Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez gázos. A használhatatlan naptár és a lassú sms miatt kilőve ez a telefon, pedig reménykedve kezdtem el olvasni a cikket. Ráadásul még pofátlanul drága is. Ebben a kategóriában vannak sokkal jobb telefonok.

(#3) Typhoon47 válasza ^Clown (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

Egyetértek..

"Education is important but big biceps are importanter"

(#4)



aktív tag

hát 15e -ért van egy pár jobb teló.
mi az hogy nem képes egyszerre rezegni meg csörögni :DDD

Már 16 éve itt :)

(#5) Viktor0610 válasza (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"mi az hogy nem képes egyszerre rezegni meg csörögni"
Szerintem elég egyértelmű, hogy ez mit jelent, de a tesztelt készülék képes erre.

Samsung Galaxy A54

(#6) No-kia


No-kia
őstag

huh ez gyors teszt volt :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) vottokar


vottokar
senior tag

Sajnos nagymamatelefonnak nem jó a kis kijelző miatt. Gondolom mivel ujdonság, azért ilyen "magas" az ár. Lesz egy négyszámjegyü remélhetőleg nem is a távoli jövőben..

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#8) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

15-ből veszek egy kicsivel komolyabb készüléket. Ha 6-7k körül lenne, akkor még megfontolandó is lenne melós telónak! :DDD

Sic Parvis Magna

(#9) bleró válasza 30z.Samu (#8) üzenetére


bleró
tag

Igen, talán annyiért megérné.De egyenlőre felejtős

(#10) válasza Viktor0610 (#5) üzenetére



aktív tag

véletlenül félreolvastam azt hogytud egyszerre csörögni és rezegni
de tudom azt hogy mit jelent egyszerre rezegni és csörögni :DD

Már 16 éve itt :)

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

15K sok érte, pár hónap és jó kis "melós-teló" lesz ez :)

(#12) plus44


plus44
veterán

Hát... kicsit gázos, meg mondjuk ennyiért drága is, ám esni fog az tuti, akkor jó vétel lehet. Nekem a hátlap nem tetszik, a képen olyan furcsa....

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) bubuka71 válasza plus44 (#12) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Olyan mimt anyám nokia 1208-as telója csak az 1 éve volt 5790 ft dominó csomagban . 15e sok érte .

(#14) #19617792 válasza plus44 (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egyes helyeken 15000 HUF a SE W200, kártyafüggetlenül. Szerintem ennyiért inkább a W200.

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Az ára még tényleg vicces, de egyébként sem tűnik kiemelkedőnek. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) forgonati


forgonati
őstag

Hát igen. Sok mindenre nem jó ez a telefon. de ha óccsó lenne, jó lenne. De ennyiért sokkal jobbat is vehet az emberfia, tehát innentől felejtős.
Amúgy a billentyűzete kisértetiesen hasonlit a Nokia 6233-aséra. Szinte tök ugyanaz :U

Keelah Se'lai!

(#17) gtamate2


gtamate2
veterán

Áhh ez nagyon gyenge telefon, én ennyiért vettem kb fél éve a w350i-met, ami fényévekkel jobb ennél. Grat samsung megint nagy alkotás..
+most vettem egy k500i-t 5k-ért (igaz használtan) aminek jóval nagyobb tudása van..

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#18) Micuir_M


Micuir_M
tag

Miért volt olyan fontos, hogy adnak hozzá töltőt? Nem derül ki a későbbiekben.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#19) KillHates


KillHates
nagyúr

Gondolom sajtóhiba...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20) válasza #19617792 (#14) üzenetére



aktív tag

én meg haveromtól vettem 4e-ért egy w200i-t nemrég minden tartozékával ;]

Már 16 éve itt :)

(#21) blueMerle


blueMerle
veterán

Szvsz nem kellene idesorolni ki mit vett és mennyiért használtan, ez nem az a topic. Ez egy új készülék, ennyi a kezdöára, ami biztos hogy lejjebb megy. Függetlenül mondom ezt attól hogy nekem sem jön be, és van más, jobb alternatíva is.

(#22) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tudásra tipikus, alsós telefon. Ennyiért - még ha új is - legalább egy FM rádiót, headsettel elbírt volna.

A cikkben:

"...a kötelező leírás mellett egyedül hálózati töltőt kapunk hozzá, aminek - mint az később ki fog derülni - oka van."

Pontosan mi is volt az az ok? Nem vágom. :F
- Hacsak nem az, hogy az egyedi töltőcsati - miaz, hogy nem szabványcsati?! ;] - az oldalán, a hangerőgombok helyén van?!
- Vagymert nincs belső memója, így adatkábelt hiába is várnánk?
- Netán mert nincs benne FM rádió, így az akkun kívül headset-et sem kapunk?
(telefonálni azért csak jó lett volna, ha van...)

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23) Bog válasza KillHates (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hehe, ez azért jó, mert mi - ritkán nézve a lapcsalád többi tagját, nem is vettük észre a hibát. Javítva, természetesen. :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) #19617792 válasza KillHates (#19) üzenetére


#19617792
törölt tag

Új kínai márka! ;] :DDD

(#25) baliii


baliii
senior tag

akkor már inkább c170 mint ez sztem

(#26) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk 11K ez a csoda. Senkinek nem kell szinte. Inkább a B130-t viszik ennyiért.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) AMD Power


AMD Power
titán

Iszonyat gázok a gombjai. A nagyobb testvére a E1100 még elmegy de ez... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28) Borgi válasza BloodRay (#15) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

az ára a kedvelt: mert hüyle azért nem vagyok slogenü boltban 9990 Huf és pontosan melós telónak egyet beszereztem mivel a rendes céges telóm kártya függő és kell valami amibe bele tudok rakni olyan kártyát amit a hazai szolgáltatók limitált roamingja miatt kénytelen vagyok venni :(.....

1. érzésre a teló kicsi, aranyos és mivel nem kapható a motorola folyadékkristályos fix karakteres überminimuma ezért ezt vettem meg :) az meg ráadásul tuti hogy ahova megyek vele onnan nem jön haza soha :) ha már végleg végeztem arrafelé bevágom 1 fákjába mert még sosem rongáltam telót ;) és az ottani fájkák 10 méteres lángja biztos szépen kicsinálja ;)

majd meglátom hogy feszít 2 csavarhúzó között mert kb akkora mint a markolatok :Y

mondjuk érdekes hogy nincs memoriája, se bővítőhelye, de a kirakott példány alá volt írva az MP3 lejáccás ;)

üdv,
Borgi

[ Szerkesztve ]

Resistance is Futile!!

(#29) AMD Power válasza Borgi (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom melyikbe vetted de még én vitettem le az árát 9990 mert egy árban volt a E1100 és ezt szúrta a szememet. ;)

volt írva az MP3 lejáccás

Akkor ezt nem nálunk vetted. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) BloodRay válasza Borgi (#28) üzenetére


BloodRay
veterán

Kérem majd a képeket! :D ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#31) Geest


Geest
csendes tag

Most vettem, kártyafüggetlenül (elvileg, majd kisül bírja-e az orange-et) és megleptem saját magamat, hogy kiadtam érte 10 490 HUF-ot.

Az igazság az, hogy már hónapok óta keresek egy kicsi, kagyló, bluetoothos, mms képes telefont, aminek a súlya is 80g alatt kellett hogy legyen. Nem vagyok telefongyilkos, sokáig kitartok egy teló mellett és mégis sikerült az előző, samsung M300omat nem kímélő programon 2 órán át mosni. Úgy döntöttem a helyére kapok egy hasonlót csak egy kis extrával.

Több hónapos keresgélés, teszt és telefon összehasonlítás után ki is néztem két esélyest, mind 25e HUF felett. Közben használtam apukám rozzant közel 10 éves 3210es nokiáját, ami se nem szines, se nem mms-es, se nem bluetoothos, se nem kagyló se semmi. És rájöttem, hogy 3 dolgon kívül (telefonálás, sms küldés és számológép) semmi másra nem használtam a gépet és nem is hiányzott semmi extra.

Úgyhogy ma besétáltam egy eeeeelektro világba, megláttam és kb 20 másodperces tanakodás után (ez a teló kártyafüggetlen? biztos? oké) kifizettem és azóta ezt használom.

Már telefonáltam vele, kicsi, könnyű, egyszerűen kezelhető, nem kell sokat xarakodni a beállításokkal és nem wapolok véletlenül.

Meglátjuk meddig bírja, ha kinyiffan jövök és elmesélem. :D
[/P]

[ Szerkesztve ]

(#32) fateless


fateless
veterán

Na igen, mostanra már elérte azt az árat, ami valós egy ilyen készülékért, kínozható, nem sajnálandó telefonnak tökéletes. Most már 7k a független ára és 3k a szolgáltatói csomagosé.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Létezik hozzá adatkábel? PC Studióval fel lehet tölteni/el lehet menteni a címjegyzéket?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#34) tlac


tlac
nagyúr

4k-ért lehet venni ilyet a tesco-ban, t-mobilos kártyás

(#35) kalmarattila


kalmarattila
csendes tag

Tegnap vettünk haverral Tesco-ban mi is, 3499 Ft volt a T-Mobil-os kártyával, amiről 600 Ft lebeszélhető. Gyorsan kellett valami, melós telefonnak, meglátjuk meddig bírja.

(#36) idegen lény


idegen lény
őstag

Már csak 2576 forint. A legolcsóbb mobil.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#37) idegen lény válasza Borgi (#28) üzenetére


idegen lény
őstag

fáklya

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38) Gábor0


Gábor0
tag

Az egyik leginkább túlárazott low-end mobil volt. Kártyás csomagban 5-10 ezer,
függetlenül 7.5-15 ezer Ft között volt az ára. Szerencsére csak 2 évig forgalmazták. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.