzenetére


HaZse
őstag

Ha elolvastad volna a cikket, akkor benne van, hogy a kattogás a home gombnál lehet, hogy csak a teszt készüléknél figyelhető meg. Mint az A5 (2016)-os tesztnél, mikor a kamera fókusz hibás volt.

Az értesítő led meg már régóta kihagyja a Samsung. Ha neked az feltétlenül kell, akkor vegyél más gyártó más termékét.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#42) arn


arn
félisten

Nexus6ot mar jo ideje olcsobban lehet venni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) dlaj válasza HaZse (#41) üzenetére


dlaj
őstag

Ha elolvastad volna az első hsz-emet tudhatnád, hogy addig olvastam a cikket, vagyis olvastam a kattogó home gombról.

Az értesítési ledet pedig nem hagyja ki régóta a Samsung, hanem egyes készülékein kihagyja ki (mint ahogyan a gomb megvilágítását is). Ezen túl nem értem, hogy miért?

(#44) Depression válasza dlaj (#43) üzenetére


Depression
veterán

Nekem van led, inkább idegesítő számomra, mint hasznos.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45) Csapoati válasza Depression (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt hogy? Ha nem tetszik, ki tudod lőni, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) tixem


tixem
addikt

Annyira sejtettem ezt az árat... Pedig bíztam benne, hogy lesz még egy alternatíva a Redmi Note 3 Pro mellett, de ez így ezzel az árral életképtelen. Ennyire nem kéne elszállni az árakkal :U

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#47) doooo válasza Depression (#44) üzenetére


doooo
veterán

Akkor kikapcsolod, és kész.

(#48) .DLL válasza Depression (#44) üzenetére


.DLL
veterán

Ezzel azért nem sokan vannak így. Előző telóimon nem volt, nem is hiányzott, most van, és hasznosnak találom, mostmár hiányozna valamilyen azonnali értesítés. (felőlem az Amoled-en egy 10x10 pixeles terület is villoghatna).

(P.H.)

(#49) Depression válasza tixem (#46) üzenetére


Depression
veterán

6 coll vs 5,5, samoled vs ips, snapdragon 652 vs 650. 140k vs 76k. Nem vészes és nem összehasonlítható szerintem, nem egy liga. Kb. mint ha egy 35k-es 5"-os mobilt hasonlítanánk a redmi note 3-hoz.

Nem azt mondtam, hogy földhöz vágom a led miatt a redmi note-om, csak zavar, hogy pirosan villog, ha merül. (Szinte mindig :D )

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#50) babosmiki válasza .DLL (#48) üzenetére


babosmiki
addikt

no led app...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.