Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

Várom a tapasztalatokat. Érdekel, hogy ezek a TV-s cuccok tényleg jók-e vagy csak arra alapoznak, hogy a mamik megrendelik és ellesznek vele?

═════════════════════════════════════════

(#2) Tálydi


Tálydi
senior tag

A térdpántról tudok nyilatkozni, igaz nem első kézből.

Olyan sok mindent nem fűznék hozzá, szemmel látható javulást hozott, enyhítette (megszüntette?!) a fájdalmakat! Ezt nem tartom hülyeségnek, az IRenew-val szemben.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3) szőröscica


szőröscica
addikt

Egyszer volt egy ilyen csodamixerem, ami a tv-ben még a kavicsokat is összedarálta, úgy ki sem csorbult az éle, stb.....

Tatárbeafsteaket akartam csinálni, de leégett, miközben a húst daráltam. :DDD
Szóval ennyit erről. Nem véletlenül olcsók ezek.

(#4) RootRulez


RootRulez
félisten

Eszembe jutott ez a fogyi tabletta, amit mostanában reklámoznak, szeded és normál kajálás mellett hetek alatt kilókat fogysz, na ezt se hiszem el...

═════════════════════════════════════════

(#5) koshmar


koshmar
őstag

Néha igaz, néha nem, ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6) danih


danih
addikt

Pont most néztem utána a karkötőnek.
Két hologram, ennyi. A többit találd ki.
Annyit még róla, hogy természetesen a hatását nem sikerült bizonyítani.
A kitalálói (két huszonéves srác) az el nem ismert hatás miatt a vásárlóknak visszatérítik az árát.
több franchise árulja, más-más néven.

(#7) RootRulez válasza danih (#6) üzenetére


RootRulez
félisten

Placebo powwaA!

═════════════════════════════════════════

(#8) koshmar válasza RootRulez (#7) üzenetére


koshmar
őstag

19 évesen megértem, hogy tudom, mit jelent a placebo. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#9) albert8 válasza koshmar (#5) üzenetére


albert8
addikt

Dara biztos tudja az igazat :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) ftc


ftc
nagyúr

Engem az autos javitó érdekelne :D bekyenem vele az autóm s volt karistolás nicns rajta :U

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Mi anno Miracle Blade első szériájából vettünk késeket. Nos, attól eltekintve, hogy a dolgok felét nem lehet velük vágni egész jó kések, olcsón. Sajnos akkor még nem volt hozzá ez a mágneses tároló, ezért a késtartóban ömlesztve kicsorbították egymás élét. De még így, csorbán is jobban vágnak, mint a többi késünk. Biztos nem mérhető egy séfkéshez, de hát nem is olyan árban volt. A hosszú kenyérvásó késekkel pedig tényleg egyszerű kenyeret vágni. :)

Vettünk Ultimate Choppert is, ezt a darabolót, amikor egyet fizet kettőt kap akció volt. Az egyiknek leégett a motorja valami egyszerű kaja miatt. A másik még működik, de a műanyag hajtója, amire a késeket kell tenni, egészen el van roncsolódva. A turmix-része pedig a kis hőtől szétrepedt, pedig egy normális turmixgép műanyagja hőálló.

Vettük a Steam Buggy-t, ezt a gőzölős cuccot. Ennél sztem mi voltunk a hülyék, mert nem adagoltunk a vízhez gőztisztítókba való vízkőtlenítőt, így hamar eldugult a vízkőtől. Mondjuk a reklám és a használati utasítás sehol nem említette, bár én már gyanítottam az elején.

Aztán régen még valami elektromos izomrángató is volt, na az semmit sem ért. :D

Hát régen még volt pénzünk ilyen hülyeségekkel kísérletezni.

(#12) Victoryus válasza ftc (#10) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Olyat ne vegyél, nem ér semmit! El kell vinni műhelybe, 10e körül megcsinálják ha nem nagy felület. Kikeverik a saját színét a kocsinak, szebb lesz, mint új korában.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13) darál0w


darál0w
Jómunkásember

a mágneses térdpánt az működik. probáltam. ;)

#9) albert8 miről? :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) CsiguszMaxim válasza darál0w (#13) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Van az a hasizom erősítő cucc. Nos abban lehet valami, hogy mozgás nélkül erősít de, hogy te amellett nem fogsz az irodában megbeszélésen ülni, meg tv-zni mint ahogy a filmjében volt az is tuti. Egyszer volt rajtam egy olyan. Kicsit feltekerte a tulaj én meg úgy rángatóztam az ágyon mint akinek epilepsziás rohama van, közben meg könyörögtem, hogy szedje le rólam.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#15) RootRulez válasza darál0w (#13) üzenetére


RootRulez
félisten

Sőt, aki azt viseli nem öregszik (két éve folyamatosan "M. László vagyok", "63 éves vagyok" :DDD)

═════════════════════════════════════════

(#16) Armahun


Armahun
addikt

A vókmaksz (mint minden instabil cipő) nem viselésre való! Terápiás jelleggel maximum napi 1-2 óra használata a javasolt.

Valamelyik szériás csoda késkészletet vettünk, csak az volt a baj, hogy haver vitte haza és megmutatta az ősöknek, hogy milyen jól viszi a szöget. Csak ő nem szögön hanem acélcsavaron próbálta. Ezek után többet nem vágott semmit :O . A készlete kiskései rövid idő alatt megváltak a nyelüktől.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#17) darál0w válasza CsiguszMaxim (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

apámnak volt régen hasonlo cucca...csak az kis korongokkal ugye...és bárhova tehetted...:D

rámarkoltam...majdnem eltört a kezem :DDD

#15) RootRulez ha a fejére teszi ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) kenwood3


kenwood3
őstag

Faternak vettünk anno Kosmodisket hát 1 kalap sz@t se ért vagyis neki nem segített :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#19) Akos96


Akos96
senior tag

Nagymamám egyszer vett egy olyan zöld színű sütőt , amibe mittomén hogyan lehetett sütni. Egyet fizet, kettőt kap akció volt, megkaptuk a másikat mi. Azóta kétszer sütöttünk benne.
Tehát alkalmas:
-porfogónak
-ajándéknak
-lehet benne sütni :DDD

Update: megtaláltam

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20) danih válasza Akos96 (#19) üzenetére


danih
addikt

Ez tök jó, talán az egyetlen teleshopos szarság, amibe érdemes beruházni :)
Én kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#21) koxx


koxx
MODERÁTOR

Has ill törzsizom erősítésére ez a legjobb módszer [link] igaz nem ülhetsz a tv előtt chipset zabálva :)

A "csodakarkötő" egy átverés, nem jó semmire.

A kések árán érdemesebb 1db normális minőségűt venni ami évekig kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

(#22) #27483136


#27483136
törölt tag

Nem tom, emlékeztek-e, de a '90-es évek elején volt a Mr és Ms Hair, meg a fogyi tabletta. Minden nap a tévében reklám, a két tulaj milliárdos lett belőle.
A kisebbik milliárdos a haverom egyetemi csoporttársa volt és elmesélte: semmi, pusztán árpakorpa/csíra préselmény, lényeg, hogy nem árt, így minden engedélyt be lehetett szerezni.
Nah annyira fogyott, hogy el is fogyott az ország készlete az árpából, így némi kenőpénzzel hozzájutottak a stratégiai félretett készletekhez is..."ne má le kelljen állítani a bulit."

(#23) Dany007


Dany007
veterán

Van itt egy fórumtársunk, akinek a nickneve megadja a választ a kérdésedre!
Remélem ő is beköszön ide, már csak a neve miatt is : )
Asszem egy kis macska az avatarja...

(#24) RootRulez válasza Dany007 (#23) üzenetére


RootRulez
félisten

Kíváncsian várom... :))

═════════════════════════════════════════

(#25) kmisi99


kmisi99
addikt

Volt valami cuccos ami egy kis lavor szerűség volt közepén egy elektromos bigyóval ami "állítólag kimossa az emberből a szennyeződéseket" Nos egy kis idő után valóban hót retek lett a víz csak az volt az epic fail hogy akár belerakjuk a lábunk akár nem elszíneződik szóval sima átverés. Még a TV ben is volt róla szó hogy átverés.

(#26) danih válasza koxx (#21) üzenetére


danih
addikt

A csodakarkötő egyébként egy érdekes állat.
Két hologram van, ami elvileg harmonizálja a test rezgését, vagy valami ilyesmi - hülyeség, persze.
Kérdem az egyébként intelligens, mérnök diplomás kollegámat - magyarázza már el, hogy a francba működik (érdekelt, mit mond). Ő azt mondta, nem tudja megmagyarázni, nem is érdekli, de neki működik, nem fáj a feje, pedig szokott. Legyen az valamilyen felfedezetlen hatás vagy placebo effektus, mindegy - ő jól érzi magát.

(#27) Dany007 válasza RootRulez (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Ahogy látom csaknem érkezik meg. Róla lenne szó! :)

(#28) FRENK1988 válasza danih (#26) üzenetére


FRENK1988
veterán

és néha tényleg elég ez. Nem kell rájönni a hatásra illetve, hogy mitől megy ha elégedett akkor használja

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#29) danih


danih
addikt

Ja, még egy dolog eszembe jutott a karkötőről.
Nők lapja fórumán is nyílt anno róla topik, persze rögtön ellepték az mlm-esek és a térítők, meg is magyarázták, hogy működik, csekk disz:
Érv: A hologramba bele van karcolva a 7,83 Hertzes frekvencia (Schumann-rezonanciáról beszél egyébként)! Nálunk már több szkeptikus is bemérette!
Ellenérv: kb az, hogy "hülye vagy, azt sem tudod mi az", csak finoman
Kontra: Dehát a hullámoknak frekvenciájuk van, nem azt tárolják a CD-n? Ugyanígy karcolják bele a hologramba a frekvenciát, ahogy a CD-be is!

Na kb. ilyen emberekkel fog összehozni a sors, ha infó kell a karkötőről.
Mari néniknek szerintem lelki igényük van az áltudományos magyarázatokra.

(PS: megelőzvén a nagyokosokat: nem, tényleg nem kötelező, hogy az átlagember tudja, mégis hogyan működik a CD (információ rögzítése és visszaadása), de ha már valaki árul egy terméket, legalább próbáljon meg utánanézni, hogy működik - vagy működhet - és ne hordjon össze hülyeségeket, vagy tovább megyek: hazugságokat.)

[ Szerkesztve ]

(#30) Dany007


Dany007
veterán

Tessék.
Ma volt a híradóban, hogy az USA-ban 14 milliárd forintnyi büntetést szabtak ki a "csodakarkötő" vagy "energia-karkötő" gyártójára! Plusz kötelezték rá, hogy minden eladott karkötőt vásároljanak vissza!
Ugyanis kiderült - amit eddig is tudtunk - hogy az egész kamu. Bóvli pár filléres vacak, ami semmit nem ér. Itthon még mindig 8-10 ezer forintért árulják. A sok gyökér meg el is hiszi.
De ennek hatására, az itthoni fogyasztóvédelem is befogja vizsgálni a terméket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.