Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Hogy a francba lehet egy delutan alatt 110-appal teleszarni a rendszert?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#52) zsoltzsolt válasza Döglött Róka (#51) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Még hamarabb is lehet 😁

(#53) Dany007 válasza s3nsitivity (#50) üzenetére


Dany007
veterán

Az tény, hogy a WP-s IE bugos még rendesen.
De a droidos Opera Mini / Opera Mobile se panaszkodhat. Ott mondjuk az egyik frissítéssel cseszték el a dolgot. Sok sok éve használtam Opera Mini-t mobilon és aránylag jó is volt. Mondjuk már akkor is voltak gondok, mikor még alapvetően "jó" volt. pl nem lehetett leállítani egy betöltést ha meggondoltam magam, mert így is úgyis betöltötte...
Na de aztán a frissítéssel tényleg szétk...ták. Akadozós, lassú valami lett belőle a már korábban is meglévő bugok mellett.
Más böngészőt meg valahogy nem tudtam megszokni, pedig próbáltam FF-ot is, gyárit is meg valami zöld ikonos nemtommit is.

Szóval ha én innen nézem, akkor az IE bugjai sem olyan vészesek. Persze vannak és ez mondjuk engem is meglepett.

@Döglött Róka:

Nyilván a felének értelme sincs sok. :)

[ Szerkesztve ]

(#54) Burt1793 válasza Dany007 (#53) üzenetére


Burt1793
veterán

S5-ön a samsung aosp-ből átalakított böngészője hibátlan. De ott van a chrome is. Nem azért mondom, de operát a leggyengébb telefonokon kell használni, mert legalább az meg tud jeleníteni valamit a tartalomból.

(#55) Dany007 válasza Burt1793 (#54) üzenetére


Dany007
veterán

Sony-m volt, tehát a Samujé kilőve. Chrome meg valamiért alapból kilőve. :D
Operának van két verziója. Az Opera Mobile való a gyenge telefonokra, mert ott az Opera szervere végzi a renderelt és a júzer csak letölti a "képet". A másik a normál böngészője az az Opera Mini.

Egyébként teljesen mindegy milyen eszközre való, akkor se szabadna így tönkretenni egy frissítéssel. De nem az volt az egyetlen app, ami frissítés előtt kiválóan használható volt, majd a frissítés elcseszte. Lásd Airdroid. 2-vel ezelőtti frissítés óta nem lépett ki miután én kiléptem az appból. Úgy kellett kilőni(!) külön, mert fogyasztott végig. Plusz instabil lett. Pedig egy igen jó cucc volt. Ráadásul ha nem frissítettem, nem is engedte használni... Tehát még csak azt se engedte meg, hogy egy nekem megfelelő verziónál maradjak, mert nem kell a fölösleges sallang. Youtube app meg teljesen meghülyült az "új" kinézetű változatban. Random lefagyott és bezárta magát... De kb minden 3. videónál! Úgyhogy maradnom kellett az eredeti gyári, még frissítetlen youtube appnál... :U
És mondom, az Xperia P nem volt egy low kategóriás valami, mikor megjelent.... ~ 100 ezres árkategória. Simán középkat.

(#56) Döglött Róka válasza Dany007 (#53) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En azt nem szeretem, hogy a minosegbiztositast felaldoztak az appmennyiseg oltaran. Rengeteg olyan app van, ami a hatterben gyonyoruen haza tudja vagni magat emiatt ki-be lepked. 110 appnak meg tuti a haromnegyede beta allapotu, a google account se jo omen wp-n:)

En speciel ms account-tal hasznalom a telefont, gyari appokkal (elvegre ahhoz minden fent van), nehany extra van csak fent, mint OBD interface olvaso, rdp, im progik, jatekok, rss olvaso, stb de ilyen bajaim soha nem voltak.
Minden rendszert meg lehet fektetni, foleg ha valaki esz nelkul tolja ra a programokat:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#57) Tim82 válasza s3nsitivity (#50) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alapvetően megírtál úgy felépítve egy cikket, hogy lelkes vagy, megveszed a telefont, hazaviszed, majd zsinórban kapod a pofonokat: se OTG, se értesítő LED, se tetszetős Google appok stb. Én kérek elnézést, hogy levontam a kézenfekvő következtetést, nyilván az én hibám. :)

930 + MTP + Linux témára: nekem CentOS 7 gond nélkül kezeli a Lumia 820-at (illetve volt már, hogy kaptam systemd hibaüzenetet leválasztás után, de nem volt egyéb probléma). Ha gondolod, megnézem majd, pontosan milyen csomagokat telepítettem, bár nem tudom, Arch Linuxra ezek mennyire érhetőek el. A Lumia 520-topik összefoglalójába pedig tavaly duo fórumtársnak köszönhetően bekerült szintén ehhez kapcsolódóan némi sorvezető, azt is nézd meg, hátha lehet valamit hasznosítani belőle.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58) alkatraz3000 válasza no more (#44) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A kitkat 4.4-el akkor mi? :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#59) no more válasza Burt1793 (#54) üzenetére


no more
addikt

Én is imádom a HTC-set. Kétujjas zoomra automatikusan tördeli a szöveget (ez hatalmas feature), nagyon gyorsan, szinte instant bejönnek az oldalak érintésre...nagyon jól működik. Láttam már a Samuét is, tényleg hibátlan az is! Tudnak ezek, ha akarnak... :)

(#55) Dany007: Szerintem fordítva akartad írni. :P A Mini tölt le egy tömörített képet, a Mobile pedig egy normál böngésző.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60) Dany007 válasza no more (#59) üzenetére


Dany007
veterán

Akko' fordítva! :P Mindig keverem.

(#61) s3nsitivity válasza Döglött Róka (#56) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" esz nelkul tolja ra a programokat "

Nyilván macska nyávogást utánzó appból volt rajta 30 meg kutya ugatást utánzóból 70 plusz maradék 10.
Ja mégse. Az ,hogy neked nincs szükséged sok mindenre a te dolgod, döntésed. Nem azt mondom, hogy az összes appot használtam mindennap, de olyan appok voltak amikre van esély, hogy lesz szükségem.
Androidon 140 app van backupolva az accountomhoz. És ezek mind használható appok, kb lefedve mindent.
Amire szükségem van, lehet, hogy lesz, azt leszedem. Erre való az okos telefon szvsz.

(#55) Dany007

Igen, előfordulnak ilyenek.. de minden platformon. :D
Azért nem is tértem ki nagyon az appok stabilitására mert minden app megért volna egy misét.. főleg a Spotify.. :D

(#57) Tim82

Nem épp pofonoknak sorakoztattam fel az észrevételeimet, hanem olyan hibák és hiányosságok összességének melynek a summája az volt, hogy ismét feladjam a WP használatát.

(#58) alkatraz3000

A Samu által teleszart System Fork-ot nem nevezném androidnak. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#62) no more válasza no more (#59) üzenetére


no more
addikt

:)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#63) Burt1793 válasza s3nsitivity (#61) üzenetére


Burt1793
veterán

Gondolom a 110ből 50 játék... :D

A samsungon lévő android is android. :U Nem tudom, hogy miért sír mindenki a plusz alkalmazások miatt, amikor egytől egyig mind letiltható egy kattintással és olyan, mint ha nem is lenne.

(#64) s3nsitivity válasza Burt1793 (#63) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem szoktam játszani telefonon. :D
Jó pár apróbb játék felszokott lenni telepítve de nem jellemző. :)

A samsungos fork nem csak az appok miatt kaki szerintem, maga az optimalizálás sem az igazi, igaz a Note 4-en már elég király lett, fejlődnek. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#65) Döglött Róka válasza s3nsitivity (#61) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tehat leszedtel elore 70+ appot, ami majd jol johet egyszer.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66) s3nsitivity válasza Döglött Róka (#65) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mint mondtam, attól, hogy te megvagy 3-4 appal attól más nem biztos.
Nem vagy túl igényes, én szeretem a kezemben tartani a dolgaim, ennyi.
Amiről tudom, hogy bármikor szükségem lehet rá az legyen leszedve, nem akkor elgondolkodva, hogy jajj hát erre lenne egy app amivel megtudnám oldani.
Minden készülékemre így telepítek dolgokat, épp az, hogy nem esztelenül hanem felkészülve.
Régebben sokszor voltam olyan helyzetben, hogy jajj jó lett volna ez vagy az.
Ami meg a másik, hogy minden oldal aminek van saját appja és gyakran járok az oldalon az is letöltésre kerül, kényelmi okok miatt.

És már megbocsáss de ha egy okos készülékre nem telepíthetek annyit és azt amit akarok mert hülye lesz tőle, akkor az biza egy szar készülék.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#67) Döglött Róka válasza s3nsitivity (#66) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert vagyok igenytelen, mert nem toltok le appot azert, hogy ne hasznaljam?:)

Ertem en hogy valtozoak a felhasznaloi szokasok, de a racionalis felhasznalasnak vannak hatarai, ahogyan a hardware-nek is. 110 app tobb mint felesleges a felhasznalonak, hiszen mint te is mondtad, nem hasznaltad mind ellenben ennyi appnak ki tudja hany szazaleka akart futni hatterben, mennyi volt szarul megirva szalkezeles szempontjabol, ami az OS-nek nem tesz jot, elkezdi sorban kiloni a memoriabol es ahogy allitod, meghulyul tole (tudod a fizikai parameterek mint pl RAM nem valtozik)

Visszaterve, nekem ha valami hirtelen egetoen fontos es kell (nem talalkoztam meg ilyennel) akkor ott a mobilnet, 2-3 mega adatforgalomba meg nem halt bele senki.

Mondal mar olyan appot ami jol johet egyszer egy evben es ezert ott kell ulnie a 70-80 kihasznalatlan tarsaval egyutt a hattertaron?

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#68) s3nsitivity válasza Döglött Róka (#67) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A felfogási képességekkel is gond van úgy látom.
154 app csücsül a Nexusomon gond nélkül.

Nem évente egyszeri használatról volt szó. Nem azért szedem le, hogy húú de jól néz ki.
Mondjak példát?
Igaz most a Nexusomra néztem rá de tessék itt van pár app amit nem használok mindennap de
Hetente egyszer eljárok futni ezért fent az Endomondo, mert ha nem is használom mindennap amikor eljárok futni szeretem követni és nem fogom hetente letörölni majd visszarakni.
QRolvasó.
Notes
PayPal
OTP SmartBank
OTP Gépkocsi nyeremény játék
BTterminal
Skype
Voice recorder
Elvira
TrackID
AllConvert
Wikipédia
uTorrent
Valuta Árfolyam
etc etc etc
17 példa így hasra ütés szerűen amik jók ha megvannak.
Ezen felül mint mondtam azoknak az oldalaknak amiket gyakran látogatok van mobilos natív kliensük amiket szintén letöltök.
Ha nem is használom naponta az összeset, de 2-3 hetente mindenképp megvan nyitva minden.

Már mondtam, attól, hogy téged nem érdekel semmi, nem használod semmire a készüléked attól más lehet kihasználja rendesen, amit már a WP nem támogat.

" mennyi volt szarul megirva szalkezeles szempontjabol, ami az OS-nek nem tesz jot, elkezdi sorban kiloni a memoriabol "
Ebben annyi értelem nem volt mint egy botban. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#69) Burt1793 válasza s3nsitivity (#68) üzenetére


Burt1793
veterán

Én amikor megvettem a 930at sok appot kipróbáltam, amik rajtafelejtődtek, nem rég szedtem le a fölösleget. Most 85 alkalmazás van rajta és amiket írtál - a utorrenten, otp-s autónyerőkreténségen és a paypalon kívül - mind meg van nekem is. Pl a QR kód olvasás megy a wp-nek külön app nélkül is. Tehát nekem megfelel a wp, programok nagyjából lefednek minden szükségletet. Amit meg nem, azt hanyagolom, nem halok bele. De te tuti teleraktad szaros beta appokkal, gondolom a lockscreen módosítástól kezdve a legfölöslegesebb appokig minden volt rajta. ;]

Ja és én a gyári appok nagy részét töröltem és helyettesítettem vagy nem (pénzügyek nem kell pl...).

[ Szerkesztve ]

(#70) Döglött Róka válasza s3nsitivity (#68) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"A felfogási képességekkel is gond van úgy látom." - keruljuk a szemelyeskedest, ha lehet.

"Hetente egyszer eljárok futni ezért fent az Endomondo, mert ha nem is használom mindennap amikor eljárok futni szeretem követni és nem fogom hetente letörölni majd visszarakni." - en is jarok futni, szep lassan leszoktam a kovetesrol (en sportstracker-t hasznalok, manapsag mar csak DH-zasra), mert semmi ertelme nincs, stopperes karorat hasznalok, ha nagyon kivancsi vagyok az idomre:D

QRolvasó. - van gyari, csak meg kell nyomni a kereses gombot es alul van egy szem ikon.
Notes - onenote, gyarilag fent van.
PayPal - van paypal fiokom, ellenben erre az appra soha nem volt szuksegem
OTP SmartBank - mas banknal vagyok, de ilyet en is hasznalok.
OTP Gépkocsi nyeremény játék - ezt tartogatni?
BTterminal - retegigeny, nem is ertem mezei user minek rakna ilyet fel
Skype - alap
Voice recorder - erre lehet igeny
Elvira - mar egy ideje nem vonatozom, ha nagyon kell ott a weboldal, egyebkent hasznos lehet rendszeres vonatozoknak-ingazoknak, de azok meg altalaban tudjak mikor indul:)
TrackID - ez nem tudom micsoda, gondolom valami mp3 editor, van PC-m azon kenyelmesebb
AllConvert - #1 toolkit (zseblampa, converter, tukor, sorolhatnank, kb 5 appot fed le egyedul )
Wikipedia - weboldal
uTorrent - felesleges telefonra
Valuta Árfolyam - ismerem az aktualis arfolyamokat, ha szamolni kell a google kepes ra "xx USD in HUF paranccsal"

Honnan veszed hogy nem hasznalom semmire a keszulekem?:) Keruljuk a szelsoseges kijelenteseket, ha lehet.

"" mennyi volt szarul megirva szalkezeles szempontjabol, ami az OS-nek nem tesz jot, elkezdi sorban kiloni a memoriabol "
Ebben annyi értelem nem volt mint egy botban. :D" - ismerd meg a Modern appok lelkivilagat, es lesz ertelme;)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#71) s3nsitivity válasza Burt1793 (#69) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Áh a lockscreen módosításról olvastam, hogy nem éri meg mert hülye lesz utána így azt direkt nem csináltam pedig érdekelt. :DDD
Az tény, hogy elég sok volt a beta app és valószínűleg egyes appjaim elég sokaknak feleslegesnek számítanak, viszont én használtam, ha nem is állandóan de mindet így ott csücsültek, ezen felül tényleg voltak olyanok is amik csak kipróbálás szinten kerültek fel, de elenyésző mennyiségben, plusz néhány játék, ha szortíroztam volna mindent, a felesleges appokat és a játékokat is töröltem volna akkor is olyan 80 app rajta lett volna még ami azért még mindig nem 3-4 :D

(#70) Döglött Róka

Appokat kértél, appokat írtam, jelen esetben droidról volt szó mivel nem tudom már pontosan mik is voltak fent a lumián anno.
A Weboldallal lefedett appok meg mint mondtam nálam kiesnek, jobb szeretem a kényelmesebb megoldásokat amire van natív app. Lehet te jobban szeretsz mindent pötyögni én viszont a kényelem híve vagyok és jobban szeretek gyorsan elintézni mindent.
A szélsőséges kijelentéseket te kezdted az "esztelen" jelzővel.

Tudom, hogy hogyan működnek egy appok, Szoftver mérnöknek tanulok, van fogalmam róla, több mint egy mezei embernek és tényleg semmi értelem nem volt a mondatban ;)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#72) Döglött Róka válasza s3nsitivity (#71) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tanulsz, maradjunk annyiban.

Felreertes ne essek, nem akarlak meggyozni. Csak szerintem nincs ertelme, a ketto kozott azert van kulonbseg, remelem megerted:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#73) s3nsitivity válasza Döglött Róka (#70) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mint látod teljesen más igények vannak, nekem szükségem van ilyenekre, neked nem.
Én jobban kihasználom a dolgokat, szeretem kezemben tartani az irányítást.

Hiába próbálsz meggyőzni, hogy hülye vagyok amiért ennyi mindent használok nem fog menni.

Személyes tapasztalatot írtam, nekem szükségem van ezekre.
Droidon többszörözve az appokat 2 gigából 800 mega állandóan szabad míg a WP-n felzabáltam a 2 gigát.

Egy szó mint száz, nekem szükségem van rá, neked nem. Én használok sok mindent, te nem.
Neked elég a WP, számomra kevés, ennyi.

(#72) Döglött Róka

A szálkezelés nem fogja lelőni az appokat. ;)
Azt csak kernel szinten lehet elérni, valamint először a túlterhelt szál fog letiltódni amin az adott app fog futni ami esetleg szarul volt megírva, így annak az appnak kell crashelnie. Az NT kernel azért annyira nem hulladék, hogy egy ilyen egyszerű dolgot ne tudjon kezelni. :D

Szerinted ennek nincs értelme, szerintem meg annak, hogy mindenhez böngészőt használjak.. ami fentebb kifejtve Windows userek megállapították, hogy egy hulladék WP-n. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#74) no more válasza s3nsitivity (#73) üzenetére


no more
addikt

Úgy sem fogod tudni neki megmagyarázni, milyen gáz egy 200 ezres telefontól, hogy pár appot nem tud futtatni egyszerre, mert lagol tőle, meg lefagy...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#75) Pttypang válasza Döglött Róka (#51) üzenetére


Pttypang
veterán

Biztos bennem a hiba, de en pl nem ertem, minek annyi szar, de ha o igy erzi jonak..
A nagy resze retegigeny, csodat nem erdemes varni. :U

(#74) no more
Nem kell semmit megmagyarazni, mivel nincs WP-n parhuzamos futtatas. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#76) no more válasza Pttypang (#75) üzenetére


no more
addikt

Valamitől mégis belassul és lefagy egy snapi 800-as telefon. Párhuzamtalanul is. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#77) Burt1793 válasza no more (#76) üzenetére


Burt1793
veterán

Mivan? :D Azért ne hülyéskedj már, volt a kezedben 930? Nekem nem fagyott le még sosem. Bele lehet kötni, de hülyeségeket ne állítsunk már. Köszönöm.

(#78) Pttypang válasza no more (#76) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, ez barhol megoldhato, kitartas kerdese ;]

Everybody lies.

(#79) s3nsitivity válasza Pttypang (#75) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ezt már kiveséztem rendesen.
Attól, hogy neked nem kell, te nem használod még nem szar.
Értelmes dolgok és én használom ha nem is napi rendszerességgel de minden app használva van.
Mint mondtam, én teljesen kihasználom a készüléket, ha tetszik ha nem igaza van no more-nak.
Egy 200 ezres telefontól nem azt várná az ember, hogy nem lehet rajta az amit én szeretnék és annyi amennyit én szeretnék.

Igen réteg igény, nekem szükségem van rá, attól nem vagyok se hülye se azok amiket használok nem szarok csak épp minden porcikáját kihasználom a masinának ami kevésnek bizonyult ezen a platformon.

(#77) Burt1793

Az enyémnél volt példa fagyásra. :DDD
Ha bár nagyon ritka eset volt és a 3 hét alatt talán 2x ha megtörtént, random reboot is volt néha néha, főleg ha töltőn volt. :D

De egyébként tényleg nincs párhuzamos futtatás amit szintén sajnáltam de ez a cikkben is benne van. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#80) no more válasza Pttypang (#78) üzenetére


no more
addikt

Csak trollkodok, nyugi. :)

De tényleg amúgy... a multitasking hogy működik WP-n? Ezt sosem értettem. Oké, hogy valós idejű nincs. De pl. értesítések, ilyesmi van, mondjuk messengeren, ha írnak. Vagy azok külön működnek? Gondolom, nem olyan, mint iOS-en, hogy a háttérben lefagyasztja az appokat. Vagy de? :DDD

Ha már itt ez a topic, akkor tanulok a WP-ről is, érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#81) Воланд válasza no more (#80) üzenetére


Воланд
titán

hatterugynokok vannak es azok kezelik az ertesiteseket.

"Vagy de?"

de.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#82) s3nsitivity válasza no more (#80) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Két külön témakör az értesítés és a több szálas futtatás.

Viszont az értesítés se épp kóser. :D

A háttérben lévő appok meg egy kernel framet kapnak amire megállnak és lementik az állásukat majd ha visszatérsz akkor megkapják a returnt és újra beíródnak a bitek az adott helyre, ez tarthat sokáig is ezért lehet lassú a dolog..

ööö.. amúgy ez nem tuti mert még anno olvastam valahol ,hogy kernel paussal működik de azóta már lehet nem. :DDD
#81
Ezek szerint jól tudtam. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#83) Pttypang válasza no more (#80) üzenetére


Pttypang
veterán

[link]

(#79) s3nsitivity
Egy listat tudnal dobni, hogy nagyjabol milyen 110 app az, amit te hasznalsz?
Csak erdekel, hogy milyen 110 app lehet egyaltalan, amit hasznal valaki rendszeresen.

Everybody lies.

(#84) no more válasza Воланд (#81) üzenetére


no more
addikt

Értem, köszönöm az infót. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#85) s3nsitivity válasza Pttypang (#83) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát a WP-t már nem igazán tudom, de itt van a Nexusom-om app drawerje, nagyjából ezeknek az alternatívája volt a készüléken. :K
Még egyszer kifejezném ,hogy az ami neked lehet hasztalan nekem lehet kell. :D

Ez 156 app:





Amúgy fentebb kifejtettem, hogy volt egy pár amit csak próbaként tettem fel mert érdekelt mit tud és ott maradt, nagy valószínűséggel annak a 110-nek a 80%-a volt csak hasznos. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#86) Burt1793 válasza s3nsitivity (#85) üzenetére


Burt1793
veterán

Szép rendezett. :D

Förtelmes az a wifi ikon. Remélem a samsung átszabja.

Nem nagy szám, ezeket vagy alternatíváit mind felrakom a 930-ra, nem fog fagyogatni és nem szarik be úgy, hogy hívás után 2 perc kelljen neki. De te tudod. Azt, hogy a 930 nem neked való, megírtam volna neked, ha rákérdezel. :D

(#87) s3nsitivity válasza Burt1793 (#86) üzenetére


s3nsitivity
addikt

blööö. :P ;] :DDD

Amúgy ez az, ezt annyira soknak se lehet nevezni, mégis 156, az a 110 elenyésző. :D
És látod mégis megőrült valamitől a rendszer. :D

Saját kárán tanul az ember.. illetve remélem valaki tanul az enyémen is. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88) Burt1793 válasza s3nsitivity (#87) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez az aláírásodban lévő tablet? Ez?
Most komolyan, van aki a samsungot meri színes szagos undormánynak nevezni? Ez akkor mi? Főleg, ha esetleg egy undorító fakó kijelző jár hozzá.
Sajnos azt kell mondanom, hogy ez tényleg user error volt nálad. Értem, hogy nagy programozó leszel, meg minden, de akkor is. 156 app-pal is simán elketyeg a 930 és semmi különlegeset nem látok az applistádban.

(#89) Pttypang válasza s3nsitivity (#85) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem latok benne semmilyen retegigeny szeru appot, csak egy rakat jatekot, meg mindenfele aprosagot, oldalakhoz kapcsolodakat, androidos funkciokezeloket.
Meg mindig nem ertem, mit hianyoltal. :U
Eddig megvolt a halvany remeny, hogy tenyleg olyan retegigenyeid vannak, amik nincsenek wp-n, de ez elillant, fogalmam sincs, neked mi nem volt meg.

Everybody lies.

(#90) junior11 válasza Burt1793 (#88) üzenetére


junior11
veterán

Nekem 208 appal is ketyeg a 925 :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#91) s3nsitivity válasza Burt1793 (#88) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen pont az, az. :D
Hát feketében egy szimpla háttérrel, kicsit átmókolva már annyira nem színes. :DDD

Más,

egyébként app hiányról senki nem beszélt, nem az volt a bajom ,hogy kevés app van rá hanem, hogy a meglévők sem épp teljes funkcionalitásúak, legalábbis egy Droidhoz képest.

Azt se mondta senki, hogy az appok cseszték tönkre a készüléket.
Szűz rendszerrel nem telefonáltam de lehet ott is előállt volna ez a probléma amit fentebb írtam.

Azt használtam amit akartam, arra amire akartam, csak visszafogottabban mert nem tudtam mindent megtenni.
Mégis produkálódtak ezek a hibák.

De ha már így rákérdeztek akkor a nagy hiányom az a BT terminal volt, azt szinte napi szinten használom mert soros kommunikációra programozok egy robotot jelenleg

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#92) Pttypang válasza s3nsitivity (#91) üzenetére


Pttypang
veterán

Foliat tettel a telefonra?

Everybody lies.

(#93) s3nsitivity válasza Pttypang (#92) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát ez meg milyen kérdés? :D
Amúgy nem, nem szeretem se a fóliákat se a tokokat, inkább vigyázok a készülékre.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#94) Burt1793 válasza s3nsitivity (#93) üzenetére


Burt1793
veterán

Akkor az lesz a baj, fólia nélkül nem működik csak egy mag a processzorban.

Nem azért mondom, de nekem kb ezer kontaktom van, a névjegyekbe belépéskor egyszer sem fogadott betöltés... felirat. A hívás után rögtön használható a telefon, szóval valamit nagyon elrontottál. Csak érted, én valós hibákat tudok mondani a telefonnal kapcsolatban, te alig említesz ilyet. DLNA is hibátlanul működik nálam. A screen mirroing (bár arra azt írtad, hogy működik) jobban megy a 930-nak, mint az s5-nek vagy a note3-nak. Na azok néha befagynak képernyő kivetítés közben.

(#95) Döglött Róka válasza s3nsitivity (#91) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bt terminal: http://www.windowsphone.com/s?appid=09d679af-bdd8-40b2-b54e-56d68aeb03e0

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#96) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Amúgy fentebb is leírtam.
Nálam ilyen jelenségeket produkált, HR is történt, nem javított a helyzeten.

De ez nem törvény, hogy másnál is ilyen, ilyen lenne.
Csupán saját tapasztalataim, élményeim vannak mondatokba foglalva.

Egyik hiba sem eget rengető hiba, egyik hiányosság se olyan amelyikkel nem lehetne együtt élni.
De ez mind együtt már sok volt és úgy döntöttem nem kötök kompromisszumot.

(#94) Burt1793

Értem én, de nálam ilyenek jelentkeztek.
A miértre nem tudom a választ.
Nem csak gondotlam egyet és leírtam valami faszságokat, ezt is írtam fentebb. Ha nem akartam volna tényleg használni akkor nem költök rá ennyi pénzt és bukok utána ekkorát az eladásával.

Nálam ezek is valós hibák voltak még ha másnál nem is jelentkeznek, nálam jelentkeztek.
User Errortól meg nem fog fagyni a készülék.

(#95) Döglött Róka

Nem tud secure kapcsolatot létesíteni sajna. :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#97) Burt1793 válasza s3nsitivity (#96) üzenetére


Burt1793
veterán

De, wp csak attól fagy. A földbe tudom én is döngölni a telefont, tényleg vannak hibái, de nem fagyogat. A jelei se jelentkeznek, sőt, a jeleinek a jelei sem.
De jól döntöttél, hogy lecserélted, valakinek örömet szereztél vele.

(#98) legiaap


legiaap
nagyúr

Jó írás lett. Gratulálok! :R
A 930 megjelenésekor majdnem vettem egyet, de úgy látom jól döntöttem, hogy nem vettem.
Majd meglátjuk mit produkálnak W10-el. Utolsó esélyük úgy gondolom.

Burt1793 Azzal azért ugye tisztában vagy, hogy az már elégge idejét múlt.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#99) Burt1793 válasza legiaap (#98) üzenetére


Burt1793
veterán

A 920as írásodra pillantva megnyugtatlak, jól döntöttél. ;]

(#100) s3nsitivity válasza Burt1793 (#97) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mondtam már, örülj neki ha a tiéd olyannyira gördülékeny. :D
Nálam fordultak elő hibák.. igazság szerint szerintem nálad is vannak mikrolaggok, lehet észre se veszed. Sőt ezeket senki nem veszi észre amíg nem rakják egy tényleg lagg free készülék mellé. Nem sokkal előtte voltam One tulaj, az pedig az életbe nem fog neked megakadni, az én szemem már ahhoz volt szokva. A G2 és a 930 is produkált mikor laggokat.
Tisztában vagyok vele, hogy ez az emberek 99%-ának nem látszik.

A fagyás meg már igen drasztikus, mint mondtam azt hiszem 2x fordult elő az egész használat alatt és az se teljes megfagyás volt, mindössze egy pillanatnyi megállás, illetve pár sec.

Random rebootot produkált viszont párat, ha töltőn nyomkodtam akkor gyakran, bár ez meg a melegedés miatt lehetett.

(#98) legiaap

:R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.