Hirdetés

2022. augusztus 10., szerda

Gyorskeresés

(#1) alevan

alevan
őstag

A másik a 4K, hogy ez az überkirály, a HD az meg szaaaaaar. Dehogy az! A te életed szaaaaaar a gép mellett, ha ilyeneken akadsz ki.

Ezen sírva röhögök, mégis mélyen egyetértek veled. :DD

Én nem multizom soha, mert nincs kedvem percenként 3267-szer megdögleni, miközben 8 éves kissrácok csipogják a fülembe, hogy mit csináltak az anyámmal.

Ha netán mégis multizni támadna kedved, csináld azt, amit én: voice chat és írott chat-et kikapcsolni (már ahol lehet, ahol nem, ott mute és eltakarás). Máris élvezetesebb (mondjuk egy normális SP játék nálam még mindig viszi a prímet egy akármilyen MP játéknál).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) szupermacs

szupermacs
veterán

Ennyi. Csak bólogatni tudok.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#3) Syl

Syl
nagyúr

Én még ebben az időben kezdtem a játékot:

Úgyhogy én már egy Settlers 2 grafikától hasra esek :DDD

The past tempts us, the present confuses us and the future frightens us. And our lives slip away moment by moment… lost in that vast, terrible in-between.

(#4) szupermacs válasza Syl (#3) üzenetére

szupermacs
veterán

Az utolsó nagyon klasszul néz ki. Mi az?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) Syl válasza szupermacs (#4) üzenetére

Syl
nagyúr

Knight Lore

[ Szerkesztve ]

The past tempts us, the present confuses us and the future frightens us. And our lives slip away moment by moment… lost in that vast, terrible in-between.

(#6) szupermacs válasza Syl (#5) üzenetére

szupermacs
veterán

A betyár mindenit micsoda játék ez. Nem semmi. Tetszetős darab, köszi a linket! :D Nagyon tetszik a grafikája és a hangulata.

(#7) Käytöskukka válasza Syl (#3) üzenetére

Käytöskukka
újonc

Hát ja, a videójátékok őskora. Egy kettő klasszikussal én is játszottam, pl Ghosts and Goblins a szomszéd srác C64-én meg ACE (az a repülőszimulátor) osztálytársam Commodore +4-én. Saját gép az 95-ben lett, az első otthon játszott játék a Duke Nukem 3D volt. Na az sem volt semmi. Come get some!

(#8) Syl válasza szupermacs (#6) üzenetére

Syl
nagyúr

És még az mekkora betyármindene, hogy a game több tucat szobával együtt is csak 40 KB volt!
térkép
Heteket-hónapokat elvoltam vele. Osztán mivel abban az időben a játékokban nem nagyon volt olyasmi, hogy Save, ha az embernek dolga volt, csak lekapcsolta a tévét a gépet meg úgy hagyta. Volt hogy napokig nem volt kikapcsolva szegény Spectrum :D

(#7) Käytöskukka

Cimborám C64-esén kizárólag Elite-t játszottam, Docking Computer-rel való dokkoláskor játszotta a Kék Duna keringőt :D

[ Szerkesztve ]

(#9) szupermacs válasza Syl (#8) üzenetére

szupermacs
veterán

Most rátaláltam valami gyenge remakre is, de az eredetit mindenképp ki fogom próbálni. Azért nem lenne rossz, ha legalább egy felhő alapú mentést összedobnának már benne. :DDD

(#10) Syl válasza szupermacs (#9) üzenetére

Syl
nagyúr

Sajnos az eredeti Knight Lore-t (és minden "Ultimate Play the Game" által kiadott játékot) a mai napig licenc védi, hivatalos forrásból szinte lehetetlen hozzájutni.

(#11) szupermacs válasza Syl (#10) üzenetére

szupermacs
veterán

Létezik még a cég? Akkor lehet, hogy a remake is "unofficial"? Csak youtube videón láttam.

(#12) Syl válasza szupermacs (#11) üzenetére

Syl
nagyúr

>Létezik még a cég?

Francokat :N

(#13) szupermacs válasza Syl (#12) üzenetére

szupermacs
veterán

Kicsit lemaradtam akkor. Sose hallottam róluk. Én azért később kezdtem a gamer "pályafutásomat". :D

(#14) Mr.Csizmás válasza Syl (#8) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

Űrodüsszeia :R :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B IX | 3D nyomtatás Bp és környéke -> bit.do/fliccprint |

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.